reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja byłam na forum planujemydziecko w moich poprzednich ciążach.Ale ta stronka już podupadła.

Ikulka to samo miałam napisać że z powodu pustego jaja płodowego nie robiłabym amnio.Takie rzeczy się zdarzają i wcale to nie musi być wina genów.A jednak amnio niesie ryzyko ze sobą.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Colorado to ja tylko z filmów znam ;) co cie tak daleko poniosło ;) ? A teraz to u was noc chyba nie? U nas do pracy ludzie juz poszli. Ja z bb tez mam po pierwszej ciąży pare przyjaciół naprawdę można fajne relacje tu zawiązać

Jest prawie 10.30 wieczór, Wy sie tu zwykle najwiecej nagadacie kiedy ja spie[emoji6]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba lepiej by dziecko było większe niż niedożywione i malutkie

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Z jednej strony lepiej, czuć ze cos sie trzyma w rękach zaraz po urodzeniu:) nawet miałam wycieczki po porodzie przez lekarzy czy pielęgniarki bo chcieli zobaczec gdzie jest to dziecko co wyglada jakby miało juz miesiąc :) tylko Że urodzić SN prawie 5 kg to juz nie jest tak fajnie...i nikomu nie życzę...powiem tylko żeby nie straszyć ze miałam 1,5 h parte, a na zszywanie juz mnie uśpili bo sami stwierdzili ze padnę z tego bólu jak jeszcze będę musiała to znieść...po, usłyszałam ze to był bardzo ciężki poród z dobrym zakończeniem...i ze Hm tu powinna być cesarka....idioci!!! ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja nadal bez innych objawów, tylko piersi sprawdzam jak głupia czy jeszcze bolą... bolą...nie wiem czy to dobry znak:/ ale chyba do wizyty nie robię nawet bety co by sie nie schizowac...pozostaje czekać:/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja nadal bez innych objawów, tylko piersi sprawdzam jak głupia czy jeszcze bolą... bolą...nie wiem czy to dobry znak:/ ale chyba do wizyty nie robię nawet bety co by sie nie schizowac...pozostaje czekać:/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nie stresuj sie, napewno wszystko jest dobrze[emoji1364][emoji1364]
Mnie tez cycki bola, ale dzis to juz masakrycznie, jakby nagle 100kilo kazdy zaczal wazyc[emoji849] innych objawow brak. Ktory masz tydzien I kiedy wizyte?
Ps. Tez nie robilam bety, moja lekarka uznala dzis ze nie ma sensu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@cheebay :) dzięki za wsparcie,staram sie myśleć pozytywnie, ale czasem nachodzą rożne myśli brrr
Tydzień wychodzi na to, ze leci 6 , bo jest 5 i 3 dzień , wiec moze jeszcze wcześnie na dodatkowe " atrakcje" ;) juz nie pamietam kiedy te lekkie mdłości zaczęły mi sie w 1 ciąży, nie wymiotowałam ale rano mnie mdlilo...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z jednej strony lepiej, czuć ze cos sie trzyma w rękach zaraz po urodzeniu:) nawet miałam wycieczki po porodzie przez lekarzy czy pielęgniarki bo chcieli zobaczec gdzie jest to dziecko co wyglada jakby miało juz miesiąc :) tylko Że urodzić SN prawie 5 kg to juz nie jest tak fajnie...i nikomu nie życzę...powiem tylko żeby nie straszyć ze miałam 1,5 h parte, a na zszywanie juz mnie uśpili bo sami stwierdzili ze padnę z tego bólu jak jeszcze będę musiała to znieść...po, usłyszałam ze to był bardzo ciężki poród z dobrym zakończeniem...i ze Hm tu powinna być cesarka....idioci!!! ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Emikaa, wspolczuje. Wiem przez co przeszlas. Ja po moim porodzie musialam jeszcze miec czyszczenie bo sie lozysko rozwalilo, a naciecie ktore mi zrobili jeszcze dalej peklo. Bylam w takim amoku, ze powoedzialam ze mnie nikt nawet kijem nie tknie, jak chca cos robic to musza mnie uspic. Tak tez sie stalo, za to caly nastepny dzien wymiotowalam po anestezji[emoji849] no nie bylo rozowo. Chcialam strasznie rodzic w pl, ze wzgledu na to, ze Cala moja rodzina, mama, siostry- mialam jej do pomocy owszem... tym razem sie nie zastanawiam nawet, jeszcze daleko, zeby myslec jaki rodzaj porodu bede miala, jedno jest natomiast pewne, tym razem rodze w usa, choc nie mam tu zadnej rodziny poza M i corcia.
Nie pisze tego, zeby Was straszyc Dziewczyny,to bylo 10 lat temu I mam nadzieje, ze wiele sie w tej opiece okoloporodowej I porodowej zmienilo.
Moja siostra rodzila dwa lata temu blizniaki na tym samym oddziale w poznaniu i wspomina pozytywnie.
Mnie sie jakos Tak trafilo srednio[emoji52]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emikaa, wspolczuje. Wiem przez co przeszlas. Ja po moim porodzie musialam jeszcze miec czyszczenie bo sie lozysko rozwalilo, a naciecie ktore mi zrobili jeszcze dalej peklo. Bylam w takim amoku, ze powoedzialam ze mnie nikt nawet kijem nie tknie, jak chca cos robic to musza mnie uspic. Tak tez sie stalo, za to caly nastepny dzien wymiotowalam po anestezji[emoji849] no nie bylo rozowo. Chcialam strasznie rodzic w pl, ze wzgledu na to, ze Cala moja rodzina, mama, siostry- mialam jej do pomocy owszem... tym razem sie nie zastanawiam nawet, jeszcze daleko, zeby myslec jaki rodzaj porodu bede miala, jedno jest natomiast pewne, tym razem rodze w usa, choc nie mam tu zadnej rodziny poza M i corcia.
Nie pisze tego, zeby Was straszyc Dziewczyny,to bylo 10 lat temu I mam nadzieje, ze wiele sie w tej opiece okoloporodowej I porodowej zmienilo.
Moja siostra rodzila dwa lata temu blizniaki na tym samym oddziale w poznaniu i wspomina pozytywnie.
Mnie sie jakos Tak trafilo srednio[emoji52]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Kurde to tez przeżyłaś :( bądźmy dobrej myśli, ze sa jeszcze normalni , normalna opieka i mądrzy lekarze :) ja na czyszczenie tez wróciłam, ale po miesiącu:/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej, ciagle Was czytam ale mało piszę muszę się poprawić. Super, że juz coraz więcej ciąż potwierdzonych usg, niech rosna zdrowo fasolki! Ja mam pierwsze usg 28 grudnia wtedy bedzie 7 tydz, mam nadzieję, że wszystko ok. Co do badań to tez mam całą listę i dostałam je prywatnie. To mogę z nimi pojsc do przychodni nfz i je tam zrobić czy trzeba miec je od lekarza ginka nfz?
 
Do góry