reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Hey dziewczyny ja juz po o 21 miałam skurcze minely po północy i od 3 rana byly juz mocne rodzilam do 10.40 meczylam sie bo wody odeszły o 10 i ciągle miałam skurcze co minutę dwie parte aż miedzy nimi usypialam z braku sil. Po dwóch godz zrobili mi czyszczenie pod narkoza, nie dawno się obudziłam. Przed narkoza jak czekałam dwie godziny przyniesli nam dziecko w rozku. Miałam miec córkę jest syn sliczny byl o dziwo oczka miał otwarte o kolorze niebieskim bylam w szoku, ze takie male a miał otwarte. Wszystko było na miejscu jedynie co bidulek miał ten obrzek na glowce . Powiem ci, ze z braku sil nawet nie placze cieszę sie , ze widziałam jego i ze będę mogla pochować. Nie chciałbym im tu zostawić, bo oni traktują dzieci do badan itp. Później bym sie glowila co z nim zrobili.

Adelinko cieszę się że już po wszystkim, że dałaś radę mimo tych wszystkich strasznych rzeczy,które miały miejsce
Urodziłaś walecznego synka,małego rycerza niech spoczywa w spokoju [♡]
Cudownie, że pochowasz maluszka ,już zawsze będzie miał swoje miejsce na ziemi
Tulę Ciebie mocno
 
reklama
@luska1979 u nas wczoraj kameralne były urodzinki ;) ale bardzo mile;) imprezkę na za tydzień planujemy. A i dla Twojego męża wszystkiego najlepszego !:)

p19udqk3ohjsffpu.png
 
A weź mi nawet nie mów i mnie nie denerwuj takie rzeczy to ja tylko w filmach widziałam :-D no to nic tylko pozazdrościć, bo my się raczej tego nie doczekamy chyba,że nasze córki czy synowe ;-) ;)
No synek to ewidentnie odziedziczył charakterek po mamusi :-) :)

A szkoda, że tylko na filmach. Prywatne w Polsce mają pewnie lepsze warunki, ale też pewnie i ceny są inne. Tu żadnej znieczulenia nie odmówią. Anestezjolodzy są 24/h, a wiele kobiet decyduje się na poród bez. Nie są twardsze. Opieka i podejście jest inne. A to naprawdę dużo. Zazwyczaj po zabiegu czy po wizycie dostaje się (nie zawsze ale często) ankietę. Juz mi się nawet nie chce ich wypisywać. Wciąż te pytania czy jestem zadowolona, co bym zmieniła, czy lubiałam lekarza itd. Nie zdarzyło mi się jeszcze wypisać złej opinii. No bo jak mam, kiedy przed cesarką dzwonili kilka razy, powiedzieć co i jak, upewnić się czy nam wszystko pasuje, czy jesteśmy dobrze poinformowani nawet po powrocie do domu był telefon. Jak się czuje, czy mam jakieś pytania, czy mam juz wizytę na zdjęcie szwów, jak z laktacją, czy potrzebuję jeszcze konsultantki od laktacji. Tyle, że za takie ubezpieczenie dużo się płaci.

No i patrz! Następna opinia, że młody wydał się we mnie [emoji23][emoji23][emoji23] skąd się to bierze?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
25_pixels no właśnie najgorzej jest z tym przekładaniem fotelikòw dlatego mąż w swoim aucie ma swoje a ja swoje.
To przynajmniej teściowa nie będzie Ci teraz narzucać swojego gustu....asertywna jesteś.Nie wiem czy bym tak potrafiła.
Evelinia moja Emi 18 czerwca urodzona i też bardzo uśmięchnięta dziewczynka.Mimo autyzmu taka jest i każdy jest w szoku jak się dowiaduje o jej autyźmie a mąż to rybka i też ma fajny charakter.U nas raczej lew będzie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

To nam się udały te dzieciaczki a mój M ma ciężki charakterek uparty jest jak baran a on jest spod znaku barana
 
Hey dziewczyny ja juz po o 21 miałam skurcze minely po północy i od 3 rana byly juz mocne rodzilam do 10.40 meczylam sie bo wody odeszły o 10 i ciągle miałam skurcze co minutę dwie parte aż miedzy nimi usypialam z braku sil. Po dwóch godz zrobili mi czyszczenie pod narkoza, nie dawno się obudziłam. Przed narkoza jak czekałam dwie godziny przyniesli nam dziecko w rozku. Miałam miec córkę jest syn sliczny byl o dziwo oczka miał otwarte o kolorze niebieskim bylam w szoku, ze takie male a miał otwarte. Wszystko było na miejscu jedynie co bidulek miał ten obrzek na glowce . Powiem ci, ze z braku sil nawet nie placze cieszę sie , ze widziałam jego i ze będę mogla pochować. Nie chciałbym im tu zostawić, bo oni traktują dzieci do badan itp. Później bym sie glowila co z nim zrobili.
Boze Addeline to jest tak piejielnie straszne ze nawet nie wiem xo powiedziec. Mam nadzieje ze juz nigdy Nic rownie przykrego Cie nie spotka. Wierze ze odnajdziesz wewnętrzny spokój, ze pochowasz synka i odzyskasz nadzieje ze jeszcze się uda -oczywiście kiedy dojdziesz do siebie i będziesz tego chciała (ja osobiście chciałam być w ciąży od razu).. Odpocznij, pochowaj i pobadz przy grobku :( i choc nie znamy się to jestem z Toba i naprawde to przezywam..
 
A szkoda, że tylko na filmach. Prywatne w Polsce mają pewnie lepsze warunki, ale też pewnie i ceny są inne. Tu żadnej znieczulenia nie odmówią. Anestezjolodzy są 24/h, a wiele kobiet decyduje się na poród bez. Nie są twardsze. Opieka i podejście jest inne. A to naprawdę dużo. Zazwyczaj po zabiegu czy po wizycie dostaje się (nie zawsze ale często) ankietę. Juz mi się nawet nie chce ich wypisywać. Wciąż te pytania czy jestem zadowolona, co bym zmieniła, czy lubiałam lekarza itd. Nie zdarzyło mi się jeszcze wypisać złej opinii. No bo jak mam, kiedy przed cesarką dzwonili kilka razy, powiedzieć co i jak, upewnić się czy nam wszystko pasuje, czy jesteśmy dobrze poinformowani nawet po powrocie do domu był telefon. Jak się czuje, czy mam jakieś pytania, czy mam juz wizytę na zdjęcie szwów, jak z laktacją, czy potrzebuję jeszcze konsultantki od laktacji. Tyle, że za takie ubezpieczenie dużo się płaci.

No i patrz! Następna opinia, że młody wydał się we mnie [emoji23][emoji23][emoji23] skąd się to bierze?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Och marzenia nie odchodzcie
W prywatnych placówkach na pewno jest inaczej, ale niestety to dla bogatych ☺ człowiek żyje tu i ma tak jak ma trzeba się cieszyć, że się zmienia na lepsze ,może powoli ale to zawsze coś
 
reklama
25_pixels Ty też w miejscu nie usiedzisz z tego co nam piszesz więc napewno syn w ślady mamusi poszedł.
U nas w podobnych warunkach jak w USA się rodzi.Ja w PL nie rodziłam to nie mam co porównywać ale napewno pod wieloma względami jest lepiej.U nas jest tylko 1 szpital więc przynajmniej nie mam tego dylematu co dziewczyny ze stolicy.Każdą rodzącą przyjmują i to z życzliwością.
Dzięki Evelinia.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry