reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
@Josik wyslalam ci prywatna wiadomosc z mojego starego konta, z kad dokladnie jestes? ja Wembley.
Ja nie lece na swieta bo obiecalam sobie ze w tej ciazy nie bede latac :(
Zapisalas sie do midwife? jaki szpital wybralas do porodu ?
 
@anntryb ja probowalam 8,11 i 13 dnia, cykle 27 dni. ciezko stwierdzic w ktorym dniu zaszlam, nie mialam na to wplywu, a Ty skad wiesz w ktorym? czulam jak dwa dni po owulacji mi w podbrzuszu wszystko jezdzilo, tydzien po bol bioder i plecow...
ja na poczatku nie moglam zasnac z emocji :D teraz sie klade i zasypiam, nie mysle bo to mi nie pomaga
Wiem, bo mój mąż był wtedy w domu :D (pracuje za granicą) i sądziłam, że w tym miesiącu nic szczególnego z tego nie będzie :D Muszę wam powiedzieć, że jesteśmy świeżo po ślubie więc nie sądziłam, że tak szybko to wszystko się potoczy ale widocznie tak musiało być :)
 
Dziewczyny macie w tych mdlosciach takie uczucie jak by wam ktos kamien do zoladka wsadzil? albo 10 kg zmieniakow? moj jest taki ciezki ze masakra. jem ale pozniej sie boje ze sie bede meczyc, probuje jesc rzeczy lekkostrawne bo perystaltyka jelit jest zaburzona.
@anntryb zaparcia dopiero od 2 trymestru, ja po takim miksie tez mam lekkie przeczyszczenie, ale sie ciesze ze za duzo nie musze sie wysilac w toalecie :)
 
Cześć, dopiero co założyłam sobie konto i szukam suwaka, gdzie go mogę ustawić?
Dołączam do was sierpnióweczki, wizytę u gina mam w środę, z beta hcg wyszło mi, że to najpewniej 5 tydzień. Póki co zero mdłości, jedynie ból i nadwrażliwość piersi, ból podbrzusza jakbym była przed okresem no i senność, szybko się męczę.
Martwię się trochę, bo nie należę do szczupłych, już teraz byle wysiłek sprawia mi trudność i zadyszkę, boję się co będzie za kilka miesięcy.. :( Oczywiście będę odżywiać się zdrowiej niż do tej pory, zero fast foodów, ale jestem w trakcie rzucania papierosów i ciężko mi przewidzieć jak będzie reagował mój organizm. Planowałam przed ciążą zrzucić z 10-15kg, ale jak to u grubasów- nie nadszedł ten odpowiedni poniedziałek i tak mijały mi dni, tygodnie i BACH! Za późno.
 
Cześć, dopiero co założyłam sobie konto i szukam suwaka, gdzie go mogę ustawić?
Dołączam do was sierpnióweczki, wizytę u gina mam w środę, z beta hcg wyszło mi, że to najpewniej 5 tydzień. Póki co zero mdłości, jedynie ból i nadwrażliwość piersi, ból podbrzusza jakbym była przed okresem no i senność, szybko się męczę.
Martwię się trochę, bo nie należę do szczupłych, już teraz byle wysiłek sprawia mi trudność i zadyszkę, boję się co będzie za kilka miesięcy.. :( Oczywiście będę odżywiać się zdrowiej niż do tej pory, zero fast foodów, ale jestem w trakcie rzucania papierosów i ciężko mi przewidzieć jak będzie reagował mój organizm. Planowałam przed ciążą zrzucić z 10-15kg, ale jak to u grubasów- nie nadszedł ten odpowiedni poniedziałek i tak mijały mi dni, tygodnie i BACH! Za późno.
Suwaczki masz na suwaki.pl tworzysz kopiujesz do sygnatury na swoim profilu. A co do tuszy się nie martw ja z drugą ciaza byłam słusznych rozmiarów po porodzie jeszcze dołożyłam ale przyszedł dzień i powiedziałam stop no i zeszlam do wagi z przed obu ciaz. Jak urodzimy grupowo zrzucimy kg. A co do zadyszki ja też mam to przez większą ilość krwi
 
reklama
Cześć, dopiero co założyłam sobie konto i szukam suwaka, gdzie go mogę ustawić?
Dołączam do was sierpnióweczki, wizytę u gina mam w środę, z beta hcg wyszło mi, że to najpewniej 5 tydzień. Póki co zero mdłości, jedynie ból i nadwrażliwość piersi, ból podbrzusza jakbym była przed okresem no i senność, szybko się męczę.
Martwię się trochę, bo nie należę do szczupłych, już teraz byle wysiłek sprawia mi trudność i zadyszkę, boję się co będzie za kilka miesięcy.. :( Oczywiście będę odżywiać się zdrowiej niż do tej pory, zero fast foodów, ale jestem w trakcie rzucania papierosów i ciężko mi przewidzieć jak będzie reagował mój organizm. Planowałam przed ciążą zrzucić z 10-15kg, ale jak to u grubasów- nie nadszedł ten odpowiedni poniedziałek i tak mijały mi dni, tygodnie i BACH! Za późno.
Hey witaj gratulacje, papierosy rzuć od razu nie ma takiego czegoś, że powoli, bo organizm przezwyczajony i zaszkodzisz , od razu musisz pomyśleć o maleństwie. suwaczki tu masz http://www.suwaczki.com/ później kopiujesz bbcode i wstawiasz w profilu w sygnature i zapisujesz
 
Do góry