reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
@GuaRaNa to ile was jest w rodzinie , bo jak czwórka z tym co się urodzi, bo je się od razu wlicza to nie możecie przekroczyć 7668zł, ja ledwo się załapałam z mężem, bo mi z 7200zł razem nie raz mieliśmy, gdyby to było moje pierwsze dziecko, a nie drugie to byśmy nie dostali już jak wtedy
Jest nas 3 ale mąż dobrze zarabia ;)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Adeline ja straciłam prawie litr krwi.Normalnie krew sikała ze mnie.Ja zawsze mam skąpe okresy to aż mnie to wystraszyło.Gdyby nie transfuzja to by mnie już tu nie było.Jeszcze musieli ktew sprowadzać z innego miasta bo rzadką 0 mam.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Adeline ja straciłam prawie litr krwi.Normalnie krew sikała ze mnie.Ja zawsze mam skąpe okresy to aż mnie to wystraszyło.Gdyby nie transfuzja to by mnie już tu nie było.Jeszcze musieli ktew sprowadzać z innego miasta bo rzadką 0 mam.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
rozumiem dlatego ja nie chciałabym takiej sytuacji mam nadzieje ze nie będę nigdy miec
 
reklama
Do góry