reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dzięki za kciuki. Stella Carolina 5.08. 22:16
2950g i 47cm.
Od razu przyssała się do cyca i nie chce przestać ssac[emoji3] Jest śliczna jak laleczka

@karaiwina u nas przyjeżdża polozna i decyduje co robić


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Wspaniale! Jak się czujesz? Czyli większość skurczy spędziłas w domu?
Gratuluję z całego serca :)
 
W końcu zaryzykowalam i wzięłam ten zyrtec i jak ręką odjął. Wzięłam dwa dni z rzędu ale zaczęłam się czuć oglupiala senna i jadłam jakoś więcej wiec jak katar był w miarę opanowany to dwa dni nie brałam i teraz znowu wróciło. Katastrofa, bo jeszcze jakieś takie skurcze mi się zaczely. A kicham np. 5 razy pod rząd. Notabene często kichanie kończy się sikaniem w majtki hihi...serio to trochę słabe jak nie jestem w domu. A Wy macie tego typu problem? Czy jestem jakaś "niewycwiczona"?To na pewno alergia , dzięki doriq za sugestie!!! A z moim lekarzem się nie skontaktowałam, ale z polozna pogadalam i w necie poczytałam , wiec na własną rękę biorę jak juz nie mogę wyrobić . I pomaga od razu, po godzinie nie ma objawów.
A jeszcze z tymi skurczami. ..w nocy miałam i rano taki ból jak przy miesiączce. Czy to jest właśnie skurcz? Czy raczej będzie bolal mocniej? Bo ten ból juz jest dość nieprzyjemny. Dziewczyny które rodzilyscie naturalnie: brałyscie jakieś znieczulenie?
 
U mnie 37+2 tc, wczoraj na wizycie gin powiedział, że szyjka jeszcze długa, ale juz miekka i rozpulchniona. Łożysko 2 stopień dojrzałości. Mam bóle przy chodzeniu w kroczu.. skurcze czasem jak na okres.. jak myślicie kiedy coś ruszy? [emoji5]

Dzidzia 3kg, miałam nadzieję, że bedzie ciut mniej [emoji14]

Ja też mam 2 stopień dojrzałości łożyska i długa szyjka. Skurcze już codziennie mocne ale przepowiadające. Organizm mówi już a szyjka i łożysko nie bardzo. Gin powiedział że można urodzić z 2 stopniem a szyjka może się skrócić od skurczy porodowych ale równie dobrze może być te 2 tygodnie. Chyba jesteśmy w podobnym położeniu. Już bym chciała wiedzieć kiedy jak poczekam do terminu to 4kg rodzić naturalnie bez znieczulenia.
 
Dpriq, gratulacje!!!!! :))
Olgierda, czyli jednak alergia? Czy co?
Ja dzisiaj mam wizyte u giną. Wczoraj minął termin z miesiączki. Ciekawa jestem co powie. Ostatni raz byłam półtora tyg temu i łożysko było w1 st.
Mam od dwóch dni mocne k!ucia w szyjce. Jakby mi mały szkółkę wkładał od strony macicy. Trwa to chwile ale boli. Poza tym zauważyłam zwiększoną wydzielinę.
Miłego dnia dziewczyny.
Ciekawe która w tym tyg urodzi :)
 
Dpriq, gratulacje!!!!! :))
Olgierda, czyli jednak alergia? Czy co?
Ja dzisiaj mam wizyte u giną. Wczoraj minął termin z miesiączki. Ciekawa jestem co powie. Ostatni raz byłam półtora tyg temu i łożysko było w1 st.
Mam od dwóch dni mocne k!ucia w szyjce. Jakby mi mały szkółkę wkładał od strony macicy. Trwa to chwile ale boli. Poza tym zauważyłam zwiększoną wydzielinę.
Miłego dnia dziewczyny.
Ciekawe która w tym tyg urodzi :)
Część Kochana

Powodzenia na wizycie. Daj znać po. Myślę że młody tak długo posiedział że już waży swoje. I lada dzień go uściskasz. Ja mam do terminu prawie 3 tygodnie i już dostaje fioła kiedy to już będzie. To domyślam się jak Ty już nie możesz się doczekać. Będzie koniec pytań kiedy i siedzenia jak na szpilkach. Twój syn stanie się starszym bratem i będzie pięknie. Jak myślę jak moja córka weźmie Filipa na ręce to wzruszam się na samą myśl.
 
Część Kochana

Powodzenia na wizycie. Daj znać po. Myślę że młody tak długo posiedział że już waży swoje. I lada dzień go uściskasz. Ja mam do terminu prawie 3 tygodnie i już dostaje fioła kiedy to już będzie. To domyślam się jak Ty już nie możesz się doczekać. Będzie koniec pytań kiedy i siedzenia jak na szpilkach. Twój syn stanie się starszym bratem i będzie pięknie. Jak myślę jak moja córka weźmie Filipa na ręce to wzruszam się na samą myśl.
Kamila, ja ma ponad 3 tyg, więc będziemy we dwie witać sierpniowe maluszki :happy: moja córka na razie nie zamierza wychodzić z brzucha, więc się nie zdziwię jak zobaczę ją we wrześniu:laugh2:
Doriq Trzymajcie się cieplutko.
Olisia, co u Ciebie?
 
Kamila :) W końcu się doczekamy. Myślę ze u mnie ten tydz będzie decydujący :)
Siedzę jeszcze w łóżku, starszy śpi, a młodszy boleśnie wwierca się nisko i kluje mnie ta szyjka aż muszę się wyprostowac. Nie chce się rozczulac bo przede mną poród :p
Kamila, anitek, jeszcze tydzień dwa temu miałam inna energie, dzisiaj malo mam sił, czuje się kiepsko, boli kręgosłup i kiedy się obudzilam i zobaczylam swoje odbicie w lustrze...bez komentarza. Wyglądam tak brzydko! Zwłaszcza ze od tygodnia chyba się nie maluje bo nie chce mi się wieczorem robić demakijazu.
Ciekawa jestem ile mały wazy bo na ostatniej wizycie okazało się sie przez dwa tyg nic nie przybrał. Zobaczymy. Starszy kiedy widzi ze zrobię jakiś grymas, albo złapie się za brzuch, od razu wola: rodzisz??! :p Nie może się doczekać brata.
Tez jestem ciekawa co u Olisi. Pewnie juz z córka w domku :)
Milego dnia dziewczyny :)
 
reklama
@Jazka GRATULACJA!!! Super, że tak szybko poszło :) Pewnie nawet znieczulenia nie zdążyli Ci podać :)

@Olisiaa ale miałaś przejścia… Mam nadzieję, że już wszystko dobrze ;)

@asinka85 jak tam Twój maluszek??

@aneczqa też mam termin na 11 sierpnia i też zaczynają mnie powoli denerwować ciągle te same pytania i konieczność udzielania tych samych odpowiedzi, że jeszcze nic mnie nie bierze :p Z drugiej strony miło, że tyle osób o nas myśli ;) A co do dolegliwości to mam identyczne :p

@Vercia, ja już mam 40 tc a takie uczucie jak na okres mam od ponad tygodnia :p Moja mała we środę ważyła 3kg :) Więc po porodzie będzie ważyć jakieś 3200 :p Tak obstawiam :)

@karaiwina mnie nic nie pogryzło, a stopy mam tak opuchnięte, że od dłuższego czasu chodzę tylko boso…. A jak byłam wczoraj u mamy na obiedzie to nie wcisnęłam się w żadne buty :/ Nawet palcy nie jestem w stanie normalnie zgiąć, bo są takie wielkie :/

@doriq GRATULACJE!!! Ależ Ci zazdroszczę, że masz to za sobą i tulisz już maleństwo :D

@olgierda współczuję Ci tej alergii… Masakra jak człowieka potrafi wymęczyć… A co do kichania to nic dziwnego, że można popuszczać, bo całe ciało się wtedy spina… krępujące, ale normalne ;)

Miałam nadzieję, że w ten weekend mnie złapie, ale niestety nic :/ Mąż dziś pojechał normalnie do pracy, jutro też się wybiera, a od środy już bierze wolne, ponieważ do środy muszę się zgłosić do szpitala jak nic się nie wydarzy... Już mam dość tego czekania...
 
Do góry