reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja tam nigdzie nie idę jesli to jest tylko "zamknięta" grupa- wiec znajomi mogą widzieć ze do niej należę.
Z dziewczynami z poprzedniego forum i ciazowania 10lat temu mamy grupę "prywatna" na fb- nikt z moich znajomych jej nie widzi, mało tego nie można wysyłać próśb o dołączenie, tylko adminka moze kogoś sama zaprosić. Tym sposobem jest tam nas ok 60 dziewczyn ze starej ekipy i od lat nikt nie dołącza.
Na takie coś bym sie pisała, ale takie pół prywatne/pół publiczne grupy mnie nie interesuja[emoji4]

Co do ciśnienia- mojej lekarce udało sie je w koncu okiełznać, mam nowe leki, nie męczą mnie żadne side effects, a cisnienie mam prawie ksiazkowe[emoji106]
Ja czekam na usg do 12go, wlecze sie ten czas okrutnie[emoji849]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
póki co na fb jest nas 20 ,
@Truskaweczka2017mi śmierdzi moj dove pod prysznic kocimi szczochami :p

A ja cala noc się męczyłam przez te zaparcia boli mnie caly brzuch. Ja tez juz mysle ,aby minął pierwszy trymest zostalo tylko dwa tyg do wizyty i będzie 12 tydz juz się tak doczekać nie mogę, ostatnio znów dużo mysle, pewnie przez to,ze teraz 4tyg bylo od ostatniej wizyty
 
jeszcze moj maly w nocy wstal i plakal z chimerami i dopiero serce mlotem zaczelo mi walic , byla taka zdenerwowana, ze dopiero brzuch mnie rozbolal. On jak sie rozwydrze to tak pol godziny chimerki na spiaco ,a czlowiek zniesc tego placzu nie moze
 
cos robia w tym kierunku ale takim rodzicom powinni stale pomagac, ja im nie zaluje taki ludziom, ze dostaja kasy,bo to jest naprawde ciezka sprawa i nikt za nich tego nie przezyje.
 
Dzień doberek :) podczytywałam ale nie pisałam. Bo trochę zamieszania u nas:/ miały być górki , a samochód nam sie rozkraczyl:/mały niezadowolony, bo mu naobiecywałam a tu klops:) ale na szczęście w miasteczku moim rodzinnym jest stok mały i wyciąg i zdążyli go nasniezyc wczoraj po południu wiec udało sie zjechać.

Po za tym jestem na zwolnieniu, 100% :) ale zaniosłam od razu do kadr wiec nikt w pracy nie wie, ze to ciaza, szefowi napisałam zd po prostu zwolnienie, choć zastanawiam sie czy kadry jakoś nie kontaktują sie z przełożonym np w celu akceptacji wynagrodzenia 100% hmmmm No nie wiem.


Po za tym z objawowo ciążowych nadal bolą cycki i chyba to wszystko, czasem troszkę mnie zamdli ale nie bardzo, wczoraj jak wciągnęłam na Gorce gorąca czekoladę z bita śmietana i frytki bo tak mnie naszło :) to średnio mi było ale taka mieszanka wybuchowa to chyba nawet nie będąc w ciąży by średnio działała Hahaha :)

A co do FB to narazie nie dołączam bo bedzie widac dla znajomych i "życzliwej" rodziny ze tam dołączylam tam a nie chce żeby wiedzieli.

No to miłego wtorku ! :)

Ja idę wsZamac makrelke ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ikulka cudownie [emoji4] ja tez widziałam w Pt rączki i nóżki [emoji7][emoji7][emoji7]
Co to detektor tętna płodu ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja miałam taki detektor w 1 ciąży, do tego sa słuchawki i można podsłuchać bicie serduszka i można nagrać na kompa. Choć teraz pewno juz sa nowsze z innymi opcjami. Nie jest to super wyraźny dźwięk ale zawsze cos:) Podsłuchiwałam kilka dosłownie razy bo za często nie można żeby nie wkurzać małego :)
No i pomogło mi psychicznie jak juz wody mi odeszły w domu a jeszcze czekaliśmy bo położna kazała przyjechać dopiero za 2,3 h. To wtedy słuchałam chwile:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
31mm? Ja jestem w 6t3d i moja fasolka ma 4.5mm. Skad takie dane?

ckaiskjor0y12g1h.png

Tymi pomiarami to ja bym sie nie przejmowała , na moim przykładzie : jednego dnia na jednym sprzęcie fasolak miał 2 mm, a na drugi dzień na innym 8,6 mm i był to 6 tydz i 5 dzień.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry