reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
@Aluska22 dobrze, że z maleństwem wszystko w porządku :) jak się dzisiaj czujesz?
@marii19 zobaczysz, że wszystko będzie dobrze :) nie stresuj się na zapas
@ikulka ale śliczny brzuszek :) u mnie póki co to słoninka jest :p chociaż ja widzę różnicę bo coś tam delikatnie widać ale jak ktoś nie wie to nie pozna :D
 
@Aluska22 dobrze,że jest wszystko w porządku z bobo cieszy to nas
@ikulka ja mam większy :p

@marii19 będzie dobrze , ja mam wizytę w środę też się denerwuję , bo ciągle się stresuję. A mój brzuch też już nie mogę wciągnąć :p ale chociaż inni nie domyślą się za szybko ,że w ciąży jestem ,bo brzuch i tak miałam został mi po ciąży z synem



U na jakaś lipa w szpitalu, ja jak pojechałam z plamieniami do szpitala w 13tyg, to nawet usg nie miał mi kto zrobić, ani nic mnie nie dali tylko położyli i kazali czekać do rana, rano to miałam już krwotok :( może gdyby mi dali coś nie było by tak, a tak przeżyłam straszną traumę, bo moja fasolka wypadła mi w trakcie skurczów, bo wyraniałam i widziałam ją nie zapomnę tego do końca życia :( :( :( nawet nie wiedziałam,że w 13 tyg można mieć skurczę podobne jak do porodu...
 
Ostatnia edycja:
Leż i odpoczywaj! Musi być wszystko dobrze! Trzymam kciuki! :)

Ja tak się denerwuje przed jutrzejszym usg....nie wiem czy maluch przetwał tą infekcje i mój kaszel[emoji24] wczoraj cały wieczór ryczałam...dobrze że jestem sama w pokoju...

@ikulka piękny brzuszek!! Ja swój pokaże dopiero jak przestanie być tłuszczowy a zacznie ciążowy ;) ale jak narazie nie ma różnicy, tyle tylko że nie mogę go wciągnąć ;)
Ja leżę jeszcze z 4 dziewczynami dwie po poronieniach jedna z zanikajacym pęcherzykiem i jedna miała torbiel na jajniku pękniety. Wiec tylko ja z ciążą... mam nadzieje ze będzie dobrze dziś juz czsciutko...
Będzie dobrze jutro zobaczysz ;*
 
@Truskaweczka2017 @Adeline89 dziś jest juz ok zero krwawienia czy plamienia tylko stara brązowa krew delikatnie jak idę do wc. Czuje się świetnie tak jak cały czas. Dostaje luteine i jeszcze jakaś tabletkę na A z magnezem czy coś. Dziś żadnych badań pewnie jutro dopiero bo to niedziela... mam nadzieje ze będzie wezystko ok :)
 
Ja leżę jeszcze z 4 dziewczynami dwie po poronieniach jedna z zanikajacym pęcherzykiem i jedna miała torbiel na jajniku pękniety. Wiec tylko ja z ciążą... mam nadzieje ze będzie dobrze dziś juz czsciutko...
Będzie dobrze jutro zobaczysz ;*
No i to jest polska, po poronieniach na jedną salę z ciężarną, jak ja poroniłam to też leżałam na jednej sali z samymi ciężarnymi, z czego jedna taka menelka non stop na fajce a przyszła podpita, więc wkurzało mnie że takiej ciąża się dobrze rozwija a ja chuchałam dmuchałam i o..

W ogóle dzisiaj rano nie dostałam duphastonu, poszłam do pielęgniarki zapytać bo może zwyczajnie zapomniała, a ta do mnie z tekstem że się skończył i do jutra popołudnia nie będzie, i jak mam skąd wziąć to żebym brała dalej[emoji29] serio ja w szpitalu jestem?! [emoji35] [emoji36]
 
@Aluska22 to super :) to może jutro wyjdziesz do domy już :)
To ja nie narzekam na swój szpital, stanął na wysokości zadania. Miałam oddzielną salę na ginekologii, z dala od ciężarnych. Opieka też była dobra, lekarze i położne bardzo wspierali. No chyba, że było tak bo byłam już w 18tc jak rodziłam córeczkę.
A jak rodziłam synka ponad dwa lata temu to na patologii ciąży była kobieta z sporym brzuchem i z kroplówką non stop latala do łazienki palił papierosy :/ albo idzie taka z brzuchem, dziecko w spacerówce, drugie obok i pali jednego papierosa za drugim. Życie jest strasznie niesprawiedliwe
 
reklama
@Adeline89 ja miałam identycznie , odesłali mnie do domu bo niedziela z krwią po kolana i skurczami i dali paracetamol, powiedzieli ze mam wrócić w poniedziałek ale juz było za późno... Miałam takie skorcze myslalam ze zemdleje, błagam ich zeby dali mi przeciwbólowe i zeby było juz po wszystkim, straciłam 1,5krwi. Jak sie obudziłam to nic mnie nie bolało tylko serce...
@Aluska22 i @marii19 myślcie pozytywnie bo stresujcie maleństwo nie potrzebnie! Myślcie o dziecku [emoji8]
@ikulka ja tez mam taki brzuch z wieczora ... Wczoraj robiłam fotki [emoji13]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry