reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Niespodzianka trzymaj się będzie dobrze ! Jestem z Tobą, trzymam kciuki!

Ja natomiast zaczynam się martwić czy mój dzidziuś będzie zdrowy skoro na tak ważnym etapie nie jem super zdrowo, cały czas mam stres w pracy..
Nie wymiotuje, w sumie nawet nie mam dużych mdlosci..
Jakiś taki dół mnie złapał..
inne mamy to na pewno dbaly o siebie super.. a ja nie lubiłam nigdy warzyw i mnie moja dieta była uboga...
Teraz staram się jesc zdrowo ale nie mam czasu na przygotowanie porządnych posiłków. .. eh.. A jeśli od tego coś stanie się Fasolkowi.. :(
 
reklama
Hej, dołaczam do forum. termin 8 sierpnia wg kalkulatora ;)
Dzis 5 tydz i 6 dzien, wczoraj byłam na usg, za 2 tyg kolejna wizyta.
Jak sie czujecie? :)

Ja termin na 9 sierpnia :p
na razie przygnębienie mnie wzięło. ..
Ale ogólnie jestem wiecznie głodna, pobolewania macicy, bolące piersi... czasami nudności zero wymiotów...
A jak u ciebie?
 
Ja termin na 9 sierpnia :p
na razie przygnębienie mnie wzięło. ..
Ale ogólnie jestem wiecznie głodna, pobolewania macicy, bolące piersi... czasami nudności zero wymiotów...
A jak u ciebie?
Twoja pierwsza ciąża?
co sie dzieje? widzę ze twoj wpis jakis smutny...
ja spac jesc spac jesc i tak w kolko... ogorki z czekolada najlepiej :D
macice tez czuję.
nie jest źle mysle ze za tydzien lub dwa się zacznie, juz to przerabiałam :p
 
Hej, dołaczam do forum. termin 8 sierpnia wg kalkulatora ;)
Dzis 5 tydz i 6 dzien, wczoraj byłam na usg, za 2 tyg kolejna wizyta.
Jak sie czujecie? :)
Witaj i gratulacje. :) byłaś na usg... powiedz było już serduszko czy jeszcze nie? Ja obecnie jestem 4T4d. Wizytę u ginekologa mam 16 grudnia. Wtedy będzie 5T5d i tak się zastanawiam czy zobaczę już serduszko... w poprzedniej ciąży nie było mi to dane :(
 
Witaj i gratulacje. :) byłaś na usg... powiedz było już serduszko czy jeszcze nie? Ja obecnie jestem 4T4d. Wizytę u ginekologa mam 16 grudnia. Wtedy będzie 5T5d i tak się zastanawiam czy zobaczę już serduszko... w poprzedniej ciąży nie było mi to dane :(
Lekarka powiedziala ze za wczesnie na serduszko, byl piekny wielki pecherzyk i mala tyci kropka u gory. Za 2 tyg mam kolejne badanie.
Ja poprzedniej ciazy tez nie donosiłam....
 
Lekarka powiedziala ze za wczesnie na serduszko, byl piekny wielki pecherzyk i mala tyci kropka u gory. Za 2 tyg mam kolejne badanie.
Ja poprzedniej ciazy tez nie donosiłam....
Współczuję... ja poronilam w 6 tygodniu. Zaczęło się od plamienia. Teraz cały czas chodzę do ubikacji i sprawdzam czy wszystko w porządku...
 
@za_necia1 witamy :) mnie męczą nudności i mega senność. Poza tym nic mi nie smakuje a jak otworzę lodówkę to mam odruch wymiotny :/ no i często latam do łazienki.
@Angelika:) z Twoim maluszkiem wszystko będzie dobrze :) nie stresuj się niepotrzebnie tym. A brak nudności i wymiotów wcale nie oznacza nic złego więc główka do góry :)
 
A ja dziś sama ubralam choinkę i padam z nóg...
34bw3e3klzo38bw9.png
 
reklama
Hej, dołaczam do forum. termin 8 sierpnia wg kalkulatora ;)
Dzis 5 tydz i 6 dzien, wczoraj byłam na usg, za 2 tyg kolejna wizyta.
Jak sie czujecie? :)
Witamy :) moja 5 ciąża, 2 poronione i 2 donoszone
Objawy hmm wczesniej sennos ale mysle ze to od przeziebienia, cięższe i nabrzmiale piersi i bol sutkow.
Dwa razy mnie zemdlilo zanim jeszcze sie dowiedzialam i to by było tyle. Zachcianek brak ;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry