reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@luska1979 pytałaś o Nesbo. Super się czyta. Historia jest pogmatwana, nie ma tak łatwo że w połowie książki domyślisz się zakończenia. Jest chyba 12 części i wydaje mi się że trzeba czytać po kolei.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moja endokrynolog mówi, że kanapka z serem albo chlebem pelnoziarnistym powinna być obowiązkowa przed snem. Od kiedy coś jem to nie budzę się w środę nocy :) Może to efekt placebo, kto wie.. [emoji14]
 
Ja też na bakier ze spaniem. Staram się nie odsypiać w dzień ale to nic nie daje. Polecam czytać do snu. Zawsze mnie zmuli a przynajmniej się nie wkurzam. Miłej lektury zatem :)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój też obecny na każdej wizycie i widzę jakie to ważne dla niego, ciąża staje się mniej abstrakcyjna :) i taka dla niego też radocha jak maluch się rusza albo przeciąga to potem wszystkim opowiada bo taki jest podjarany :) urocze to jest :)

Ja też jeszcze nie śpię ale mam nadzieję że jak idę spać tak późno to chociaż prześpię do rana bez 2godzinnej przerwy w środku nocy :)

p19uflw1jarcljhd.png
 
A ja już po wizycie. Dzidzia ma 7 cm, przeziernosc 1.6mm, kości nosowe widoczne, ogólnie wszystko jak trzeba. Tylko tym razem nic o płci nie mówił, bo nie było widać. Ale za to nawet nam paluszki u rączek policzył pan doktor w zamian ;) zdjęcie wrzucę jutro b mam tylko w formie cd i musze do kompa usiąść ;)

Napisane na SM-T110 w aplikacji Forum BabyBoom
Ag.ta najważniejsze, że zdrowy maluch ☺lepszej informacji nie mogłaś usłyszeć
 
Ja też po, 13t6d więc dopiero jutro zacznę 15tydzień. Dzieciak 7,8cm, przezięrność 1,4, przepływy dobre, generalnie wszytko w porządku ale maluch wstydliwy, tyłem się odwrócił i nie dało rady sprawić płci[emoji20] jestem rozczarowana buuuu, już chciałam ciuszki kupować [emoji12]
Jutro endokrynolog w trybie pilnym

Beata nic nie myśl, wszytko jest ok!
Ikulka fajnie że zarażasz nas pozytywną energią [emoji4]
Super wiadomość, najważniejsze że pomiary ok czyli kolejny bobas zdrowy, a na płeć jak widać mamusia musi zaczekać
 
reklama
Do góry