reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
No moja waga też słuszna, do tej pory nie miałam apetytu wręcz przeciwnie, ale przed chwilą zjadłam 10 pierogów ruskich smażonych :o.Co do nabiału to ja mam nietolerancję mleka i jajek ale nie przestrzegam ściśle diety..marii19 czy ty też? Słyszałam że jak mam unika nabiału w ciąży to alergia nie przejdzie na dziecko (syn niestety odziedziczył bo jadłam nabiał), myślisz że to prawda?
JustynaWM nie mam nietolerancji nabiału ale endokrynolog mi zalecił odstawienie ponieważ krowie mleko zawiera krowie hormony które dodatkowo pobudzają Twoje gruczoły np. tarczyce. A że wyniki miałam bardzo na pograniczu to odstawilam. Więc co do alergii nie pomogę.

Uspokoiła mnie ta rosnąca beta, cieszę się bardzo [emoji295] [emoji322] [emoji322]

Umówilam się do ginekologa, na 12.12, myślę że już wtedy na pewno będzie widać serduszko[emoji7]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewuszki wyjasnicie mi o co chodzi z ta beta ? Co to wgl jest ? Bo szczerze mówiąc to nie mam pojęcia o co z tym chodzi Może dlatego że nie byłam u lekarza jeszcze
 
hej dziewczyny, jestem nowa na tym forum, byłam dzisiaj na wizycie u ginekologa i robił mi badanie usg dopochwowe. na ekranie zobaczyłam tylko małą czarna plamkę endometrium jak uważa gin. z bety mi wyszło po wczorajszym badaniu 711,800 mIU/ml czyli wskazuje to na 5 tc. Czy mam się czegoś obawiać..?
Miałam to samo 24 poszłam na usg mala czarna plama,ale beta rośnie tez u mnie, na dodatek miałam owulację w dniu planowanej miesiączki ;) teraz mam wizytę na 7 grudnia po 2 tyg może bedzie cos widac. Takze spokojnie nie jesteś sama. Na kolejnej wizycie na pewno będzie juz cos widać trzymam kciuki
 
Dziewuszki wyjasnicie mi o co chodzi z ta beta ? Co to wgl jest ? Bo szczerze mówiąc to nie mam pojęcia o co z tym chodzi Może dlatego że nie byłam u lekarza jeszcze
to jest rosnacy hormon w krwi, mozesz zrobic te badanie prywatnie w leboratorium i tak wychodza ci jednostki odpowiadajace za wiek ciazy, po jednym takim badaniu najlepiej isc kolejny raz po dwoch dniach i sprawdzic czy jest przyrost,wtedy jest szansa,ze ciaza prawidlowo sie rozwija. Bete hcg mozesz sprawdzis po 10 dniach od zaplodnienia, jest ona pewniejsza niz test plytkowy
 
Witam wszystkie przyszłe Mamusie sierpniowe :)
Chyba mogę po cichutku do Was dołączyć. Tak nieśmiało, bo sama cały czas nie wierzę... Jestem po wyjęciu Mireny, to był nasz drugi cykl starań. OM miałam 6 listopada. Zawsze miałam dlugie i nieregularne cykle i w sumie nie do końca wiedziałam kiedy mam owulację, ale tym razem słuchałam swojego organizmu i po prostu czerpałam przyjemność ze staranek. Zaopatrzyłam się w testy bo wiedziałam, że to może potrwać (jak za pierwszym razem ). Mam za sobą dwie ciąże, ale tylko jednego 3letniego synka :) No i wczoraj tak od niechcenia bo bolą mnie mega piersi, zrobiłam, i to wieczorem, test. Pewna, że jest za wcześnie podeszłam do tego bez emocji, a tu proszę w 27 dc pojawiła się druga kreska (co prawda jasna, ale dobrze widoczna ). Właśnie powtórzyłam test i nadal wychodzi druga kreska. Jestem w szoku , że tak szybko się udało!!! Ale się rozpisałam ;) to przez te emocje... Z kalkulatora wychodzi termin na 13.08 ale pewnie się jeszcze zmieni. Gratuluję Wszystkim pozytywnych testów i trzymam kciuki za te co będą dopiero testować ! :*
 
Sierpnióweczki utworzyłam nowy temat o naszych wizytach i usg, żeby wszystko było w jednym miejscu :) oposujcie tam swoje wizyty i wklejajcie zdjęcia usg Waszych maluszków ;)
 
reklama
Dziękuję Kochane ! :* a jak u Was z objawami? U mnie na razie tylko bardzo bolą mnie piersi. W ciąży z Synkiem w sumie też tak miałam, zero mdłości i wymiotów. Raz mnie może odrzuciło od lodówki.
 
Do góry