reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@Nusia123 nudności nie są wyznacznikiem tego, że z ciążą jest ok. Ja na Twoim miejscu cieszyłabym się, że ich nie mam bo to nic przyjemnego Każda ciąża jest inna i nie ma co porównywać jednej do drugiej. Więc się nie martw :)
Dziewczyny co do tabelki to ja niestety jej nie zrobię bo nie mam dostępu do kompa. Z telefonu mogę zrobić conajwyżej listę. Więc jeśli wolicie tabelkę to musi ją zrobić któraś z Was.
 
reklama
@marii19 ja po zdjedzeniu 5 takich porcji byla bym glodna, i to na dodatek bez ogorkow?!!?
Dlatego nie ma jak w domu. O zachciankach w szpitalu możemy sobie jedynie pomarzyć. Mmm.... wypilabym teraz wodę z ogórków kiszonych a oto moje dzisiejsze śniadanie....
 

Załączniki

  • Snapchat-907563447.jpg
    Snapchat-907563447.jpg
    306,9 KB · Wyświetleń: 70
Adeline 89 nie martw sie to mdlosci tez tak mialam :)
Dziewczyny trochesie martwiekoniec 5 tygodnia piersi bola krzyze czasami podbrzusze wieczorami ale nie mam zadnch mdlosci??:(
Nie martw się mdlosci przyjdą... nie pamiętasz jak też się bałam że nie mam mdlosci?
A wybił mi 6 tydzień i od 2 dni mam straszne mdlosci... :)
I faktycznie nic przyjemnego...
Przyjdą i do Ciebie, poczekaj trochę[emoji14]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Truskaweczka i Angelika jestescie kochane dziekuje :* :) tez bym wolala nie miec ale naczytalam sie ze moze byc puste jajo plodowe ..
ale mnie picieszylyscie:)
wczoraj byla moja siostra z dziecmi szalaly z moimi a ja latalam z plackami kanapeczkami itp moja mama juz wie siostrze poczekam do 10 tyg tj za 4 tyg a wy juz powiedzialyscie?
 
Adeline 89 nie martw sie to mdlosci tez tak mialam :)
Dziewczyny trochesie martwiekoniec 5 tygodnia piersi bola krzyze czasami podbrzusze wieczorami ale nie mam zadnch mdlosci??:(

Jak dziewczyny pisały, niektóre wogole nie miały i wszystko było ok, ale ja tez sie zamartwiam...mnie tylko piersi bolą, a na mdłości chociaż takie leciutkie:) tez czekam...w pierwszej ciąży myślałam ze ból piersi wskazuje ze wszystko jest ok, nawet w nocy jak sie budziłam to sprawdzałam czy bolą, pózniej stało sie to moim odruchem,aż mąż sie śmiał:) dlatego w drugiej ciąży cały czas miałam nadzieje jak bolały, ale bolały aż do indukcji farmakol. poronienia...zaraz po, przestały. Dlatego wyglądam innych objawow z utęsknieniem!:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mdłości w 2 ciazach nie mialam i wszystko bylo ok a teraz co rano ciagnie mnie na wymioty ze nawet śniadania dzieciom nie mogę zrobić a sama wmuszam w siebie chleb z masłem by jakoś do pracy dojechać
 
Dziewczyny ja też nie mam żadnych objawów ciążowych... poza wrażliwymi piersiami które też już tak mocno nie bolą. Od czasu do czasu zaboli mnie delikatnie podbrzusze jak na okres. Ale to zazwyczaj tylko rano albo jak się przemęcze. Mam się martwić? Przez to wszystko całą noc nie spalam i modlilam się żeby dzisiaj na wizycie u gina było wszystko dobrze...
 
reklama
Truskaweczka i Angelika jestescie kochane dziekuje :* :) tez bym wolala nie miec ale naczytalam sie ze moze byc puste jajo plodowe ..
ale mnie picieszylyscie:)
wczoraj byla moja siostra z dziecmi szalaly z moimi a ja latalam z plackami kanapeczkami itp moja mama juz wie siostrze poczekam do 10 tyg tj za 4 tyg a wy juz powiedzialyscie?
U mnie już wiedzą
 
Do góry