reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Aveline, to ale cora przypakowala :-D
Ja tez po wizycie. Czy wasi lekarze na ostatnich wizytach tez TAK badają? Do tej pory boli mnie krocze.
Ale do rzeczy ;-) Lekarz powiedzial ze widac ze wszystko aktywnie sie szykuje. Mam 1 cm rozwarcia, szyjka skrócona, główka Przyparta, łożysko 1/2 st, wód dużo. Mały wazy 3400!! :-D
Jeżeli w tym tyg nie urodze to w niedziele do szpitala. Także za tydz juz na pewno będę tulic mojego chłopca :)

Asinka, nigdy w życiu nie slyszalam o czymś takim.
Olgierda dobrze ze jest lepiej bo jak ty mialabys rodzic z tym zatkanym nosem?
Dziobo, ale chyba nie będą ci jeszcze wywoływać ???
Kamila, co tam u ciebie?
Dobrej nocy dziewczyny
Bardzo się cieszę że na wizycie tak dobrze myślałam wczoraj jak tam u Ciebie i wysyłałam dobre fluidy. Całkiem słuszna waga synka Już ostatnia prosta. U mnie bolących skurczy dużo mniej jakby się wyciszyło i włączył mi się syndrom wicia gniazda. Tak właściwie to czuję się bardzo dobrze. Oprócz skurczy i tego że jak w nocy wstaje na siku to mam napór że chodzę jak kaczka to nic mi nie dokucza. No jeszcze głód o 6-7 rano ale potem dosypiam sobie poranne śniadanko nawet do 10:00 Ciąża moja nie była lekka 1 trymestr mega wymioty od drugiego zawczesne skurcze leki i dużo leżenia więc 3 jest najlepszy od soboty jak się budzę widzę kołyskę i napawa mnie to optymizmem. U mnie córka też przy każdym skurczu pyta czy już. Teraz pyta jak się czuje w skali od 0 do 100 i jak mówię że mam skurcz to pyta na ile się czuje mówię np. 70 to mówi że spoko zacznie się jak spadnie samopoczucie poniżej 30 albo już nie będę chciała odpowiadać na to pytanie Bardzo jest troskliwa nic nie pozwala nawet podnieść jak spadnie. Wieczorem drapie mi plecki chyba z godzinę i gada z bratem. Zawsze wtedy jest mega aktywny i jej odpowiada stukaniem.
 
reklama
Kamila:) Dziekuje za dobre fluidy :)
Jak mnie te starsze dzieciaki wzruszaja:)
U mnie to samo! Nie mogę podnieść niczego z podłogi bo syn juz biegnie z odsieczą ;) A gdybym podniosła to jest zły ze szkodze jego bratu :p
Twoja córka od poczatku chciała brata czy na początku marzyla jej się mała siostrzyczka? :)
Mój mówił ze mu obojętnie ale jak dowiedział sie ze brat to urósł o10 cm :-D To chyba dlatego ze większość chłopców jednak woli brata, bo myślą ze naucza grac w piłkę, pływać i ze będą trzymać sztame :))
Rozmawialam kiedys z ciężarną mama mojego ucznia (2 klasa) ze on dopiero zaakceptował ciążę i uspokoił się kiedy okazało się ze będzie brat. Mama mówiła ze źle zareagował na wieść o rodzenstwie i aż strach pomyśleć gdyby była dziewczynka :hmm:
Wiec cieszmy się ze nasze dzieciaki tak się cieszą ze będą za chwile mieć maluchy w domu :-) :)
A jeszcze Wam powiem dziewczyny ze chyba w maju przerabialismy w szkole temat o rodzeństwie. I moje dziewczynki, wszystkie (!) mówiły rozmarzonym głosem ze one to by chciały...starszego brata, żeby je zabierał do kolegów i na imprezy (!) Myslalam ze padne ze śmiechu :p:D Przypomniałam sobie jak tez tak marzylylysmy (z tego samego powodu:p) o starszym bracie z kolezankami.Tylko ze to było na poczatku liceum a nie w drugiej klasie podstawówki!!:p:biggrin2:
Jak te dzieci teraz szybko dojrzewają :laugh2:

No to co? Która dzisiaj rodzi? :-) :)
 
Aveline, to ale cora przypakowala :-D
Ja tez po wizycie. Czy wasi lekarze na ostatnich wizytach tez TAK badają? Do tej pory boli mnie krocze.
Ale do rzeczy ;-) Lekarz powiedzial ze widac ze wszystko aktywnie sie szykuje. Mam 1 cm rozwarcia, szyjka skrócona, główka Przyparta, łożysko 1/2 st, wód dużo. Mały wazy 3400!! :-D
Jeżeli w tym tyg nie urodze to w niedziele do szpitala. Także za tydz juz na pewno będę tulic mojego chłopca :)

Asinka, nigdy w życiu nie slyszalam o czymś takim.
Olgierda dobrze ze jest lepiej bo jak ty mialabys rodzic z tym zatkanym nosem?
Dziobo, ale chyba nie będą ci jeszcze wywoływać ???
Kamila, co tam u ciebie?
Dobrej nocy dziewczyny
Właśnie tak nietypowo chciała od początku brata. Śmieje się że nadal będzie jedyną księżniczką tatusia. Ona będzie najpiękniejszą còrcią a Filip synkiem.
 
@Aveline88 jakbym usłyszała, że mam duże dziecko też wolała bym cesarkę, przede wszystkim dlatego, że sama jestem raczej drobna :) Przynajmniej przed ciążą byłam :p

@aneczqa na kiedy Ty masz termin? Mnie jak na ostatniej wizycie badała to też odczuwałam spory ból ale potem to już tylko taki jak na okres. Nie wiem czy będą wywoływać, z tego co czytałam o tym zwapnieniu to zależy jak tam wyniki KTG, a póki co miałam prawidłowe :) Także juto się okaże :)

@Kamila198234 moja mała też miewa czkawkę, ale maksymalnie jedną na 2-3 dni ;)
 
Do mam które już urodziły. Jaki rozmiar noszą wasze maleństwa. Ja nie urodziłam ale chyba muszę już z szuflady wyjąć rozmiar 50 mam nadzieję że chociaż 56 mi trochę posłuży.
 
Do mam które już urodziły. Jaki rozmiar noszą wasze maleństwa. Ja nie urodziłam ale chyba muszę już z szuflady wyjąć rozmiar 50 mam nadzieję że chociaż 56 mi trochę posłuży.
U nas króluje głównie 56 albo małe 62. Ale spodnie zazwyczaj po pachy [emoji23] ale my 2 tyg.przed terminem.

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Apropo rodzeństwa to ja zawsze marzyłam o starszym bracie a miałam młodszą siostrę :happy: moja księżniczka będzie miała to szczęście i opiekę starszego brata:biggrin2: mój Miki bardzo chciał mieć rodzeństwo, więc jak się dowiedział, że jestem w ciąży to wszystkim o tym mówił :laugh2: najpierw chciał mieć siostrę, później brata, aby grał z nim w piłkę. Jak się okazało, że jednak będzie siostra to mu wytłumaczyłam że ją też może nauczyć grać i jako dziewczyna będzie mogła pokazać innym chłopakom że też umie dobrze grać ;-) ;)
 
reklama
Do mam które już urodziły. Jaki rozmiar noszą wasze maleństwa. Ja nie urodziłam ale chyba muszę już z szuflady wyjąć rozmiar 50 mam nadzieję że chociaż 56 mi trochę posłuży.
Ja mam najmniejsze rozmiary 56, 50 nie kupowałam. Miki jak się urodził to był za duży nawet na 56 :tak: ale tym razem ma być dziewczynka. Strasznie jestem ciekawa ile moja mała waży, USG mam dopiero za tydzień :blink:
 
Do góry