reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziekuje wam za wszystko. Życzę wam donoszenia zdrowych dzieciaków i dla was lekkich porodów. Nie zyczylabym nawet najgorszemu wrogowi takich przejść @truskaweczka wiem co czulas kochana i przez co przeszalas to na prawdę bylo straszne. Podziwiam cie ,ze zdecydowałaś sie na drugie. Ja z mężem dostałam takiej traumy,z chyba sobie darujemy,a bynajmniej najpierw badania itp. Może za 3lata najprędzej chociaż nie mam chyba juz sil.

Jesli chodzi o wadę na pewno nie Turner skoro nie dziewczynka. Jednak twarzyczka i cialko bylo ok,prócz tego obrzęku.
Syn ma na imię Marcel.
Pozdrawiam was i nie będę juz zasmucać bo i tak wystarczająco wam historii po opowiadałam. Trzymajcie sie cieplo buziaki
Adeline to straszne przez co przechodzicie. Pisalam to juz i napisze jeszcze raz- dzielna z Ciebie kobieta. Podziwiam. Chyba dobrze będzie jesli najpierw zrobicie badania... Odpoczywaj i wracaj do sił. Powodzenia dla Ciebie i calej rodziny.
 
Moja Lola. Teraz mieszka u dziadkow. Panna mloda. Lubi tak siedziec zawsze:)
20170225_160416.jpg
 

Załączniki

  • 20170225_160416.jpg
    20170225_160416.jpg
    210,2 KB · Wyświetleń: 477
@klusek fajny ciapek. Ja wczoraj pierwszy raz ogoliłam mojego kundelka. Ona mnie chyba nienawidzi bo patrzy z takim wyrzutem [emoji23][emoji23][emoji23] wcale się jej nie dziwię. Wyszło bardzo nierówno. Ale wyglada jakby sporo wagi zrzuciła (poprzez brak sierści [emoji23])


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ag.ta dziękuje w imieniu męża.
Evelinia moja młodsza to taka uparta...prawdziwy byczek.
Też słyszałam że panny to też niezłe charakterki.Zresztą znam kilka osób tego znaku i potwierdzam.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

A ja mam przyjaciółkę byczka a ja jestem skorpion o_O przyjaźnimy się już 16 lat i powiem Ci Luśka, że byczki to pewni siebie ludzie, nie mogący usiedzieć na dupie ale i bardzo rodzinni i oddani :biggrin2:
tyle lat razem,a nigdy się nie pokłóciłyśmy ;)
 
A ja troche obronie....Nie wszedzie w Pl w szpitalach jest zle Ja osobiscie trafilam na super osoby i opieke Niczego bym nie zarzucila ze cos bylo zle To wszystko zalezy od szpitala jakie ma warunki Tu gdzie ja rodzilam corke byly sale 2 osobowe 1 osobowe i pewnie 5 osobowe tez byly ja trafilam do 2 osobowej i z ta druga super bylo jedna drugiej dziecka pilnowala Personel tez byl ok ale ja zawsze z usmiechem do wszystkich i oni sila rzeczy do mnie tez. I rozumiem ze w Uk i innych panstwach jest oh i ah ale w Pl tez moze byc super I wlasnie takich placowek zycze kolezankom mieszkajacym w Pl.
@Adenaline89 kochana jestes najdzielniejszą osobą ktorą tu poznalam.Życzę Ci aby wszystko sie ulozylo.
@luska1979 Trzymam kciuki za dobre wyniki teraz jestem myślami razem z Tobą.
@Mahoniowa wracaj bo brakuje starych dobrych bywalczyn
Starsze forumowiczki cos sie wyciszyly a mi ich strasznie brakuje .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mahoniowa już nie wróci ,usunęła konto. Na Babyboom widnieje jako gość szkoda jeszcze jest nadzieja, że Myycha do nas wróci !
 
reklama
Do góry