reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
@Emilia8585 ja zawsze robie sobie herbate z imbirem, sokiem z malin i dużą ilością soku z cytryny. Jedz czosnek bo działa antybakteryjnie. Mi na gardło pomaga płukanka z soli. W aptece jest też seria *spam* dla kobiet w ciąży: tabletki do gardła, syrop i chyba spray do nosa
 
Hej czy moge do was dolaczyc dziewczyny :) bedzie mi razniej ?:)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej jasne że możesz ale powiedz o sobie coś wiecej, która ciąża, czy byłaś już na wizycie, na kiedy masz planowany termin? :)

Ja już czekam na obchód i na usg...mega się boję :( no ale cóż nie mam wpływu na wynik :(

@koko czekamy na relacje z wizyty :D

p19uflw1vekq68fq.png
 
Witajcie,
Dołączam ponieważ okazało się, że mamy 4 tydzień :) piersi obolałe , zaczynają się mdłości, zmęczenie ogromne...ale radość jeszcze wieksza (i niepokoj-pierwsza ciąża).
 
Witajcie,
Dołączam ponieważ okazało się, że mamy 4 tydzień :) piersi obolałe , zaczynają się mdłości, zmęczenie ogromne...ale radość jeszcze wieksza (i niepokoj-pierwsza ciąża).
Gratulacje! :) Kiedy wizyta u ginek?
To wspolczuje mdlosci w tak wczesnej fazie, ja mam tylko węch psa mysliwskiego i odrzuca mnie od lodówki. No i piersi, ciezkie i mega czule.

3jgxskjo6pg8usu5.png
 
reklama
@Qńka @za_necia11 ja jak piję czarną to słabą bardzo i z cytryną, a tak to też same owocowe,zielona to na pewno jest zakazana całkiem, co do dziecka, czy podobne do ojca u mnie się nie sprawdziło :p bardziej podobny do mojego taty swojego dziadka, to samo jest u szwagierki ;)

@o.paulina ja też nie mam nic przeciwko męskim łzą , ale faktycznie nie w jakiś przypadkach śmiesznych i nie żeby przeżywali jak kobiety :p np. jak dziecko się urodzi łzy szczęścia są miłym gestem ;) , jak ja straciłam ciąże mój mąż pierwszy raz płakał , takie przypadki rozumiem, ale nie błahostki , to ja nawet z byle powodu nie płaczę ;) jestem silna

@Truskaweczka2017, @Emilia8585 wiem,że na pewno nie wolno zwykłych kropel do nosa ,wydaję się, że są one nie pozornie groźne , ale obkurczają naczynia i mogą zaszkodzić dziecku, mogą być te z soli morskiej są takie specjalne

@Gwiazda_237 Jasne witaj, gratulacje ;)

@koko@ @marii19 trzymam kciuki :)

@Luska_I Witamy gratulacje ;)
 
Do góry