reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
U nas wiedzą tylko moi rodzice i brat mojego M. A reszcie powiemy jak już nie da się ukryć ciążowego brzuszka :p także kilka miesięcy będą żyli w niewiedzy. Chociaż najchętniej to nie mówiłabym nikomu do momentu kiedy nie będę miała maleństwa całego i zdrowego w ramionach, w sierpniu. No ale niestety tak długo to się ukryć tego nie da :p
 
reklama
U mnie wiedzą tylko w pracy...z racji pracy:p tez bym najchetniej powiedziala w sierpniu dopiero, mysle ze wiekszosc moich znajomych z polski tak sie dowie. 2 trymestr wcale nie jest dla mnie bezpieczny, a wrecz się boję. Obawiam sie tylko swiat i sylwestra jak beda we mnie alkohol wciskać.
@luska1979 ja pochodze zpomorza, z Gdyni i aktualnie mieszkam w Londynie
 
@za_necia11 mam tak samo. Dla mnie żaden trymest nie jest bezpieczny. Kiedyś myślałam, że jak minie ten pierwszy to już nic złego nie może się stać a w sierpniu przejonałam się, że jest inaczej. Też się boję jak ja to ukryję przez święta i sylwestra. Powiem najwyżej, że biorę antybiotyk i nie mogę pić :D
 
@Nusia123 @Ruda23 ja z synem nie miałam ani mdłości , ani nic mnie nie bolało, nawet piersi , nie wymiotowałam, także się nie martw
@Truskaweczka2017 , raz tylko wymiotowałam także nie powinno mi nic brakować no chyba,że przez to sikanie wypłukuję wszystko , bo latam co 5 minut

U mnie wszyscy wiedzą nie dawno się dowiedzieli, bo z pracy i tak się roznosiło, to wolałam im powiedzieć.
A i wiecie co przeżyłam koszmar jak poszłam spać po tym wymiotowaniu, śniło mi się,że krwawie dzwoniłam do mojego męża , i pisałam wam,że jednak nie udało mi się i straciłam ciąże, masakra ten sen był tak realny,że jak wstałam prawie płakałam i złapałam się za kroczę ze strachu , nie wiem co się ze mną dzieję , stres czy co nie mam pojęcia. A z tymi gwiazdkami w oczach pierwszy raz tak miałam normalnie takie jakby świetliki latały w koło mnie trwało to z 1 min
 
Przepraszam, że się znowu nie odzywam. Ciężko mi nadążyć, bo po pracy jak tylko Synek idzie spać to ja też od razu padam.
Wczoraj miałam wizytę. Niestety stwierdzono mi niedoczynność tarczycy bo mam podwyższone TSH i całą ciążę muszę brać euthyrox. Trochę się tym zmartwiłam :( Na usg tylko widoczny pęcherzyk, bo to był dopiero 5t5d, więc pani doktor powiedziała, że to normalne. Następna wizyta 3.01. Teraz muszę badania zrobić.

Z objawów wciąż to samo, mdłości, bóle piersi i ogromna senność :/

Odezwę się później, teraz idę spać, bo dziś wolne a Synek w przedszkolu. To korzystam :)
1481883446-1d1mld.jpeg


Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przepraszam, że się znowu nie odzywam. Ciężko mi nadążyć, bo po pracy jak tylko Synek idzie spać to ja też od razu padam.
Wczoraj miałam wizytę. Niestety stwierdzono mi niedoczynność tarczycy bo mam podwyższone TSH i całą ciążę muszę brać euthyrox. Trochę się tym zmartwiłam :( Na usg tylko widoczny pęcherzyk, bo to był dopiero 5t5d, więc pani doktor powiedziała, że to normalne. Następna wizyta 3.01. Teraz muszę badania zrobić.

Z objawów wciąż to samo, mdłości, bóle piersi i ogromna senność :/

Odezwę się później, teraz idę spać, bo dziś wolne a Synek w przedszkolu. To korzystam :)
1481883446-1d1mld.jpeg


Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
moja koleżanka też ma tarczyce i bierze leki, lepiej brać teraz , bo później musiała by ci na raz dać większą dawkę jakby było późno , koleżanka jest już w 10 tyg widać całą baby i jest zdrów, nie martw się to napewno dla dobra dziecka
 
Hej dziewczyny. Niesmialo dolaczam ;) dzis zrobilam test i wyszedl pozytywny. Druga kreska bledsza wiec pewnie wczesnie ale z moim teraz 8 mc synkiem tez tak mialam. Jutro ide do ginekologa bo plamie troche to pewnie da duphaston na wszelki wypadek. Pozdrawiam ;D
 
U mnie wiedzą tylko w pracy...z racji pracy:p tez bym najchetniej powiedziala w sierpniu dopiero, mysle ze wiekszosc moich znajomych z polski tak sie dowie. 2 trymestr wcale nie jest dla mnie bezpieczny, a wrecz się boję. Obawiam sie tylko swiat i sylwestra jak beda we mnie alkohol wciskać.
@luska1979 ja pochodze zpomorza, z Gdyni i aktualnie mieszkam w Londynie
Mój tata pochodzi z Gdyni i mam tam rodzinkę.Ja mieszkam w Szkocji.Fajnie że jest tu osoba z UK.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry