reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Cześć wszystkim :) Dowiedziałam się w zeszły piątek (test ciążowy). Pierwszą wizytę u ginekologa mam 13.12! Szacowany termin porodu - między 30 lipca a 1 sierpnia, więc miałam dylemat, do którego tematu dołączyć ;) Na razie nie mam żadnych uciążliwych objawów prócz nieco wzmożonej senności. Wcześniej (1-3 tydzień, zanim dowiedziałam się o ciąży) dokuczało mi lekkie rozwolnienie. Na szczęście minęło. Niby mdłości i wymioty mogą jeszcze dać mi się we znaki między 8 a 11 tygodniem. Jak myślicie? Może tak być? Czy jeśli do tej pory czuję się dobrze (zaczyna się 7 tydzień) to już nie będę miała typowych dla 1 trymestru nieprzyjemności?
 
Już zdecydowałam, zostaję tutaj :) Lipcowe już dużo naspamowały, mnóstwo tam postów, nie chce mi się tego ogarniać!
 
Spoko, możesz mnie zmartwić, wolę wiedzieć, co może mnie potencjalnie czekać w ciąży. Taak, w ciąży, bo jak czytam o porodach, to robi się nieprzyjemnie. Tego tematu nie chcę jeszcze ruszać. Bliżej terminu będę o tym myślała. :D
 
My póki co na razie tez w rodzinie nie mówimy, ale pracowałam w wielkiej firmie przez to że jestem na chorobowym dużo osób wie i sie domyśla także to cud,że jeszcze się nie dowiedzieli :)

@kleo90 witaj :) mysle,że będzie biło i na pewno jest wszystko dobrze
 
Cześć dziewczyny, nowe i 'stare' ;)

ale ja mam dzisiaj okropny dzień! Od rana mdłości i biegunka... Ciąża całkowicie inna niż poprzednie, ma sa kra!
Ja biegunke to w srode dostane jak bede czekac na wizyte. Juz sie zbliza powoli ten dzien i nie spie po nocach tak sie boje, chyba w depresje wpadne jak z bobo bedzie cos nie tak
 
Cześć wszystkim :) Dowiedziałam się w zeszły piątek (test ciążowy). Pierwszą wizytę u ginekologa mam 13.12! Szacowany termin porodu - między 30 lipca a 1 sierpnia, więc miałam dylemat, do którego tematu dołączyć ;) Na razie nie mam żadnych uciążliwych objawów prócz nieco wzmożonej senności. Wcześniej (1-3 tydzień, zanim dowiedziałam się o ciąży) dokuczało mi lekkie rozwolnienie. Na szczęście minęło. Niby mdłości i wymioty mogą jeszcze dać mi się we znaki między 8 a 11 tygodniem. Jak myślicie? Może tak być? Czy jeśli do tej pory czuję się dobrze (zaczyna się 7 tydzień) to już nie będę miała typowych dla 1 trymestru nieprzyjemności?
to jak ja mam miec termin miedzy lipcem,a sierpniem jeszcze nie pewne, kiedy miałaś ostatnia miesiączkę? Ja tez tu zostaje choćbym na lipiec miała :)
 
reklama
Ja miałam mdłości równo od 8-13 włącznie tygodnia ale to dzień w dzien ze funkcjonować nie dało rady do tego jeszcze skurcze więc i mnie torecan i luteine na porzadku dziennym
 
Do góry