reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
No to ja się przyznawać nie będę z jaką wagą zaczynam bo wstyd... muszę się bardzo pilnować żeby przytyć tylko tyle ile jest niezbędne, wydaje mi się że łatwiej już będzie jak będę w domu bo mogę wtedy pilnować godzin posiłków i tego co jem bo w pracy to różnie bywa niestety.

p19u9jcg46hpk5mw.png
 
reklama
Tyllkaaa ja kupiłam sobie z tiumpha i leży w szafie za mały, musiałabym komus sprzedać , miałam jeden raz na imprezie, bo mialam przeswitujaca sukienkę 200zl poszly w bloto
 
Ojj wkurzylabym sie ogromnie :( faktycznie lipa...
Ja ostatnio lubię F&F staniki. Dobrze ba mnie lerza i ladnie eksponuja moje sflaczale baloniki[emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, mnie też mdli jak nic nie jem więc podjadam, wymiotowałam tylko we wtorek, może po kebabie? :-) od tego momentu nie patrzę na mięso, najchętniej jałowe rzeczy, owoce i warzywa.
Waga u mnie 70kg, 170cm, ostatnio mi się 3 kg przybyło a tak to 67 od paru lat. Z synem przytyłam 24kg i teraz na to nie pozwolę, max 10, :p haha jakie marzenia. U mnie problem z zatrzymaniem wody, już czuję że mi nogi pachną a dopiero 7tydzień zaczęłam..
Za 5 dni wizyta u gina :-) czekam zobaczyć fasolkę i usłyszeć że wszystko ok :-)
A co do zwierząt w domu to u mnie dwa domowe koty i syn świetnie się przy nich wychowuje, przez to lubi wszystkie zwierzęta i sie nie boi. Jedyny minus to konieczność ciągłego sprzątania

Ściskam wszystkie :-)
 
Ja ważę 56kg przy wzroście 168. Zawsze byłam szczupła i mam nadzieję że po ciąży też tak będzie ;)
 
reklama
@marii u mnie w pracy zapieprz jedna przerwa to nie tyłam , a teraz z nudów będę się zajadać,ja do diet sie nie nadaje.

Właśnie będę jadła ryż, nogami upieczonymi z papryka, pieczarkami i marchewka ,fajna kolacja co nie :p

Ja raz z reserved kupiłam fajny za 45zl ale juz drugi raz takiego kroju nie znalazłam :/ szkoda
 
Do góry