reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziobo współczuje. Mi nogi tak puchly w pierwszej ciazy. Teraz na szczescie w ogole. Aż gin był zdziwiony, a te paskudt mnie pogryzly. Dzis na szczescie jest lepiej :)

Kamila, Anitek to czekam z Wami. Do terminu ma 2 tygodnie równo. Gin mówił, że raczej nie dotrwam. To się zdziwi jak mi sie uda, bo jakos teraz nie czuje jakbym miala zaraz rodzic. Wszystkie objawy zblizajacego sie porodu jak reka odjal...

Olisia jak sie masz? Wiesz juz co to sie wydarzylo?

Niby czekam, a torba nie spakowana ;) Dzis sie za to zabieram.
 
@Dziobo dzięki za pamięć [emoji4] u nas wszystko ok. Mamy małe problemy z kolkami, ale walczymy. W sumie wczoraj było ciężko, ale i mnie brzuch bolał niewiadomo czemu. Teraz załatwiliśmy paszport dla Leona i korzystamy z okazji i jedziemy właśnie nad niemiecki Bałtyk [emoji6] jutro muszę iść do lekarza, bo zaczęłam się pocić na zielono i nie wiem czemu tak się dzieje... macie pomysły?

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Dziobo dzięki za pamięć [emoji4] u nas wszystko ok. Mamy małe problemy z kolkami, ale walczymy. W sumie wczoraj było ciężko, ale i mnie brzuch bolał niewiadomo czemu. Teraz załatwiliśmy paszport dla Leona i korzystamy z okazji i jedziemy właśnie nad niemiecki Bałtyk [emoji6] jutro muszę iść do lekarza, bo zaczęłam się pocić na zielono i nie wiem czemu tak się dzieje... macie pomysły?

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
Na zielono??? A to dziwne. Może toksyny?...super ze nad morze jedziecie!
 
Dpriq, gratulacje!!!!! :))
Olgierda, czyli jednak alergia? Czy co?
Ja dzisiaj mam wizyte u giną. Wczoraj minął termin z miesiączki. Ciekawa jestem co powie. Ostatni raz byłam półtora tyg temu i łożysko było w1 st.
Mam od dwóch dni mocne k!ucia w szyjce. Jakby mi mały szkółkę wkładał od strony macicy. Trwa to chwile ale boli. Poza tym zauważyłam zwiększoną wydzielinę.
Miłego dnia dziewczyny.
Ciekawe która w tym tyg urodzi :)
Alergia. I teraz jest super po tej tabletce wszystkie objawy przeszły wiec mogę normalnie rodzic jak człowiek. A jak u lekarza? Wygląda jakbyś się szykowala...Również miłego dnia!!!!!!!!
 
Dziobo ja też mam na 11 sierpnia. Z jakiego powodu już w środę masz się zgłosić? U mnie jest tak, ze na oddział przyjmują 10 dni po terminie, chyba, że coś się dzieje to wcześniej :) Ja też czekam z dnia na dzień, a torbę mam już od trzech tygodni spakowaną ;)
 
Dpriq, gratulacje!!!!! :))
Olgierda, czyli jednak alergia? Czy co?
Ja dzisiaj mam wizyte u giną. Wczoraj minął termin z miesiączki. Ciekawa jestem co powie. Ostatni raz byłam półtora tyg temu i łożysko było w1 st.
Mam od dwóch dni mocne k!ucia w szyjce. Jakby mi mały szkółkę wkładał od strony macicy. Trwa to chwile ale boli. Poza tym zauważyłam zwiększoną wydzielinę.
Miłego dnia dziewczyny.
Ciekawe która w tym tyg urodzi :)
Jak u gina?
 
@asinka85 pierwsze słyszę o potliwości w jakimkolwiek kolorze... Musisz to raczej skonsultować z lekarzem i z ciekawości napisz z czego to wynika :) Może organizm pozbywa się jakiś toksyn, czy coś...

@Aveline88 ginekolog kazała mi się tak zgłosić, nawet wypisała skierowanie. Powody w sumie wskazała dwa. Jeden to odchodzący czop i związane z tym delikatne krwiste podbarwienie wydzieliny. A drugi, że na USG dopatrzyła się już "zwapnienia brzegu łożyska" (nie wiem czy dobrze to zapamiętałam :p Zresztą moja gin poszła na urlop, więc nawet jakbym chciała zrobić KTG to i tak już tylko szpital zostaje. Może się okazać, że tylko mnie zbadają i odeślą do domu :)
 
Ja byłam dzisiaj u gin i powiedziała że Mała może już mieć wagę 3800. W 36 tc miała 3 kg. Kazała mi zrobić jeszcze jedno USG w czwartek i w zależności o wyniku, ma zadecydować czy kierować mnie na CC czy nie. Ja się nastawiłam na SN, ale jak mus to mus. Generalnie jestem drobnych gabarytów i mogę mieć trudności z urodzeniem dużego dziecka. Niech robią co chcą, byle była zdrowa :) Od piątku mam też chodzić na KTG.
 
reklama
Aveline, to ale cora przypakowala :-D
Ja tez po wizycie. Czy wasi lekarze na ostatnich wizytach tez TAK badają? Do tej pory boli mnie krocze.
Ale do rzeczy ;-) Lekarz powiedzial ze widac ze wszystko aktywnie sie szykuje. Mam 1 cm rozwarcia, szyjka skrócona, główka Przyparta, łożysko 1/2 st, wód dużo. Mały wazy 3400!! :-D
Jeżeli w tym tyg nie urodze to w niedziele do szpitala. Także za tydz juz na pewno będę tulic mojego chłopca :)

Asinka, nigdy w życiu nie slyszalam o czymś takim.
Olgierda dobrze ze jest lepiej bo jak ty mialabys rodzic z tym zatkanym nosem?
Dziobo, ale chyba nie będą ci jeszcze wywoływać ???
Kamila, co tam u ciebie?
Dobrej nocy dziewczyny
 
Do góry