reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja najpierw sie tak poryczalam, ze nie mogłam sie opanować,ale jak juz jechałam to juz opanowana w miarę, na IP tylko głos mi drżał jak musiałam im powiedzieć po co przyjechałam. Dobrze ze wybrałam mniejszy stary szpital w miasteczku obok, przynajmniej ludzi nie było, bo w warszawskich to w takich godzinach zawsze Meksyk i kilkugodzinne oczekiwanie nieważne czy sie rodzi czy sie roni...
Dziękuje raz jeszcze za pozytywne wibracje od Was :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
wiem sama jak to jest. Moj mąż tez miał nie ciekawie zawsze musiał wybiegać z pracy jak tylko zadzwoniłam i wieść mnie z synem to plakalam jak nie wiem jak dostałam plamien bo czwartego razu juz bym nie zniosła. Bedzie dobrze ;)
 
reklama
Współżycie w ciazy jest całkowicie niezalecane jeśli ma sie za sobą poronienia lub porodyprzedwczesne. Wydziela sie hormon zwany oksytocyna który odpowiedzialny jest za skorcze macicy [emoji20]
Nawet o seksie nie mowię tylko o innych przytulankach... Ale to ze sperma to dla mnie nowość, dzięki [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Czyli kobieta jak ma zakaz wspolzycia to nawet w inny sposob. Ie powinna miec orgazmow? :o :(
 
Hej dziewczyny cały czas Was czytam, cieszę się, że jest nas coraz więcej i że wszystko dobrze się toczy. Ja miałam dzisiaj pierwsze usg. Serduszko już biło cudownie :) 6 tyd 1 dz, termin 22 sierpień będzie cc także termin do uzgodnienia. Wszystko ok. :) teraz trzeba żyć w niecierpliwosci do następnego usg....
 
Dziewczyny jak to jest z tą cesarką ? Cały czas o tym myślę że względu na tą dziurę w siatkówce....
Niech mi powie ktoś kto to przeżył jak to wygląda? czy znieczulenie to jest to okropne w kręgosłup? [emoji32]
I ile po zabiegu czujemy się źle? Mój mąż nie ma pojęcia jak opiekować się dzieckiem a rodzinę mam daleko... będę wstanie się zajmować bobasem pomimo cięcia?
tak mnie wzięło na rozmyślania..

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli kobieta jak ma zakaz wspolzycia to nawet w inny sposob. Ie powinna miec orgazmow? :o :(
no niby tez przez sam orgazm można dostać skurczów, ale czytałam dużo artykułów i nie jest to w 100%potwierdzone. Warto poczytać na necie jest tego wiele i spytac lekarza. Niby przy orgazmie jest taki skurcz, ze dziecko czuje kolysanie lekkie. Ja sama nie raz uprawiam z synem tez. W tamtych ciazach co poroniłam nie i leżenie nie pomogło nic. Chyba poprostu jak cos ma się stać to od poczatku jest zle
 
Dziewczyny normalnie nie nadarzam was czytac :) mam troche zajec zwiazanych z praca choc juz na zwolnieniu jestem ale w domu ogarniam jeszcze pare spraw i nie mam czasu :( juz was nadrobilam ale polowy nie pamietam....

Ja jestem po wizycie :) serduszko pieknie bije robaczek juz wyglada jak czlowieczek :) mam skierowanie na prenatalne bo jutro juz 11tc zaczynam termin dalej utrzymywany na 25.07 ale na usg napisane 2.08 wiec ciagle zostaje z Wami :) mam brac witaminy mama dha czy jakos tak musze zobaczyc ile kosztuja w porownaniu z ta pregna co wiekszosc bierze :) luteina dalej zostaje, zakaz seksu rowniez co mnie smuci bo mam ochote :( zreszta jak zawsze heheheh :p
No i przyzwolenie na sylwestra mam choc jest takie naciagane bo mam sie oszczedzac...

Trzymam kciuki za wszystkie ;*
 
reklama
A to robaczek w 10 tygodniu :)
 

Załączniki

  • IMG_0873.JPG
    IMG_0873.JPG
    197,5 KB · Wyświetleń: 80
Do góry