reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Kurde no nie strasz, bo ja mam nadzieję na spokojną panienkę

Hahaha chyba ci się zgubił post o tym jak ja zaczynam dom remontować, w momencie kiedy mój mąż wylatuje do pracy [emoji12][emoji12][emoji12] albo jak jego trawę usunęłam, zasadziłam kwiatki, a tej jak wrócił tylko się przywitał, i pojechał do budowlanego po cegły, żeby to obudować [emoji23][emoji23][emoji23]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Adeline dobrze że już jesteś po.Dobrze zrobiłaś że chciałaś się pożegnać.A jednak syn...więc nie zespół turnera.Trzymaj się ciepło.I odzywaj się do nas czasami.Tulę mocno.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hey dziewczyny ja juz po o 21 miałam skurcze minely po północy i od 3 rana byly juz mocne rodzilam do 10.40 meczylam sie bo wody odeszły o 10 i ciągle miałam skurcze co minutę dwie parte aż miedzy nimi usypialam z braku sil. Po dwóch godz zrobili mi czyszczenie pod narkoza, nie dawno się obudziłam. Przed narkoza jak czekałam dwie godziny przyniesli nam dziecko w rozku. Miałam miec córkę jest syn sliczny byl o dziwo oczka miał otwarte o kolorze niebieskim bylam w szoku, ze takie male a miał otwarte. Wszystko było na miejscu jedynie co bidulek miał ten obrzek na glowce . Powiem ci, ze z braku sil nawet nie placze cieszę sie , ze widziałam jego i ze będę mogla pochować. Nie chciałbym im tu zostawić, bo oni traktują dzieci do badan itp. Później bym sie glowila co z nim zrobili.
Nie wiem nawet co powiedzieć. To co przeszliscie jest okropne. Obyś już nigdy więcej nie musiała tak cierpieć. Pochowacie synka. Pożegnanie się z nim i zawsze będziecie mieli miejsce gdzie możecie iść jak będzie Wam ciężko. Jeśli tylko będziesz się czuła na siłach to wpadnij czasem na forum. Wszystkie chętnie z tobą porozmawiamy.

p19udqk3ohjsffpu.png
 
Evelinia a ja odwrotnie w ciąży z dziewczynkami takiego powera miałam a teraz na nic nie mam siły.Śmieję się że leniwy facet we mnie teraz siedzi.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ag.ta dziękuje w imieniu męża.
Evelinia moja młodsza to taka uparta...prawdziwy byczek.
Też słyszałam że panny to też niezłe charakterki.Zresztą znam kilka osób tego znaku i potwierdzam.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja najlepsza przyjaciółka i M oboje są spod znaku panny i dla nich podjecie decyzji to istny problem ze wszystkim. A najgorszej w sferze priv. Dlatego mam nadzieje na lwa... Szkoda że mój mąż nie jest tak lub troszkę chociaż impulsywny jak ty Pixelku.
 
Dziekuje wam za wszystko. Życzę wam donoszenia zdrowych dzieciaków i dla was lekkich porodów. Nie zyczylabym nawet najgorszemu wrogowi takich przejść @truskaweczka wiem co czulas kochana i przez co przeszalas to na prawdę bylo straszne. Podziwiam cie ,ze zdecydowałaś sie na drugie. Ja z mężem dostałam takiej traumy,z chyba sobie darujemy,a bynajmniej najpierw badania itp. Może za 3lata najprędzej chociaż nie mam chyba juz sil.

Jesli chodzi o wadę na pewno nie Turner skoro nie dziewczynka. Jednak twarzyczka i cialko bylo ok,prócz tego obrzęku.
Syn ma na imię Marcel.
Pozdrawiam was i nie będę juz zasmucać bo i tak wystarczająco wam historii po opowiadałam. Trzymajcie sie cieplo buziaki
 
Evelinia a ja odwrotnie w ciąży z dziewczynkami takiego powera miałam a teraz na nic nie mam siły.Śmieję się że leniwy facet we mnie teraz siedzi.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja nie to że nie mam siły. Mi się nic nie chce [emoji23] pranie, sprzątanie, gotowanie to takie przyziemne sprawy. Z chęcią np jakiś młotek wzięła... bo mam w domu ścianę i się właśnie zastanawiam czy jest nośna [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja najlepsza przyjaciółka i M oboje są spod znaku panny i dla nich podjecie decyzji to istny problem ze wszystkim. A najgorszej w sferze priv. Dlatego mam nadzieje na lwa... Szkoda że mój mąż nie jest tak lub troszkę chociaż impulsywny jak ty Pixelku.

No właśnie ponoć panny takie są. Ale ja nigdy i nigdzie nie wpisywałam się w standardy, a zwłaszcza w szkole [emoji23]
Mój mąż to lew. I on i ja jesteśmy impulsywni. Nie jeśli chodzi o jakieś poważne decyzje. Ale i on i ja potrafimy coś ciekawego znaleźć i za chwile to zrobić lub na następny dzień jechać zwiedzać noni żadne projekty nam niestraszne. Moja mama swego czasu mieszkała w New York City. Zadzwoniła raz dzień przed swoimi urodzinami i troszkę do męża narzekała, bo smutno jej było samej. Ten wyszedł z pracy, dzwoni do mnie i mówi: kochanie bilety nam kupiłem do NYC, pakuj się bo za 4 godziny musimy być na lotnisku. Lecimy na tydzień i ją zaskoczymy [emoji7]
On potrafi też pracować extra na boku, a potem zaskoczyć nas biletami i hotelem na Florydzie. Teraz marzy mi się zwiedzanie rzeki w poszukiwaniu złota. Tak dla zabawy. Jest kilka rzek gdzie można to robić i można znaleźć drobinki. Znając chłopaków, dłubaliby cali w blocie dniami i nocami. Chyba się wybierzemy jak będzie cieplej. Chłopakom miski załatwię i niech płuczą. Lubię robić dużo wspólnie. Zwiedzamy wiec parki, jaskinie, muzea, zbieramy truskawki/borówki/maliny etc na farmach. Nie lubię się nudzić. Rodzinka tez nie.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry