reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
No i to jest polska, po poronieniach na jedną salę z ciężarną, jak ja poroniłam to też leżałam na jednej sali z samymi ciężarnymi, z czego jedna taka menelka non stop na fajce a przyszła podpita, więc wkurzało mnie że takiej ciąża się dobrze rozwija a ja chuchałam dmuchałam i o..

W ogóle dzisiaj rano nie dostałam duphastonu, poszłam do pielęgniarki zapytać bo może zwyczajnie zapomniała, a ta do mnie z tekstem że się skończył i do jutra popołudnia nie będzie, i jak mam skąd wziąć to żebym brała dalej[emoji29] serio ja w szpitalu jestem?! [emoji35] [emoji36]
Tragedia jest w tych naszych szpitalach... Szkoda slow...

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie tylko w naszych. Córka urodziła się za granicą. Ja na opiekę tam nie narzekam, ale nie mam porównania. Koleżanka za to miała wywołany poród martwego dziecka. Dzidzia zmarła 2 dni przed planowaną cesarką. To jest dopiero nieludzkie :(

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja dzis juz bez rozwolnienia. Zjadlam nawet sniadanie i oprocz pieczenia w przelyku jest dobrze ;) zrobilam drugi test bo i tak mialam i 2 kreska juz po minucie. Ciemniejsza niz na poprzednim. Nie tak ciemna jak C ale nic dziwnego bo te testy niby pokazuja od 1000 mIU wiec sie nie martwie ;)

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie tylko w naszych. Córka urodziła się za granicą. Ja na opiekę tam nie narzekam, ale nie mam porównania. Koleżanka za to miała wywołany poród martwego dziecka. Dzidzia zmarła 2 dni przed planowaną cesarką. To jest dopiero nieludzkie :(

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
W naszych szpitalach tak robia. Poszlam na wycieczke po szpitalu z doktorkiem. Pokazywal co i jak. Bylismy na IP tam robili ktg i pielegniarka nie mogla zlapac serduszka. Doktor nas wyprosil zrobil usg i odwolal wycieczke. Potem sie okazalo ze w 36 tyg dzidzi umarlo i tez naturalny porod miala. 3 dni przed swietami... Ale chociaz ja polozyli sama w sali z tego co mowil i na ginekologii

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie było zupełnie inaczej w szpitalu przy poronieniu. A z drugim i tym razem porodem było ok. Tylko później po wszystkim była masakra
 
Mi też jest trochę głupio ze ja mam dzidzie a one już nie. Ale dla mnie to jest stresujące ze one mówią o oczyszczaniu się ze skrzepow i to też nie jest fajne :( mam nadzieje ze zrobią mi jakieś badania z rana... trzymajcie kciuki proszę :*
 
reklama
Aluska22 na pewno zrobią usg, zobaczysz fasolkę :)

Uff skończyłam sprzątać z pomocą męża i córci. Wszystko muszę na 3 razy robić. Wy pewnie macie to samo. Ciężko mi bo jestem dość dynamiczną osobą a tu nagle siły brak. Czekają mnie jeszcze uszka i pierogi bo się mama w tym roku nie wyrobi. Siedzę w domu to polepię.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry