reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
@--Aga-- @myycha to ja Wam oddam trochę ze swojego wyniku. Tym sposobem i ja będę miała cukier w normie i Wy też :D
Ja mam wizytę w środę. Strasznie się stresuję bo to podobny etap jak w poprzedniej :(
Nie stresuj się na pewno wszystko będzie dobrze [emoji2]trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na LENNY w aplikacji Forum BabyBoom
 
@--Aga-- @myycha to ja Wam oddam trochę ze swojego wyniku. Tym sposobem i ja będę miała cukier w normie i Wy też :D
Ja mam wizytę w środę. Strasznie się stresuję bo to podobny etap jak w poprzedniej :(
Jestem z Tobą :p na początku załamka, a teraz myślę, że już trudno dieta to nie koniec świata. Choć nie powiem jest ciężko bo jestem z tych co codziennie coś słodkiego po obiedzie musiał wszamać. W piątek czeka mnie jeszcze drink glukozowy :( piłaś 50 czy 75 g?
 
@myycha I co Ci lekarz powiedział na taki wynik?
@luska1979 A czemu poród na leżąco każdy zły? Ja tylko o takim słyszałam. No i w wodzie. Rodzi się jakoś inaczej w PL niż u Ciebie?
@Truskaweczka2017 Ej! Nawet nie myśl, że może coś być źle. Postanowione i zapisane na forum: WSZYSTKIE, bez wyjątku, rodzimy najkochansze dzieci w sierpniu. I tego się trzymamy prze kolejne miesiące. :)

 
@myycha I co Ci lekarz powiedział na taki wynik?
@luska1979 A czemu poród na leżąco każdy zły? Ja tylko o takim słyszałam. No i w wodzie. Rodzi się jakoś inaczej w PL niż u Ciebie?
@Truskaweczka2017 Ej! Nawet nie myśl, że może coś być źle. Postanowione i zapisane na forum: WSZYSTKIE, bez wyjątku, rodzimy najkochansze dzieci w sierpniu. I tego się trzymamy prze kolejne miesiące. :)

Lekarka wie, ze generalnie mam niski poziom i kiedys miewalam nagle spadki. Powiedziala, ze bedziemy to kontrolowac, zobaczymy jak krzywa wyjdzie i mam nie doprowadzac do sytuacji, kiedy cukier moze mi gwaltownie spasc

Sent from my LG-K220 using Forum BabyBoom mobile app
 
@ikulka ja znam ból...moja ginekolog też jakaś starej daty trochę, i najczęściej na wizycie bada mnie ginekologicznie maca brzuch po czym stwierdza że nie widzi wskazań do usg...dla mnie to idiotyczne prowadzenie ciąży jak niezbyt ją interesuje czy z dzieckiem wszystko w porządku, chodzę do niej bo mam na luxmed więc wszystkie badania za darmo i tak poza tym to nie mogę na nią narzekać. W 9tyg jak byłam i mi powiedziala że nie widzi wskazań to jej powiedziałam że ost w 9tyg nie było tętna...to nagle się wskazanie znalazło...potem na kolejnym też nie robiła bo 5dni wcześniej miałam genetyczne, i teraz mam 24.02 i powiedziałam że nie wyjde jak mi nie zrobi.

p19uflw1jarcljhd.png
 
reklama
Do góry