reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@Maargaretkaa nas uczyli,że to nie ma żadnego wpływu, a mit wywodzi się z starodawnych czasów gdzie kiedyś te farby były faktycznie mocne, jeszcze jakbyś miała fb możesz luknąć na mamaginekolog, ona sama mówi,że nie ma się czego obawiać, niby zalecają do 3 miesiąca nic nie robić, ale tak naprawdę nie ma żadnych badań które mówią o tym,że może to szkodzić, ja z synem się farbowałam ,teraz też , a spójrz na te pani fryzjerki nie które robią do 7 miesiąca i wdychają, a rodzą zdrowe dzieci, bez obaw
popieram też jestem fryzjerkA. A z drugiej strony jeżeli ma się coś stać ibplod jest bardzo alby co u Ciebie się raczej nie zanosi na to to natura zrobi swoje i nic tego nie powstrzyma
 
reklama
Aaaaa tu mój brzuszek! Duży już sama się dziwię bo to ciąża 3 a poród byłby 2
 

Załączniki

  • 20161217_110159.jpg
    20161217_110159.jpg
    435,9 KB · Wyświetleń: 82
Moja tez 3 ale ja jeszcze nie mam takiego ślicznego brzucha ale w moje ulubione spodnie się już nie dopinam musze sobie coś na gumce na święta kupić
 
O 21 zaczęłam krwawic :( jestem w szpitalu po badaniach płód jest żywy ma 2cm czyli tak hak być powinno 8tc4d. Krwawienie było tylko chwilę juz nie mam. Dostałam tabletki na podtrzymanie i mam leżeć nie wstawać. Trzymajcie kciuki!
Leż i odpoczywaj! Musi być wszystko dobrze! Trzymam kciuki! :)

Ja tak się denerwuje przed jutrzejszym usg....nie wiem czy maluch przetwał tą infekcje i mój kaszel[emoji24] wczoraj cały wieczór ryczałam...dobrze że jestem sama w pokoju...

@ikulka piękny brzuszek!! Ja swój pokaże dopiero jak przestanie być tłuszczowy a zacznie ciążowy ;) ale jak narazie nie ma różnicy, tyle tylko że nie mogę go wciągnąć ;)
 
reklama
Leż i odpoczywaj! Musi być wszystko dobrze! Trzymam kciuki! :)

Ja tak się denerwuje przed jutrzejszym usg....nie wiem czy maluch przetwał tą infekcje i mój kaszel[emoji24] wczoraj cały wieczór ryczałam...dobrze że jestem sama w pokoju...

@ikulka piękny brzuszek!! Ja swój pokaże dopiero jak przestanie być tłuszczowy a zacznie ciążowy ;) ale jak narazie nie ma różnicy, tyle tylko że nie mogę go wciągnąć ;)
Ja też mam tylko tłuszczowy brzuszek.Na pewno maleństwo ma się dobrze.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry