reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@Jazka gratulacje! Fajnie, ze udało się wytrwać. Super, że szybki sn.

@Olisiaa masakra! Dobrze, że już lepiej.

Dziewczyny mam taki różowy śluz, nie gęsty. Dość sporo, coś jak pierwszy dzień okresu. Co myślicie to jest? Przy pierwszym tak nie miałam.
Mam do tego nieregularne skurcze.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Jazka gratulacje!!! Piękny poród w godzinę:)

Olisia, a tak pięknie poród poszedł! Mam nadzieje, ze to nic powaznego i szybko wrócisz do formy. To musiało byc przerazające... Daj znać jak się lepiej poczujesz.
 
Hejka po porodzie czułam się doskonale, pokarm naszedł, piersi bolą strasznie bo mała ssawka nie potrafi całego sutka z otoczka zassać. W sumie się nie dziwię bo ja mam naprawdę duży biust. Wczoraj dostałam wypis ze szpitala od małej i ode mnie, tzn był już wypisany tylko dopiero po 20.00 mogłam wyjść.......ale nie wyszłam dostałam temperatury najpierw 37.8 ale zeszła bo myślałam że od przemęczenia bo 3 dni nie spałam ale później narosla do 40 stopni i w tym momencie pamiętam tylko tyle...............białe światełko w tunelu..........pożegnanie się ze światem...............wiem że stało nade mną full lekarzy, anestezjologa wzywali i kogoś tam jeszcze. Dostałam milion kroplówek, leków, antybiotyków i dziś wróciłam do żywych. Jak będę coś więcej wiedzieć to napiszę.
Aha jakiś szewek mi się jeszcze rozszedł.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymaj się kochana. Najważniejsze że gorączka spadła. Zdrówka.
 
@Jazka gratulacje! Fajnie, ze udało się wytrwać. Super, że szybki sn.

@Olisiaa masakra! Dobrze, że już lepiej.

Dziewczyny mam taki różowy śluz, nie gęsty. Dość sporo, coś jak pierwszy dzień okresu. Co myślicie to jest? Przy pierwszym tak nie miałam.
Mam do tego nieregularne skurcze.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jak lepki podobny sobialka kurzego to czop. Jeżeli nie to dzwoń do gina może być początek porodu. Mój gin mówiła jak czop to spokojnie może być jeszcze parę dni ale jak krew albo wody to na izbę. Z lekkim plamieniem mogę jeszcze do niego albo mocniejsze albo wody to do szpitala.
 
@Jazka gratulacje! Fajnie, ze udało się wytrwać. Super, że szybki sn.

@Olisiaa masakra! Dobrze, że już lepiej.

Dziewczyny mam taki różowy śluz, nie gęsty. Dość sporo, coś jak pierwszy dzień okresu. Co myślicie to jest? Przy pierwszym tak nie miałam.
Mam do tego nieregularne skurcze.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To może być czop odchodzący [emoji4] krwisty mi odchodził z córką i tego samego dnia urodziłam [emoji16]

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Jazka gratulacje! Fajnie, ze udało się wytrwać. Super, że szybki sn.

@Olisiaa masakra! Dobrze, że już lepiej.

Dziewczyny mam taki różowy śluz, nie gęsty. Dość sporo, coś jak pierwszy dzień okresu. Co myślicie to jest? Przy pierwszym tak nie miałam.
Mam do tego nieregularne skurcze.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Chyba że po seksie albo badaniu może wystąpić
 
Jazka, gratulacje! Poród super express! Zazdroszcze :biggrin2:
Olisia, skąd ta gorączka?! Ja po porodzie 13 lat temu tez miałam gorączkę ale nie taka! Mam nadzieje ze juz czujesz się lepiej kochana i z corunia do domu szybko wrocisz :-*
Jutro przypada mój termin z OM. 10-11 sierpnia z USG. Tak juz bym chciała tulic synka. Wszyscy czekają i pytają. Niestety nie mam chyba humoru bo ostatnio te pytania mnie irytuja. Wiem ze to troska ale mam dosc.
Poza tym zgaga chce mnie zabić. Nienawidzę mleka ale daje chwili!owa ulgę. Piza tym Rennie mam ciągle pod ręką. Pieczenie i bol przełyku budzi mnie kilka razy w nocy nawet :hmm:
Dziewczyny, dziela nas juz chwile od spotkania z naszymi dziećmi :-) :)
 
Świeżo po wizycie u Gina szyjka lekko się skróciła ale jeszcze sporo jest, łożysko się nie starzeje, wody i przepływu w normie. Jeszcze wygląda na to że trochę pochodzę w dwupaku. Skurcze dzisiaj miałam bardzo bolesne, powiedział że takie mogą być i 2 tygodnie przed. Oczywiście nie dał gwarancji że długo powiedział że mocne skurcze mogą zgładzić szyjkę w godzinę ale n obstawia 7-10 dni. Waga 3300 Jutro zaczynam 38 tydzień więc powiedział że już kiedy nie będzie to już termin bezpieczny. Dzisiaj złożyliśmy kołyskę i już chciałabym mieć w niej Filipka
 
reklama
U mnie 37+2 tc, wczoraj na wizycie gin powiedział, że szyjka jeszcze długa, ale juz miekka i rozpulchniona. Łożysko 2 stopień dojrzałości. Mam bóle przy chodzeniu w kroczu.. skurcze czasem jak na okres.. jak myślicie kiedy coś ruszy? [emoji5]

Dzidzia 3kg, miałam nadzieję, że bedzie ciut mniej [emoji14]

 
Do góry