reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
A choinka juz u mnie stoi od soboty :) moj 3 latek został w domu kaszell i gorączka.... I dzisiaj pieczemy pierniczki :)
1482306528-1d1mld.jpeg


Moje juz gotowe. Robiłam z mężem [emoji2]

Napisane na SM-G800H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podejrzewam, że w czasie Świąt wszyscy z rodziny się dowiedzą z resztą mój mąż tak się cieszy, że najchętniej pochwaliłby się już teraz wszystkim :p
Dziadkowie od strony męża będą chyba w szoku, bo w lipcu szykuje im się też wnuk od strony szwagra, a zaraz za nimi my :D

Nie wiem jak wy ale ja się teraz obawiam, biegać, ćwiczyć, chyba się za dużo naczytałam o tym, że każdy wstrząs może zaszkodzić no nie wiem sama czy po jakimś czasie mi przejdzie ale jakoś tak na razie zastopowałam. Dzisiaj miałam ostatni dzień pracy, więc na razie odpoczywam, a po nowym roku będę szukać sobie zajęcia :) :p
Mój mąż też już od momentu jak my się dowiedzieliśmy to chciał chwalić się wszystkim ale wzięłam go na wstrzymanie, że jednak święta będą odpowiednim momentem, żeby powiedzieć rodzicom. Znajomym nie mowie na razie bo nie chce zapeszac.
 
Z jednej strony lepiej, czuć ze cos sie trzyma w rękach zaraz po urodzeniu:) nawet miałam wycieczki po porodzie przez lekarzy czy pielęgniarki bo chcieli zobaczec gdzie jest to dziecko co wyglada jakby miało juz miesiąc :) tylko Że urodzić SN prawie 5 kg to juz nie jest tak fajnie...i nikomu nie życzę...powiem tylko żeby nie straszyć ze miałam 1,5 h parte, a na zszywanie juz mnie uśpili bo sami stwierdzili ze padnę z tego bólu jak jeszcze będę musiała to znieść...po, usłyszałam ze to był bardzo ciężki poród z dobrym zakończeniem...i ze Hm tu powinna być cesarka....idioci!!! ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Niekoniecznie bo ja bez problemu urodziłam córeczkę 4,5 kg a mocno męczyłam się pzy pierwszym porodzie a córka miała tylko 4 kg.Dużo zależy od ułożenia dziecka.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@luska1979 to cieszę sie ze u Ciebie poszło gładko. Dziecko było dobrze ułożone, być moze ja nie umiałam go urodzić, być moze złe parłam, a moze po prostu był byczkiem :) na przejście główki cięcie, na przejście barkow i reszty peklam z drugiej strony, i lekarka musiała go wypychać skacząc mi na klatkę.w efekcie ja z trauma i bólem ze myślałam ze umrę( w 1 fazie na znieczuleniu) , a dziecko niedotlenione czesciowo( bez skutków na szczęście pózniej) . To wina wg mnie lekarzy i ich decyzji, ze narazali mnie i małego. mieli Usg wszystkie, powinni zauważyć ze dziecko było zawsze wymiarowo ok3-4 tyg większe , zreszta dobry ginekolog przez brzuch potrafił wyczuć jak duże jest dziecko. No było minęło... moze gdyby nie te przeżycia na drugie dziecko zdecydowałaby sie dużo wcześniej, ale bałam sie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nusia to nasz pierwszy dzidziuś. Staraliśmy się 1,5 roku. Termin na 8.08

Dziewczyny gratuluje udanych wizyt!!!!!! :)

Co do apetytu to ja też nie mam zbytnio...

A ja mam pytanie jak zabieracie mężów na usg to krępują się w poczekalni, że są jedynym facetem w całym gronie? Bo mój się tak dziwnie czuł.
Wiktoria ja zawsze zabieralam na usg przeciez nic samo tam nie weszlo hihi a teraz kurcze on pracuje i nie wiem czy isc sama jak dziecu beda w przedszkolu 03.01 czy 09.01 po poludniu z mezem a dzieci dziadkom bo moj m tak za bardzo sie tym wszystkim nie przejal a jesli uslyszy bicie serduszka to napewno do niego dojdzie co myslicie??? :(
 
Witam,
Nieśmiało dołączam po raz trzeci do przyszłych mam.
Mam juz 8-letniego synka i 5-letnią córkę.
Obecna ciąża jest zupełnym zaskoczeniem i na razie jestem na etapie oswajania sie z myślą o kolejnym niemowlaku w domu.
Witamy kochana bedzie dobrze :):) ja tez bede miala trzecie planowane a dzieciaczki ci juz troche pomoga :) ps niewidac suwaczka
 
reklama
@emikaa współczuję, życzę ci żebyś teraz miała łatwy poród, mój mały przyszedł przez cc, ale też miał niedotlenienie , był cały siny , a urodził się dzień po terminie

Dziewczyny , a spotkałyście się z czymś takim jak torbiel przegrody przeźroczystej w główce dziecka, mój mały to ma lekarze mówią,że z tym nie trzeba nic robić, bo to nie jest niebezpieczne, każdy z nas który urodził się kiedyś nie miał wykonanego usg przez ciemiączko i może to mieć. Stresuję mnie to czasem, ale na necie też czytałam ,że nic się z tym nie robi. A no i mały miał naczyniaka jak się urodził na prawym boku, ale teraz prawie zblakł lekka poświata po nim pozostała
 
Do góry