reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Podejrzewam, że w czasie Świąt wszyscy z rodziny się dowiedzą z resztą mój mąż tak się cieszy, że najchętniej pochwaliłby się już teraz wszystkim [emoji14]
Dziadkowie od strony męża będą chyba w szoku, bo w lipcu szykuje im się też wnuk od strony szwagra, a zaraz za nimi my :D

Nie wiem jak wy ale ja się teraz obawiam, biegać, ćwiczyć, chyba się za dużo naczytałam o tym, że każdy wstrząs może zaszkodzić no nie wiem sama czy po jakimś czasie mi przejdzie ale jakoś tak na razie zastopowałam. Dzisiaj miałam ostatni dzień pracy, więc na razie odpoczywam, a po nowym roku będę szukać sobie zajęcia :) :p
W UK położne mówią by zachować aktywny tryb życia i kontynuować te sporty które się uprawiało o ile są w sam raz dla kobiety ciężarnej ale nie zaczynać niczego nowego.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam,
Nieśmiało dołączam po raz trzeci do przyszłych mam.
Mam juz 8-letniego synka i 5-letnią córkę.
Obecna ciąża jest zupełnym zaskoczeniem i na razie jestem na etapie oswajania sie z myślą o kolejnym niemowlaku w domu.
Podobnie jest u mnie.Mam 2 córeczki siedmioletnią i pięcioletnią a 3 ciąża nieplanowana i niespodziewana.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie nie było problemów w pracy w temacie ciąża.Wszyscy znajomi z pracy się cieszą i gratulują.W UK pracować trzeba bo ciąża to nie choroba więc nikt Ci tu nie da zwolnienia tylko dlatego że jesteś w ciąży.Dlatego może mniej zawiści i dziwnych sytuacji nas spotyka.
AniaCk super nowiny.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Luska, ja mieszkam w stanach i u nas to samo, tu sie pracuje do końca ciazy jak Bóg da [emoji87][emoji23]
ja prowadzę swój biznes wiec tym bardziej nie ma opcji niepracowania. No ale sie jakoś strasznie nie przepracowuje wiec luz[emoji41]

Tylka, cieszę sie ogromnie z rezultatu twojej wizyty, jeszcze tu nie pisałam, choć podczytywalam Was w nadzieji, ze tez zostanę sierpniowka i wiem jak bardzo sie martwiłas cały ten tydzień.
A wszystko dobrze i dzidzi tez[emoji846]

Guarana, piękne zdjecie! Coś pokręcili pewnie z pomiarem, nie martw sie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
W ogole to gratuluje wszystkim Dziewczynom, przepraszam, ze nie wymieniam z imienia ale jeszcze mi jest ciezko Was spamietac[emoji4]
Duzo tu nas[emoji6]

Ja dzis bylam na takiej wstępnej wizycie, mam odstawione leki na nadciśnienie bo liczą na to ze hormony ciążowe obniża cis samoistnie( tak sie podobno dzieje), a jak nie to mnie ustawia na jakichś bezpiecznych dla brzuszka.
Usg w drugim tyg stycznia, nie chciałam wczesniej, bo w pierwszej ciazy poszłam 5/6 tydz i tylko sie stresu najadłam.
A tak to dostałam witaminki i broszurki, rownież o tym żebym w czasie ciazy nie paliła marihuany bo w moim stanie ja zalegalizowali kilka lat temu wiec widzę ze wola chuchać na zimne[emoji23][emoji23]

Fajki udało mi sie rzucić dla samej siebie ponad dwa lata temu, udało sie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cheebay, ja mieszkam w Nowym Jorku
Pierwsza wizyte umowilam na 4 stycznia.

Kurcze, troche sie tu gubię. W pierwszej ciazy udzielałam sie na forum e-mama, ale od tamtego czasu juz tyle minęło...
 
Do góry