reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
"Wystarczy chwila" Penny Vincenzi. Genialna książka, są wybuchy, katastrofa samochodowa, różni ludzie, różne emocje - super!
A ostatnio jeszcze czytałam "Dziewczyna z pociągu" i o ile film dupy nie urywa to książka spoko. Kilka razy myślałam, że
zakończenie będzie zupełnie inne niż się okazało :)
A teraz czas wstać. Zbieram się do laboratorium a potem gonekolog. Miłego dnia!
Podobne do dziewczyny z pociągu jest "idealna" polskiej autorki ale nie pamiętam nazwiska ;)) też dość zaskakująca fabuła. Nie jest aż tak dobre jak dziewczyna z pociągu ale warto przeczytać;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To kawałek drogi masz? Ze względu na gina chcesz tam rodzić? Muszę mojego zapytać kiedy urlop planuje....aż się boję że go nie będzie.
Właśnie rodzić latem to kanał z powodu ostatnich wizyt i urlopów lelarzy. Pamiętam z poprzedniej ciąży jak dziewczyny miały problem w PL.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No jest kawałek ale dojazd zajmuje tak około 1.20h więc nie jest źle;) a lekarz przyjmuje już bliżej mnie ;) i ogólnie jak tam leżałam to 'zwiedzilam' szpital i mi się spodobał;) a do kogo chodzisz jeśli mogę spytać? No właśnie też mnie ten okres wakacyjny martwi:/ ale mój doktorek zazwyczaj w sierpniu był on raczej w czerwcu wyjeżdżał.. obi i teraz tak było.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@--Aga-- pierwsza fotka do albumu rodzinnego :) gratki!
Ps. Ja też się rozkleiłam pod koniec ;) to chyba normalne i lekarze przyzwyczajeni.

@Ag.ta chodzę do Wróblewskiego. Znamy się tyyyle lat, nie chciałabym nikogo innego. Chociaż oceny na znanym lekarzu ma średnie.

Kurczę, cały dzień się obijałam dzisiaj. Mam labe bo młoda w szkole do 16. Takie środy tylko dla mnie :)
Co do zakupów w Lidlu: jestem z tych co szukają i porównują ceny. Komplety poscieli w podobnych cenach na allegro ale plus przesyłka. Ikea ma inną rozmiarowkę, więc potem trzeba wszystko z ikei. Ale stanikow w takiej cenie nigdzie nie znalazłam. Pojadę pomacam zobaczymy.
Jutro nas w tv pokażą - tłumy ciężarnych w natarciu na sklep [emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my KIW-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
@GuaRaNa ja akurat do kapka chodzę. A wcześniej (pare lat temu) chodziłam do galbierz-kwiatkowskiej. Ale ogólnie wszyscy lekarze są tam mili dla pacjentek.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobra! Zanim nadrobię zaległości to napiszę jak wizyta. Nerwów tyle.. Aż sama siebie nie poznaję!! Sorki za taką panikę..
Moje kochanie zdrowe! Kość nosowa widoczna, przezierność 1,3 mm, rączki i nóżki są, narządy wszystkie są, serducho bije prawidłowo!
Płeć nieznana, za wcześnie :) Maluszek jest o prawie tydzień starszy, z miesiączki 11t5d, a usg 12t4d i mierzy całe 6,07 cm! Termin porodu to 12.08. (a wcześniej było 18-20.08.) Tak słodko spał, że trzeba było go do badań obudzić. Aż się po wszystkim popłakałam ze szczęścia..! [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173]
1485951781-aaaaaa.jpeg

Cieszymy się z Tobą
Śliczny maluszek
 
Do góry