reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Swietny pomysl z tym video od sw. Mikołaja. Dziś to zamówię wieczorem, bo to fajna sprawa.

Adeline89 nie wiem jak inni, ja tam korzystam z tego, że nie mam okresu i mogę bez zabezpieczeń. W pierwszej ciąży też się serduszkowaliśmy i było wszystko ok. Ja się niczego nie boję:biggrin2:
 
Ostatnia edycja:
Leeleeth przykro mi, że tym razem się nie udało, ale trzymym kciuki i życzę owocnych starań w następnym cyklu ! :* :*

Jak dzisiaj Wasze samopoczucie?
Ja dalej mam bardzo bolące piersi i ciągle sikam. Mdłości narazie nie mam, wręcz przeciwnie mam ładny apetyt :p Ogólnie mam bardzo pozytywne nastawienie. Jutro będę dzwonić i umawiać na wizytę do lekarza, chciałabym jeszcze przed świętami.
A jak u Was z pracą? Idziecie od razu na L4?
 
Swietny pomysl z tym video od sw. Mikołaja. Dziś to zamówię wieczorem, bo to fajna sprawa.

Adeline89 nie wiem jak inni, ja tam korzystam z tego, że nie mam okresu i mogę bez zabezpieczeń. W pierwszej ciąży też się serduszkowaliśmy i było wszystko ok. Ja się niczego nie boję
Mój Mały to wideo tak oglądał,że masakra i się dziwił :p jak to możliwe , wieczorem napisał list postawił na stole. Rano wstaję mówi nie ma chyba zabrał, a ja mówię, no tak i dostałeś wideo film od niego ma wiadomość dla ciebie.

Ja osobiście miałam wkładkę to nie odczuwałam wcale tego jakby miała zabepieczenie można było cały czas i do końca bez obaw, ogólnie to lubimy seks i mogła bym parę razy dziennie, ale obawiam się w tych pierwszych tyg, mój też później się stresuję czy po tym nic się nie stanie, pójdę w środę do gina to spytam czy mogę :p
 
Zapytaj się Adeline89, tak będzie najlepiej. Mój teść jest gin. W poprzedniej ciąży mówił, że na początku nie można, a w kolejnych trymestrach mówił, że już teraz to nie można i w ogóle to nic nie mogłam. Teraz postanowiliśmy na początku nic nie mówić. Później i tak trzeba, bo już będzie widać...:-D
 
Mój Mały to wideo tak oglądał,że masakra i się dziwił :p jak to możliwe , wieczorem napisał list postawił na stole. Rano wstaję mówi nie ma chyba zabrał, a ja mówię, no tak i dostałeś wideo film od niego ma wiadomość dla ciebie.

Ja osobiście miałam wkładkę to nie odczuwałam wcale tego jakby miała zabepieczenie można było cały czas i do końca bez obaw, ogólnie to lubimy seks i mogła bym parę razy dziennie, ale obawiam się w tych pierwszych tyg, mój też później się stresuję czy po tym nic się nie stanie, pójdę w środę do gina to spytam czy mogę :p
Mój Młody to samo. Oglądał i oczy jak dwie piątki i chciałby non stop to oglądać.
Też miałam wkładkę i w sumie faktycznie tego się nie odczuwa, więc tak jakby cały czas bez zabezpieczenia. Ogólnie chcę w miarę wszystko normalnie robić jak i przed ciążą ale też czuję lekki strach, bo w poprzedniej ciąży po przytulankach w pierwszych miesiącach raz zaczęłam plamić. Strasznie się wystraszyłam, bo pierwszą ciążę poroniłam. Oczywiście zakazałam się Mężowi do mnie zbliżać , ale potem na wizycie lekarz powiedział, że tak może się zdarzyć bo podczas ciąży tam jest wszystko mocno ukrwione i unerwione. Ale teraz też zapytam lekarza czy nie mamy żadnych przeciwwskazań :)
 
Leeleeth przykro mi, że tym razem się nie udało, ale trzymym kciuki i życzę owocnych starań w następnym cyklu ! :* :*

Jak dzisiaj Wasze samopoczucie?
Ja dalej mam bardzo bolące piersi i ciągle sikam. Mdłości narazie nie mam, wręcz przeciwnie mam ładny apetyt :p Ogólnie mam bardzo pozytywne nastawienie. Jutro będę dzwonić i umawiać na wizytę do lekarza, chciałabym jeszcze przed świętami.
A jak u Was z pracą? Idziecie od razu na L4?
Mój Młody to samo. Oglądał i oczy jak dwie piątki i chciałby non stop to oglądać.
Też miałam wkładkę i w sumie faktycznie tego się nie odczuwa, więc tak jakby cały czas bez zabezpieczenia. Ogólnie chcę w miarę wszystko normalnie robić jak i przed ciążą ale też czuję lekki strach, bo w poprzedniej ciąży po przytulankach w pierwszych miesiącach raz zaczęłam plamić. Strasznie się wystraszyłam, bo pierwszą ciążę poroniłam. Oczywiście zakazałam się Mężowi do mnie zbliżać , ale potem na wizycie lekarz powiedział, że tak może się zdarzyć bo podczas ciąży tam jest wszystko mocno ukrwione i unerwione. Ale teraz też zapytam lekarza czy nie mamy żadnych przeciwwskazań :)

Ja juz jestem na l4 bo boje sie po tyć przejściach wtedy tez leżałam i bylo ciężko wiec wole nie ryzykować. Mnie dzis trochę mniej piersi bola i lepiej się czuje.

A ja dlatego tez mam stracha przez te poronienia
 
reklama
Do góry