reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Witaj kochana na pewno bedzie ok :):) ja tez sie troche martwie bo od wczoraj mam sluz zarozowiony z nitkami czasami czerwonymi a tu dwoje chorych dzieci w domku :/

Nusia skontroluj to...jeśli kilka razy tak Ci sie zdarza...ja tylko słyszałam od lekarzy tak moze być , tak moze być...moze od nadżerki...a juz wtedy czułam ze cos jest nie tak


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też tak mam że jak kimnę w dzień godzinkę to potem nocka do bani. Staram się nie spać w dzień ale chodzę nieprzytomna. Teraz przez święta odeśpię bo tak to po 6 pobudka z młodą do szkoły i potem nie wiadomo co robić bo jak się kładłam spowrotem to dzień do dupy a jak nie to zombie od 13 :(

Byłam na wigilii firmowej, ale było mega drętwo!!! Na szczęście sobie psychicznie odpocznę od tych chorych klimatów.

@Aluska22 i jak tam u Ciebie po kontroli?

@Adeline89 na pewno wyjdziecie z synkiem na prostą.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej, chciałam się przywitać i trochę rozejrzeć po forum.

Pierwsza ciąża - po leczeniu niepłodności, więc wiemy dokładnie kiedy zaszliśmy i monitowanie przyrostu bhcg już od 10 dnia po owulacji
icon_wink.gif
Wizyta u lekarza na usg dopiero 5 stycznia. Czekamy cierpliwie i bez większego stresu aż coś będzie widać.

Objawy ciąży mam od początku, ale nie są za bardzo dokuczliwe, szczególnie jak porównuje moje samopoczucie z okresu leczenia brrr...

Termin porodu internety przewidują na 28 sierpnia. Zobaczymy co lekarz na to i najwyżej skoryguje
icon_wink.gif
 
Hej jestem po wizycie. Wszystko jest dobrze pokazywał serduszko i jak maluszek się rusza :) wizyta 28.12 na 18 jutro jadę robić wyniki jakieś bo mi zlecił ponieważ chce je mieć odrazu na wizycie i je przeanalizować. Myślę że to w końcu dobry ginekolog i przyjmuje tez w szpitalu wiec na plus :)
 
Dzieczyny ostatnio pisalam Wam ze w dniu spodziewanej @ mialam beta 13.130. Dzis powtórzyłam po 2dniach i mam 10.020;( czy to znaczy ze cos jest nie tak?
 
@Dorotea. super witamy

@Aluska22 fajnie ,że wszystko w porządku

@GuaRaNa pisałam wczoraj około 22 :) musiałaś przegapić tyle tu na klikane , wszystko dobrze 8 tydz i 2 dni wczoraj było 17mm fasolka, za 4 tyg kolejna wizyta

@Kasku2012 troszkę dziwne faktycznie, spadku nie powinno być , tylko powinien być przyrost i to chyba dwukrotny, a nawet trzy , trochę niepokojące , a kiedy miałam ostatnią @
 
hej, chciałam się przywitać i trochę rozejrzeć po forum.

Pierwsza ciąża - po leczeniu niepłodności, więc wiemy dokładnie kiedy zaszliśmy i monitowanie przyrostu bhcg już od 10 dnia po owulacji
icon_wink.gif
Wizyta u lekarza na usg dopiero 5 stycznia. Czekamy cierpliwie i bez większego stresu aż coś będzie widać.

Objawy ciąży mam od początku, ale nie są za bardzo dokuczliwe, szczególnie jak porównuje moje samopoczucie z okresu leczenia brrr...

Termin porodu internety przewidują na 28 sierpnia. Zobaczymy co lekarz na to i najwyżej skoryguje
icon_wink.gif

Witaj :) i gratulacje ze sie udało po leczeniu :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Kasku2012 W dniu miesiaczki 13 tysiecy ? No to dosc duzo. Ja mialam 4 dni po miesiqczce 3.400 i lekarka i mowi ze dosc duza i moze byc ciaza blizniacza.. Ale u mnie to raczej nie bo wiem ze to byl 5 tydzien a na 5 tydzien norma to do 7 tysiecy. No Ty masz dwukrotnie wieksza i u Ciebie jest 4 tydzien takze mega duzo przyrasta. Nie wiem czy u Ciebie nie ma blizniakow . chocoaz niepokojacy jest spadek. Ja na Twoim miejscu zrobilabym jeszcze jutro bete z wynikiem na ten sam dzien.
 
reklama
@ mialam 22.11ale stosunek byl 3.12 i tylko wtedy moglo sie udac. robilam w tym samym laboratorium tylko wlasnie nie rozumiem tych 3 cyfr po przecinku;/ nie wiem czy to jest 13 czy 13tys. W zalaczniku wrzucam normy tego lab.
 

Załączniki

  • Screenshot_2016-12-20-20-11-32.png
    Screenshot_2016-12-20-20-11-32.png
    25 KB · Wyświetleń: 73
Do góry