reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Adeline pisze:
Tu w Londynie powietrze z rana mi tak okropnie śmierdzi spalinami ze płakać mi sie chce co robię dziecku oddychając jak ide na pociąg ... [emoji24]
chyba musisz sie przeprowadzic :p :)
Ja też :-p Bo mieszkam w Krakowie :laugh2:

Adeline, to nie mój Hipp. Nie mam kosmetyków tej firmy. Nigdy w życiu nie używałam oliwki ani dla siebie ani dla dziecka. Uważam ten kosmetyk za zbędny. Ale skoro ktoś jest nim zainteresowany to pomyślałam, że można coś komuś poradzić. Przepraszam, chyba niektórym nieco hormony buzują, i widzą atak na cały świat w ustach kogoś kto nie ma w ogóle takiego zamiaru ;-) ;). Ale w sumie to dobrze. teraz właśnie mamy być naszpikowane hormonami po kokardę :tak:

Wydaje mi się, że forum służy między innymi do wymiany informacji. Ktoś wie coś czego nie wiem ja - korzystam z tego. Jeśli się myliłam w czymkolwiek co napisałam - proszę popraw mnie.

Ja tez juz brzuchem do góry się kładę. Albo nie... Brzuchem w dół, póki jeszcze się da... Dzieci z wrażenia zasnąć nie chciały :blink:. Pomyśleć, że za rok te święta juz będą z naszymi Bąbelkami pełzającymi pod choinką :rolleyes2:
 
Dla mnie nie na miejscu jest ciąganie tematu o jakims klamaniu przez 19999996288 stron gdzie nawet nie padlo takie stwierdzenie tylko ktos sobie dopowiedzial.A w powiedzenie wlasnego zdania odbiera sie tu jako atak.Brawo za dojrzalosc dziewczyny

w4sqdqk3hs9kathh.png
 
Raczej nie możliwe, żeby wszystkie sierpniówki miały takie samo zdanie na dany temat. Także nie ma się co kłócić i denerwować. Ja tam lubię poczytać co ktoś inny myśli na dany temat ;)
Jak tam dzisiaj dziewczęta? my jednak u moich rodziców :) także wczoraj objadłam się na maxa :D a dzisiaj nie mam na nic ochoty a tyle dobroci wokoło :(
 
Ja też :-p Bo mieszkam w Krakowie :laugh2:

Adeline, to nie mój Hipp. Nie mam kosmetyków tej firmy. Nigdy w życiu nie używałam oliwki ani dla siebie ani dla dziecka. Uważam ten kosmetyk za zbędny. Ale skoro ktoś jest nim zainteresowany to pomyślałam, że można coś komuś poradzić. Przepraszam, chyba niektórym nieco hormony buzują, i widzą atak na cały świat w ustach kogoś kto nie ma w ogóle takiego zamiaru ;-) ;). Ale w sumie to dobrze. teraz właśnie mamy być naszpikowane hormonami po kokardę :tak:

Wydaje mi się, że forum służy między innymi do wymiany informacji. Ktoś wie coś czego nie wiem ja - korzystam z tego. Jeśli się myliłam w czymkolwiek co napisałam - proszę popraw mnie.

Ja tez juz brzuchem do góry się kładę. Albo nie... Brzuchem w dół, póki jeszcze się da... Dzieci z wrażenia zasnąć nie chciały :blink:. Pomyśleć, że za rok te święta juz będą z naszymi Bąbelkami pełzającymi pod choinką :rolleyes2:
dajmy spokój nie ma co się spinać przeciez wymieniamy sie tylko swoimi zdaniami na jakiś temat, ja się nie denerwuje , ja tylko napisałam swoje zdanie a ty swoje i rozumiem ;) miłego dnia :)
 
Raczej nie możliwe, żeby wszystkie sierpniówki miały takie samo zdanie na dany temat. Także nie ma się co kłócić i denerwować. Ja tam lubię poczytać co ktoś inny myśli na dany temat ;)
Jak tam dzisiaj dziewczęta? my jednak u moich rodziców :) także wczoraj objadłam się na maxa :D a dzisiaj nie mam na nic ochoty a tyle dobroci wokoło :(
ja wczoraj objadlam sie kapusta z fasola i pierogami to taki brzuch mialam jak balon ;) ze az dzis nie wiem co zjesc na sniadanie, bo na nic patrzyc nie moge
 
Prenatal uno- dobre w 1 trymestrze :)

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dostalam symnatal pro baby od gina :)
Angelika:) jakie witaminy bierzesz? Często mi było po nich niedobrze moze. W środku nocy mi tez jest duzo bardziej niedobrze niz w ciagu dnia bo żołądek śpi a tu nagle trZeba pracować. Ja rano robię sobie kanapkę i ide do pokoju jeść i czekam tak 15-30min aż sie przyjmie albo nie [emoji13]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wczoraj na wigilii u tesciowej powiedzialam sobie ze nie obżeram sie i bylo super.Dzisiaj jedziemy do mojej mamy i tu bedzie problem bo same pysznosci będą.Ja od wczoraj pożegnalam nudnosci ,mam nadzieje ze to nie chwilowe[emoji5]Miłej niedzieli dziewczyny[emoji5]

w4sqdqk3hs9kathh.png
 
reklama
Dzień dobry w ten świąteczny poranek:) Ja sobie tez nie odmawiałam:) jadłam to na co miałam ochotę :) a ze uwielbiam karpia i ten jego mulisty smak, na który czekam cały rok zjadłam 3 kawałki :D Grzybowka,salateczki om nom nom :)
Od zawsze lubię smakować sie w dobrych rzeczach:) Wogole uważam jedzenie za jedna z lepszych przyjemności w życiu Hahaha ( i dla tych co od razu pomyślą o spaślaku przed tv, spokojnie...to nie mój obrazek:p mieszczę sie w drzwiach Hahaha;) miłego dzionka! :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry