reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Witam wszystkie nowe sierpnióweczki :) im nas więcej tym weselej ;)
@Adeline89 my też uważamy z seksem. jakoś wytrzymamy te dni do wizyty a ja wolę nie ryzykować. w poprzedniej ciąży miałam krwiaka i musieliśmy zrezygnować z przytulanek przez praktycznie cały pierwszy trymestr. wolę dmuchać na zimne
@Mitka89 ja po ciążach nie zdażyłam jeszcze wrócić do pracy, także obecnie nie pracuję.
@Niespodzianka 22 wszystko będzie dobrze :) nie martw się na zapas :)
 
reklama
Witam wszystkie nowe sierpnióweczki :) im nas więcej tym weselej ;)
@Adeline89 my też uważamy z seksem. jakoś wytrzymamy te dni do wizyty a ja wolę nie ryzykować. w poprzedniej ciąży miałam krwiaka i musieliśmy zrezygnować z przytulanek przez praktycznie cały pierwszy trymestr. wolę dmuchać na zimne
@Mitka89 ja po ciążach nie zdażyłam jeszcze wrócić do pracy, także obecnie nie pracuję.
@Niespodzianka 22 wszystko będzie dobrze :) nie martw się na zapas :)
To tak jak ja też miałam krwiaka w 13 tyg z moim synkiem i plamiłam, ale całe szczęście sączył się powoli aż znikł, gdy pękł było by gorzej mogło by się coś stać dziecku
 
@Adeline89 mój był przy samym maleństwie. brałam tabletki na podtrzymanie ciąży, dużo odpoczywałam i się wchłonął. teraz też mam stresa że krwiak znowu jest bo w pierwszej ciąży też miałam ale maleńkiego. chociaż mam nadzieję, że trzeci raz się to nie powtórzy
 
Myślałam już o wnukach heh. Mam 4 dzieci i szalonego męża.Kiedyś zaczęłam za szybko bo jak urodził się syn miałam 19 lat,a teraz późno skończę rodząc mając 41.Różne uczucia się mieszają.Niedowierzanie ,zaskoczenie ,lęk i strach.
Wiesz, ja mieszkam w Holandii i będąc w pierwszej ciąży, mając 31 lat, byłam młodą ciężarówką. Teraz, mając lat 34 jestem też jedną z młodszych. Tutaj panie decydują się na dziecko około 40. Także, pod względami medycznymi, powinno być wszystko dobrze. Oczywiscie musisz na siebie bardziej uwazac itd.
A inne aspekty to juz inna sprawa.Trochę cię rozumiem. Duże dzieci i znowu w pieluchy...
A od kiedy wiesz?
 
Może faktycznie pójdę do rodzinnego. Tylko myślałam jeszcze spróbować i innego lekarza z tym zwolnieniem.
Ten powiedział że nic mi nie dolega i dlatego
 
Ja w pierwszej ciąży pracowałam normalnie przez pierwszy trymestr. Później niestety zaczęły się straszne wymioty i musiałam iśś na zwolnienie. Poza tym sporo lekarzy jeśli kobiecie nic nie dolega to po prostu nie chce dać zwolnienia.
 
Może faktycznie pójdę do rodzinnego. Tylko myślałam jeszcze spróbować i innego lekarza z tym zwolnieniem.
Ten powiedział że nic mi nie dolega i dlatego
musisz powiedzieć prawdę ,że jesteś w ciazy i pracujesz ciężko czy do wizyty następnej u ginekologa by ci nie dala, bo on ci teraz nie dal dlatego, ze na razie widac wczesna ciążę, a masz wynik bety
 
reklama
Do góry