reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja nie używałam rożka przy obydwóch córkach wię teraz sobie zakup daruje.Zawsze możecie kupić taki co rozkłada się do kołderki to przynajmniej zastosowanie może mieć inne.Moje panienki używają go do bobasów lalek teraz.Ale ja miałam rożki takie cienkie właśnie na wiosnę i lato bo moje panny z maja i z czerwca polskiej produkcji bo tu w UK to tylko otulacze są.
 
reklama
Aha ikulka.
Ja nie mam bóli głowy napewno od tego że mało pije.Bo jem nadal mało ale pije za 3 nawet i dlatego nonstop sikam.
Witam xmonax.
Mi wróciły dolegliwości żołądkowe -zgaga,mdłości i odbijanie więc się zastanawiam czy dzidziuś mnie od strony żołądka i dlatego nie czuję ruchów jak Wy.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Mowia ze bole glowy to na chlopaka ale u Ciebie mi siewydaje ze przemeczenie bo robisz za dwoje i do tego pracujesz po nocach
 
Magena_85 ja też mam niedzielę dzisiejszą na odrabianie zaległości z całego tygodnia.
Ja tylko weekendy pracuje w zasadzie...ale ja już się do tego przyzwyczaiłam.Nie żal mi ale z drugiej strony ja na noc idę to najwyżej tracę to co w tv leci w sobotę lub w niedzielę.
Xmonax to powodzenia w wykańczaniu domu.
Dziękuje już nie mogę się doczekać kiedy go wykończymy [emoji4]
Dokladnie poczekajmy neszcze z miesiac


Napisane na LENNY w aplikacji Forum BabyBoom
 
Idę powoli wziąć się za jakiś szybki obiad chyba zrobię rybkę z frytkami i kapustą kiszoną ,później zabieramy naszą prawie 6 letnią chrześniaczkę do kina na bajkę

Napisane na LENNY w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień doberek z słonecznych Chojnic (wreszcie słońce) wczoraj nawet nie pisałam, ale głowa mnie też trzeskała i myślę, że głównym winowajcą jest pogoda ☺
Z dobrych win jestem już na urlopie i wczoraj przyszedł mój certificat za niedawno skończony kurs...dumna jestem do bólu.
Evelinia nie wiem co mam z tą głową.W żadnej ciąży tak nie miałam.Jakaś masakra.

No kochana to teraz trzeba to tylko opić
Luśka głowę też bym sobie z chęcią wymieniła co prawda wiem , że te bóle są czymś spowodowane a to choroba,to zatoki no ale fakt ten stan dobija
Tak się zastanawiam nad tymi lodami ja następnym razem spróbuję wodę z lodem , może coś pomoże o_O

Wszyscy dookoła pewnie jak i u Was przepowiadali- u mnie akurat chłopa.
Ja wyjątkowo nie miałam przeczucia. I tak jakby na przekor wszystkim myślałam że to może babeczka.
Szczerze zdziwiłam się jak mi lekarz pokazał wystajàcà antenę w czwartek.

Atfk widzę, że wszędzie ten sam problem u mnie co prawda nie wiele osób jeszcze wie o ciąży, ale Ci co wiedzą to kraczą eh szkoda słów moja mama mówi, że dziewczyna będzie tym razem, a mąż się śmieje, że innej opcji nie ma bo on za dużo się przy niej na pocił ja też mam swoje przeczucia, jednak nie nastawiam się ☺ Zawsze musimy pamiętać, że na płeć nie mamy wpływu i trzeba cieszyć się tą małą istotką,bo ona ma już swoją osobowość
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]

W skali od 0 do 10 jak bardzo boli was spojenie łonowe? Mnie dziś już tak porządnie. Nie przypominam sobie żeby mnie tak w pierwszym trymestrze bolało w poprzedniej ciąży.

Mnie nic nie boli ani brzuch, ani spojenie tylko głowa od czasu do czasu :-D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Guarana w BRW zobacz kanapy. Wspolpracuja z inna firma. Bralam kiedys naroznik. Tapicerka byla super.
Synak ma meble forte. Tez fajne.

Ja kupowałam kanapę w brw, meble ładne za wzgledną cenę :happy:


Fajny wózek i cena też ok :yes:
 
reklama
Utworzyłam nowy temat z ankietą: kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty. To jest kluczowe pytanie bo widzę że większość chce się przenieść ;)
Edit. Jednak utworzyłam ankietę w głównym temacie. Przynajmniej nikt jej nie pominie ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry