reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Witam,
Nieśmiało dołączam po raz trzeci do przyszłych mam.
Mam juz 8-letniego synka i 5-letnią córkę.
Obecna ciąża jest zupełnym zaskoczeniem i na razie jestem na etapie oswajania sie z myślą o kolejnym niemowlaku w domu.
Witaj [emoji5]

w4sqdqk3hs9kathh.png
 
Ikulka a czemu masz skierowanie na amnio?
Marii19 u nas w UK te badanie niestety jeszcze niedostępne.A chyba się nie zdecyduje teraz na amnio bo i tak urodzę te dziecko.Poza tym z tym krótszym chromosomem u nas jest tak że mimo dziecko to może mieć może całkiem zdrowe być więc nie da się nic nawet powiedzieć w chwili urodzenia.Trzeba będzie poczekać jak się będzie rozwijało.
Ikulka to niemożliwe z tym wyczuwaniem serduszka.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dał mi skierowanie bo jedno miałam już poronienie w 13 tyg było puste jajo plodowe i miałam lyzeczkowani bo samo się mi chciało wydalic. Tylko tyle mi powiedzial
 
Cheebay, ja mieszkam w Nowym Jorku
Pierwsza wizyte umowilam na 4 stycznia.

Kurcze, troche sie tu gubię. W pierwszej ciazy udzielałam sie na forum e-mama, ale od tamtego czasu juz tyle minęło...

E-O, ale fajnie! Cieszę sie, ze nie jestem jedyna z tak daleka, ja mieszkam w Colorado, godzinkę od Denver[emoji16]

Ja w pierwszej ciazy bylam na forum które juz nawet nie istnieje, stronka nazywała sie chyba starania.pl, ale z wieloma dziewczynami sie nadal przyjaźnie i nawet mamy zamknięta gr na fb, mimo ze nasze dzieciaki maja juz po ok 10 lat:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
E-O, ale fajnie! Cieszę sie, ze nie jestem jedyna z tak daleka, ja mieszkam w Colorado, godzinkę od Denver[emoji16]

Ja w pierwszej ciazy bylam na forum które juz nawet nie istnieje, stronka nazywała sie chyba starania.pl, ale z wieloma dziewczynami sie nadal przyjaźnie i nawet mamy zamknięta gr na fb, mimo ze nasze dzieciaki maja juz po ok 10 lat:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Colorado to ja tylko z filmów znam ;) co cie tak daleko poniosło ;) ? A teraz to u was noc chyba nie? U nas do pracy ludzie juz poszli. Ja z bb tez mam po pierwszej ciąży pare przyjaciół naprawdę można fajne relacje tu zawiązać
 
Do góry