reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Eh a ja jednak na IP... pojawiła sie jakaś żywa krew... czekam na konsultacje i badanie :/ boje sie ze powtórka z kwietnia, ale co ja mogę:/ nic... jak teraz sie nie uda to juz nie będę próbować po raz kolejny... widocznie mój kochany jedynak jest mi tylko pisany.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymaj siekochanabedzie dobrze!!!!:)
 
reklama
Dzag82 ja akurat nic nie skorzystam na 3 dziecku bo u nas mają właśnie ciąć benefity i na 3 dziecko nie będą nam przysługiwać dodatkowe pieniążki.Ale na to nie narzekam bo i tak na 2 dziewczyny dostaje duże pieniążki z powodu ich niepełnosprawności.
Z tego co piszecie dziewczyny to chyba jednak lepiej rodzić naturalnie.Ja 2 razy rodziłam sn więc nie wiem jak to jest po cesarce.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzag82 Twoje pierwsze dziecko to wcześniaczek?
Tak to racja poród naturalny to coś wyjątkowy.Ból okropny ale warty tego przeżycia.
Moje porody też trwały krótko mimo że wywoływane 8 i 4 h.Tylko przy drugim miałam odlot bo straciłam dużo krwi i macica się nie obkurczała.Groziło mi jej usunięcie.Założyli mi cewnik i miałam transfuzję krwi.Córeczkę zobaczyłam dopiero po 4 h i tak nie mogłam jej podnosić i do niej wstawać.Ale to i tak pikuś w porównaniu do cc.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na pewno lepiej rodzić SN, ale nieraz nie na wyboru. Też bym wolala..nie powiem tylko że natura zdecydowała inaczej w moim przypadku. Mam jednak w sercu i pamięci cała akcje porodowà gdy rodzilam Filipa i tak niewiele zabrakło żeby się udało.Przeszlam cały poród do 10 cm rozwarcia i fazy parcia- trudno, skończyło się inaczej. Ale syn zdrowy i większy już ode mnie
 
Dzag82 Twoje pierwsze dziecko to wcześniaczek?
Tak to racja poród naturalny to coś wyjątkowy.Ból okropny ale warty tego przeżycia.
Moje porody też trwały krótko mimo że wywoływane 8 i 4 h.Tylko przy drugim miałam odlot bo straciłam dużo krwi i macica się nie obkurczała.Groziło mi jej usunięcie.Założyli mi cewnik i miałam transfuzję krwi.Córeczkę zobaczyłam dopiero po 4 h i tak nie mogłam jej podnosić i do niej wstawać.Ale to i tak pikuś w porównaniu do cc.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
mi tak samo sie nie obkurczała podawali mi jakiś zastrzyk. Ja transfuzji nie uznaje, takze w twoim przypadku miałabym lipe
 
Moje porody były mega długie 18 i pół godziny od odejścia wód pierwszy i drugi 13 i pół godziny licząc od regularnych skurczów już na bloku porodowym, ale pierwszy lepiej wspominam niż drugi.
Jeżeli są wskazania do CC to nie ma się nad czym zastanawiać bezpieczeństwo jest najważniejsze. Nawet jak później jest trudno.
Za_necia Trzymamy kciuki, będzie dobrze.
 
reklama
No wiadomo każda z nas inna. Najważniejsze żeby szczęśliwie donoscic do końca☺.
Ja teraz wizyte mam 19 stycznia, dzień później jadę na prenatalne więc się naogladam dzidzi.
 
Do góry