reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Justyna tak samo się czuję jak Ty...mdłości brak i jakbym w ciąży nie była.Nic mi nie dolega i tryskam energią.
25_pixels musiałam z paru rzeczy zrezygnować dla Emi bo zaczynałam pracę w szpitalu jako położna gdy pojawiły siè przypuszczenia o autyźmie u Emi.Więc wróciłam na stare śmieci jeszcze sprzed studii ....teraz już nawet o tym nie pamiętam.Czego się nie zrobi dla dobra dziecka.
Ja niestety sama sobie muszę radzić bez pomocy mamy.A gotuję po polsku bo kochamy polskie jedzenie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Wyrzeczenia jeszcze pamietam [emoji12] ale juz jakie szczęście wychodzimy na prostą :-)
U mnie z gotowaniem tragedia [emoji33] mąż lubi/toleruje polskie jedzenie, babcia kocha kluski, ziemniaki i żyć bez nich nie może, synek i ja nie możemy jeść glutenu, produktów mlecznych pochodzenia zwierzęcego, jajek. Dużo wiec odpada zwłaszcza z polskiej kuchni. Młody kocha warzywa, kasze, ryby, owoce w tej kolejności [emoji23] mi obojętne, oby bez zawiesistych sosów, wieprzowiny i wołowiny. I weź tu coś ugotuj [emoji23][emoji23][emoji23]
Swoją drogą mam znajomych i sąsiadów dalszych i bliższych różnych narodowości. Zawsze coś z ich kuchni podłapię. Jedna rodzina jest z Meksyku (on jest znaczy się, ona tylko w połowie, bo mama była Francuzką). Starsi bardzo fajni ludzie. Zaprosza nas czasami, albo przyniosą coś do spróbowania. Cokolwiek Maria nie zrobi palce lizać. Dlatego nauczyłam sie od niej kilku potraw. Okazuje sie że Meksyk to nie tylko fasola. [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@Adelide właśnie dziś o Tobie myślałam...trzymaj się kochana bo jesteś mega silna! I pamiętaj że tu jesteśmy i zawsze Cię wesprzemy i wysłuchamy :* Tęsknimy tu za Tobą :)

@KasiaW bardzo mi przykro :(

p19uflw1jarcljhd.png
 
reklama
Mój M się śmieje, że nasz brzdąc po tatusiu taki niegrzeczny w nocy i daje mamie w kość. Coś w tym jest [emoji14]
A tak w ogóle to chodzicie na badania z tatusiami? Dla mojego każde badania są bezcenne! Dziś podczas genetycznych siedział za mną i głaskał mnie po włosach! Chyba przez te badania bardziej realne wydaje mu się, że będziemy mieć dziecko.. :)
 
Do góry