reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
widzialam ze jest tu nas kilka po stracie ciązy - dziewczyny czy wy tez macie takie chwilowe ataki paniki , ze znow sie TO powtorzy? ja jestem naprawde przerazona.. niby wszystko jest ok. bete mam wysoką, nic nie boli- objawy ciazowe narastają.. a jednak strach mnie paralizuje

Tez sie boje...i mysle ze skoro zdarzyło sie raz to moze i drugi... :/ ale wtedy staram sie opanować i myśleć ze co ja mogę, dbać o siebie i tyle, co ma byc to bedzie . Pózniej znowu mysle, ze moze jestem juz za stara:) ze moze juz cos nie działa we mnie:) trzeba czekać... byle do sierpnia :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez popadam w panikę mimo że u mnie obie ciaze szczęśliwie się zakończyły ale to może dlatego że moja mama 3 poronila mam na szczęście koleżankę położna która wybija mi głupoty z głowy
 
Kochane bądźmy dobrej myśli! !To połowa sukcesu! Pozytywne myślenie uspokoi nas i nasze fasolki.
MY kiedy zdecydowaliśmy się na trzecie dziecko to jedyna myśl która mnie przerazala to chodzenie w ciąży. Drugą ciążę niemal całą przelezałam.Ale wbilam sobie do głowy że musi być inaczej. Że będę się cieszyć tym stanem a nie martwić.I tego się trzymam.
 
A co do obaw to tez tak mam ze jak ja poradzę sobie z trójka teraz taka wygoda w każdej chwili ich zostawić można z dziadkami samodzielni a teraz czeka nas powrót do pieluch :)
 
A ja jeszcze mam myśli, ze teraz juz było tak fajnie, mój 5 latek u dziadków zostawał bez problemu jak chciało sie gdzieś wyjść czy była potrzeba wyjechania na 2 dni, a tu znowu człowiek bedzie troszkę uwiązany :) No i nie zapomnę tego pakowania dla maluszka... jedziemy na weekend to teraz 3 bluzki, spodnie buty, a z bobasem o matkoooo ;):)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mam to samo :) wygoda życia z 6-latką. Na dodatek córka jest bardzo samodzielna.
Nosek do góry, za 5 lat będziemy znów pić ciepłą kawę :D

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobre...sprzedam to mężowi hii.
Patrzcie u mnie to już nawet dziadków nie trzeba angażować. Ale fajnie będzie jak między nogami będzie się pałętać taki mały ludek.
Dziewczyny a macie w domu zwierzęta? ?
U mnie na bank będzie zazdrości naszego 2 letniego Elvisa- buldog francuskiego który jest pempkiem świata w naszym domu ☺
 
Ja chyba bardziej chciałam być w ciazy niż mieć już 3 :-) mimo że poprzednie nie były najłatwiejsze to kocham ten stan. Ale ta już definitywnie ostatnia.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Adeline89 ja sie mecze okropnie. Czuje sie jak bym 16 lat miała taka mam ochotę.
Kotomis ja tak miałam w poprzedniej ciazy twarz dekolt i plecy masakra!!! Teraz mam delikatne zaskórniaki na brodzie ale nic wielkiego .
Ja bym chciała miec 3 dzieci [emoji4] ale peWnoe łatwo mi mowić bo nie mam jeszcze ani jednego.
miodulka tak mamy oczywiście ale nie dajemy sie zwariować, co ma byc to bedzie a stres na pewno nie pomoże. Ja wczoraj miałam słaby dzien bo bolały mnie plecy. Ale noe wiem czy faktycznie mnie bolały czy to moj umysł...
Po 12 tygodniu masz szereg kolejnych dolegliwości które mogą sie pojawić i doprowadzić do poronienia lub porodu przedwczesnego.
Atfk ja mam kota [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry