reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@Adeline89 @Nusia123 no właśnie ostatnia miesiączka 02 października dlatego zgłupiałam no ale z kolei na 1 usg 15 listopada ciąży nie stwierdzono a 7 grudnia pęcherzyk wyglądający na 3-4 tygodnie :O
 
reklama
Tez tatez
Dzien dobey wszystkim :)
Dzis mialam pierwsza zachcianke :-D drozdzowka z duza iloscia marmolady tak zeby byla taka mokra hehe ale nigdzie nie znalazlam tej ktora mi sie marzy :laugh2:
I przed chwila nie fajne uczucie... nagle zrobilo mi sie goraco ciemno przed oczami i krecilo mi sie w glowie jakbym szybko nie usiadla to bym padla chyba... czy to normalne? Yhhh jeszcze troche i w koncu wizyta :blink:
tez tak mialam w tamtym tyg ,ze prawie mdlałam, trzymam kciuki za wizytę daj znać

@Niespodzianka odezwij sie
 
Ale dzisiaj zaszalałam. Zaprowadzilam mlodego i po 9 znowu spalam az do 11.30 [emoji23][emoji23] caly tydzie na pelnych obrotach wiec sobie pozwoliłam ;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
też macie takie zaparcia już. Masakra chyba musze kupic to co kiedys w ciazy lekarz mi polecił, bo aż mnie brzuch boli. A później boje sie, ze za bardzo się wysilam i dziecku cos zrobię. Sory,ale śmierdzący temat zapodałam. A swoja droga kiedy dowiedziałyście sie o płci dziecka? Ja wiedziałam przy synie w 13 tyg cały czas rozkraczony był ;)
 
Cześć dziewczyny, są jakieś wieści od Niespodzianki? Strasznie się martwię o nią

Ja mam dalej takie lekkie mdłości, gapię się w lodówkę i nie mam pojęcia co zjeść.. dzisiaj rano nasmażyłam naleśników chociaż zwykle ich nie jadam i właśnie się obżeram. Problem mam z piciem, bo mi nic nie smakuje.

Rany boskie, cc na żądanie? Myślałam, że to tylko legendy o kobietach, które same decydują się na cięcie, niezły zonk ;) ale nie oceniam. Potem możesz żałować, to Twoja sprawa, warto przeżyć tą chwilę i potem normalnie funkcjonować, jak to natura zaplanowała ;) jestem po dwóch porodach sn i nie wyobrażam sobie rodzić inaczej.
 
też macie takie zaparcia już. Masakra chyba musze kupic to co kiedys w ciazy lekarz mi polecił, bo aż mnie brzuch boli. A później boje sie, ze za bardzo się wysilam i dziecku cos zrobię. Sory,ale śmierdzący temat zapodałam. A swoja droga kiedy dowiedziałyście sie o płci dziecka? Ja wiedziałam przy synie w 13 tyg cały czas rozkraczony był ;)
ja też mam ehhh przez nie już w pierwszej ciąży nabawiałam się cholernych hemoroidów, których do teraz nie umiem wyleczyć :/
My o Krzysiu dowiedzieliśmy się w 16 tygodniu, w drugiej ciąży chcieliśmy mieć niespodziankę, ale miałam amniopunkcję i w wyniku od razu podają również płeć, więc się wydało ;) może teraz się uda z niespodzianką ;)
 
też macie takie zaparcia już. Masakra chyba musze kupic to co kiedys w ciazy lekarz mi polecił, bo aż mnie brzuch boli. A później boje sie, ze za bardzo się wysilam i dziecku cos zrobię. Sory,ale śmierdzący temat zapodałam. A swoja droga kiedy dowiedziałyście sie o płci dziecka? Ja wiedziałam przy synie w 13 tyg cały czas rozkraczony był ;)
No ja niestety też mam :/ oczywiście boję się przeć bo myślę ze mi się dziecko odkleji ;) wiem że to głupie ale serio tak mam;)

U mnie dzisiaj od rana mdłości i zawroty głowy ;/

@myycha podziwiam że wytrzymacie i chcecie niespodziankę ja to już bym najchętniej chciała wiedzieć hahaha

p19u9jcg46hpk5mw.png
 
Tak tak mam to samo z zaparciami 4 dzien :( jestem rozdrazniona juz tym....

Z mlodym dowiedzialam sie w dniu wywolywania porody w 41 tyg ciazy - porod naturalny
Z mloda cos koło 28 tyg i tez porod naturalny 8 dni przed terminem

Dobra ide zjesc pierwsze dzisiaj sniadanie bo rzoladek mi wypadnie

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja juz jestem ciekawa co będzie nie wytrzymałabym do porodu
@marii19 właśnie tez się o to boję i hamuję mnie to dopiero.
@myycha ja tez chciałam naturalnie,ale niestety. Dlatego nie polecam cc, jak ja widziałam jak tamte kobiety chodzą, latają z dziećmi są ,a my po cc z drugą babką zdychałyśmy,ani wstac, ani na bok lipa, i musieliśmy czekac zawsze, bo nam dziecko na chwile dawały i zabierały lipa smutno mi było, ja tym bardziej nie brałam przeciwbólowe,bo miałam pokarm i karmiłam, ale większość kobiet nie na. Przy sn masz ból w trakcie, a tu ciągnie sie miesiącami czasem. Kurczę ciekawe jak teraz bedzie
 
Do góry