reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja czulam ruchy ok 16 tyg w pierwszej ciaży. Co do witamin to biorę Femibion 1 dla kobiet starajacych się o dziecko i w pierwszym trymestrze.
 
reklama
Ja nie wiedziałam ze to moja dzidzi, myslalam bardziej ze na kibelek mnie pogoni, takie bombelki jak by sie przemieszczały. Po tym jak straciłam to ustało wiec wiedziałam ze to było to ... [emoji24]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hania śliczne imie .Mi sie jeszcze podoba Zosia albo Majka

w4sqdqk34979oj69.png
Mi się też podoba Hania.Może te imię nadam jak to będzie córeczka.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zrobiłam wstępną listę sierpniówek. Tylko nie ma tam sporo dziewczyn i danych bo mimo mojej prośby napisała do mnie tylko @Adeline89 i @Nusia123 . Jak chcecie być na liście to poproszę dane w wiadomości prywatnej: imię, miejsce zamieszkania, termin porodu i czy macie starsze dzieci.
Ja chyba wczoraj do kogoś innego napisałam wiadomość hehe.Już piszę.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale żeście naklepaly a ja pazurki zrobilam i w środę ide do fryzjera na farbę a później mam przedstawienie u Hani na 16 lekarza a o 17 szkolenie . Ja w każdej ciąży farbowalamoże włosy i wszystko z dziećmi ok
 
Poproście swoje kosmetyczki o maseczka na twarz bo te wszystkie płyny do paznokci sa bardzo niezdrowe dla dzidzi. Paznokcie mogą sie gorzej trzymać w ciazy jak i po niej wiec nie obwiniacie kosmetyczki [emoji4] farba moze dłużej chwytać. To wszystko wina hormonów. Ale nie ma żadnych przeciwskazan.
Ja dziś sie sZarpnelam i ogoliłam nogi bo chwilowo sie lepiej czuje. Nie ma opcje na wosk bo tak mnie bolało w poprzedniej ciazy myslalam ze padnę [emoji13]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O 21 zaczęłam krwawic :( jestem w szpitalu po badaniach płód jest żywy ma 2cm czyli tak hak być powinno 8tc4d. Krwawienie było tylko chwilę juz nie mam. Dostałam tabletki na podtrzymanie i mam leżeć nie wstawać. Trzymajcie kciuki!
 
Do góry