reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Mnie bardzo bolały piersi zanim zrobiłam test dało mi to do myślenia bo nigdy na okres nie były aż tak nabrzmiale I bolace. Okres od razu zniknął hehe raz miałam lekkie mdłości z rana i trochę cZasami bolą mnie plecy. A największym objawem sa zmiany nastroju. Z byle powodu potrafię się zdenerwowac i zacząć wyć jak dziecko. A potem ochlone I zastanawiam się po co aż taka reakcja Ale chyba nie mam na to wpływu .
 
Ojj spanie też Ale ja nie odbieram tego jako objaw ciąży bo ja zawsze byłam śpioch I mogę w każdej chwili zasnąć. Wręcz uwielbiam spać :-D:)
 
@Mitka89 mój główny objaw to senność, mogłabym spać cały dzień a przy dwulatku to niemożliwe.
Dobrze to znam, przy trzylatku też nie da rady ;)
Mnie bardzo bolały piersi zanim zrobiłam test dało mi to do myślenia bo nigdy na okres nie były aż tak nabrzmiale I bolace. Okres od razu zniknął hehe raz miałam lekkie mdłości z rana i trochę cZasami bolą mnie plecy. A największym objawem sa zmiany nastroju. Z byle powodu potrafię się zdenerwowac i zacząć wyć jak dziecko. A potem ochlone I zastanawiam się po co aż taka reakcja Ale chyba nie mam na to wpływu .
To normalne. Po prostu burza hormonów.
 
Chyba nici , strasznie boli mnie brzuch, pewnie @ przyjdzie :(
Strasznie mnie nosi, wrzeszczę na wszystkich i nie mogę sie opanować. Mam nadwrażliwość na zapachy i wymioty, szczególnie rano, wiec tli sie nadzieja jeszcze ale coraz słabiej :(
Tak popłakuje po kątach
 
Chyba nici , strasznie boli mnie brzuch, pewnie @ przyjdzie :(
Strasznie mnie nosi, wrzeszczę na wszystkich i nie mogę sie opanować. Mam nadwrażliwość na zapachy i wymioty, szczególnie rano, wiec tli sie nadzieja jeszcze ale coraz słabiej :(
Tak popłakuje po kątach
Nie nastawiaj się zaraz na najgorsze ja też miałam takie objawy jak na okres dopiero jak minęły te wszystkie dni w których powinien być okres trochę się inormowalo. Też tak przezywalan jak ty. Za każdym razem byłam rozczarowana.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie przyszłe Mamusie sierpniowe :)
Chyba mogę po cichutku do Was dołączyć. Tak nieśmiało, bo sama cały czas nie wierzę... Jestem po wyjęciu Mireny, to był nasz drugi cykl starań. OM miałam 6 listopada. Zawsze miałam dlugie i nieregularne cykle i w sumie nie do końca wiedziałam kiedy mam owulację, ale tym razem słuchałam swojego organizmu i po prostu czerpałam przyjemność ze staranek. Zaopatrzyłam się w testy bo wiedziałam, że to może potrwać (jak za pierwszym razem ). Mam za sobą dwie ciąże, ale tylko jednego 3letniego synka :) No i wczoraj tak od niechcenia bo bolą mnie mega piersi, zrobiłam, i to wieczorem, test. Pewna, że jest za wcześnie podeszłam do tego bez emocji, a tu proszę w 27 dc pojawiła się druga kreska (co prawda jasna, ale dobrze widoczna ). Właśnie powtórzyłam test i nadal wychodzi druga kreska. Jestem w szoku , że tak szybko się udało!!! Ale się rozpisałam ;) to przez te emocje... Z kalkulatora wychodzi termin na 13.08 ale pewnie się jeszcze zmieni. Gratuluję Wszystkim pozytywnych testów i trzymam kciuki za te co będą dopiero testować ! :*
Gratulację ;) ja też jestem po wyjęciu wkładki ;)
 
Chyba nici , strasznie boli mnie brzuch, pewnie @ przyjdzie :(
Strasznie mnie nosi, wrzeszczę na wszystkich i nie mogę sie opanować. Mam nadwrażliwość na zapachy i wymioty, szczególnie rano, wiec tli sie nadzieja jeszcze ale coraz słabiej :(
Tak popłakuje po kątach
Nie stresuj się spokojnie będzie dobrze :) ja staram się też wyluzować
 
reklama
1480757544-1d1mld.jpeg


Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry