reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
A ja dziś sama ubralam choinkę i padam z nóg...
34bw3e3klzo38bw9.png
Kochana ja dzisiaj wszystkie 2 piętra odkurzylam i pomylam podlogi i tez pada z bolem brzucha :(

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Współczuję... ja poronilam w 6 tygodniu. Zaczęło się od plamienia. Teraz cały czas chodzę do ubikacji i sprawdzam czy wszystko w porządku...
Mam to samo... tylk czuje cos mokrego to lece do toalety z atakiem serca. Ja urodzilam w 15 tygodniu...
Staram sie o tym nie mysleć wiec nie wracajmy do tego. Nie dajmy sie zwariować, pozytywne myslenie to podstawa.
@Truskaweczka2017 juz nudnosci? :( ja w poprzedniej ciazy kazalam chlopakowi codziennie lodowke myc w srodku... na sama mysl o lodowce bralo mnie na wymioty.
herbatka z imbirem pomaga, kisiel, chrupki, herbatniki, ogolnie dieta lekkostrawna, ja piłam kaszki bebiko dla dzieci...
 
Witamy za necia gratulacje :):)
Angelika kazdy sie stresuje i czasem niezdrowo je ale zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze:):)
Ja mam wizyte w nast tyg tj 4t3dz pewnie tez tylko kropke zobacze :)
 
Aluska kochana oczywiscie:):) przeciez nic samo tam nie weszlo hihi :):)
Pewnie ze sie lekarz zgodzi :)
Przeciez to wasze dziecko!
Ja przy malym mialam ok 8 tyg malej tez cos tak
 
@za_necia1 w jakim sensie już? z synkiem nudności zaczęły mi się dość późno bo dopiero pod koniec 1 trymestru a w drugiej ciąży tak jak teraz 6/7 tydzień :p i bardzo mi przykro z powodu straty. Ja w sierpniu straciłam córeczkę w 18tc :(
 
@za_necia1 Witaj u nas, widzę, że dużo nas aniołkowych mam ja straciłam 3 ciąże, ale po tym wyszło słońce i mam synka z 4 ciąży, teraz mam bobo i już biję serduszko, mam nadzieję ,że się utrzyma, bo już go kocham całym sercem
 
Dołączam i ja :)
Mam na imię Justyna mam jednego synka 7 lat o ciąży dowiedziałam się wczoraj u mnie to raczej troszkę pogmatwane mianowicie ostatnia miesiączka 02.10 testy negatywne, 15.11 wizyta u gin na usg ciąży nie stwierdził więc na wywołanie okresu i uregulowanie przepisał mi tabletki anty :) grzecznie zjadłam całą paczuszkę czekając w końcu na okres no i nie ma :oA więc wczoraj zakupiłam test ciążowy no i od razu 2 krechy, a że ja w gorącej wodzie kąpana umówiłam się na wizytę prywatną i na usg widoczny pęcherzyk lekarz określił na 3-4 tydzień ale dokładnie będzie mógł stwierdzić na usg za 8 tygodni :)
 
@Truskaweczka2017 mam nadzieje ze teraz grzecznie razem spią nasze Aniołeczki...
wydaje mi sie ze szybko ale kazdy jest inny(u mnie 6 tyg i 1 dzien wypada za dwa dni a czuje sie dobrze,stad ta ocena:p) zycze wytrwalosci, sporbuj z tym imbirem:)
@Adeline89 trzymam mocno za Was kciuki!!
@dzasta.o zjadlas tabletki any bedac w ciazy? to musisz miec niezłą burze hormonow:p
kiedy bylas u gin? dzis? skoro mialas ost @ 2.10 to jak mozliwe 3-4 tyg?
nie wiem moze czegos nie zrozumialam...
 
reklama
Do góry