reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Witam z łóżka. Współczuję porannego wstawania i zazdroszczę spadku. U nas w rodzinie jest to pierwzzy maluch od 7 lat i nikt nie ma nic. Jedynie co to rodzice mojego M zatrzymali karuzele na łóżko i kilka zabawek. A wczoraj mały żelek dostał od cioci grzechotke motylka taką sensoryczna ale jest od 3miesiaca. Wiec mamy dla niego to i skarpetki. Cała reszte bedziemy kupować jak juz bedziemy znać płeć. A i mam pytanie do mam. Skoro rodzimy w sierpniu. To becik z minki nie bedzie za gruby? Jaki lepiej wybrać? A moze darować becik i zostać przy kocyku?
 
reklama
Wieczorem oglądałam Smurfy2. Poplakalam sie na koniec i M się ze mnie śmiał. Normalnie foch. Kolacje robił sobie sam. No co za męskie niezrozumienie. A potem z szerokim uśmiechem powiedział to co teraz końcówka Mulan?
 
@xmonax witaj :) napisz coś więcej o sobie :)

@truskaweczka ja też jestem za zamkniętym :)

@dzasta.o współczuję pracy w niedzielę :( też kilka lat tak pracowałam że w niedzielę musiałam iść to zawsze to było dla mnie najgorsze że wszyscy mają wolne coś robią a ja do roboty ;/ Zresztą mój M też na 13 do pracy śmiga.

@Dzag wcale się nie dziwię że się wkurzasz na choroby chłopców, no ile można...

My wczoraj spędziliśmy super wieczór ze znajomymi, chociaż w prezent dla ich córki nie trafiłam bo okazało się że ma już taki no ale cóż. Zrobili pyszną kolację i pierwszy raz w tej ciąży naprawdę smakowało mi mięso :) a dzisiaj znowu szary bury dzień, standardowy obiad u teściowej i nudy... :)

p19uflw1jarcljhd.png
 
Ogólnie z zawodu jestem opiekunem medycznym i kosmetyczka ale w żadnym z nich nie pracuje [emoji3] aktualnie sprzedawca w galeri handlowej co by nie było bardzo lubię swoją pracę no i dobrze płacą jedyny ból to 2 weekendy pracujące w miesiącu [emoji41]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam.
Właśnie wstałam.Muszę się dzisiaj wziąć za odgruzowanie chaty.Mąż jeszcze dziś w pracy.
25_pixels moje dziewczynki też za słodyczami.Emi nie może jeść czekolady więc szybciej zjedzą popcorn czy chrupki niż batona.
Mnie nie boli spojenie łonowe....anj brzuch.Nic mnie nie ciągnie ani nie boli.Pod tym względem jakbym w ciąży nie była.
Aga to super że tyle rzeczy dostaniesz po siostrze dla bejbika.
Nic się zmieni po sprywatyzowaniu strony...tylko inni nas już nie bęsą widzieli.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam 26 lat , będzie to moje pierwsze dziecko [emoji2]i już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła trzymać moje maleństwo w ramionach ale to pewnie jak każda z was [emoji2]Mieszkam w małej wsi w województwie zachodniopomorskim.W domu mam zapierdziel kupiliśmy z mężem domek i teraz musimy się spieszyć z remontem żeby zdążyć do sierpnia a jest jeszcze trochę pracy w sumie to zaczynaliśmy od zera bo zburzylismy wszystko zostały tylko 4 ściany a reszta do wymiany [emoji2]w sumie już dużo zrobiliśmy zostało nam położenie regipsow na dole ,pomalowanie ścian i położenie podłóg ,góra jest już prawie gotowa i już tu mieszkamy [emoji2]zawsze to na swoim [emoji2]

Napisane na LENNY w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :)
U mnie też buro i błocko takie że strach wychodzić. Chyba tylko w gumowcach :(
@xmonax witaj :)
@Lina1555 z ospą to bite 2 tygodnie będziesz siedzieć. Oby szybko zleciało. Moja też miała zimą to nie było nam żal w domowym więzieniu.
@MamaT jak urodzimy podzielisz się dietką? Mam nadzieję że to nie Dukan...
@Ancymonka chyba tylko u Ciebie pogoda.
@dzasta.o oby dniówka szybko zleciała. Pracujesz w jakimś centrum handlowym?
@atfk Remigiusz fajne imię, takie mało oklepane teraz :) miłego siedzenia na L4 ;)
@dzag82 jeszcze tylko troszkę i się skończy epoka katarów. A Ciebie nic nie łapie wśród nich? My wszyscy zasmarkani, też już mam dosyć :(
@--Aga-- ciesz się i korzystaj. U mnie też dużo rzeczy na strychu u teściowej po dzieciakach szwagierek. Tylko brać. Zupełnie inaczej się planuje wydatki. Ha nawet mam przewijak i wanienkę na nóżkach. I karuzelę i leżaczek z fp ostatnio znalazła teściowa. Muszę tam wleźć w końcu na ten strych póki dam radę ;) a jaki fotel planujesz kupić?

Wyciągnęłam wczoraj starego w poszukiwaniu sofy. Rozczarowana jestem że hej. Jak nam sofa wymiarami pasowała to się nie dało tapicerki dobrać. Byliśmy w Agacie. Znacie jeszcze jakieś sklepy tego typu żeby nie zbankrutować?

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha ikulka.
Ja nie mam bóli głowy napewno od tego że mało pije.Bo jem nadal mało ale pije za 3 nawet i dlatego nonstop sikam.
Witam xmonax.
Mi wróciły dolegliwości żołądkowe -zgaga,mdłości i odbijanie więc się zastanawiam czy dzidziuś mnie od strony żołądka i dlatego nie czuję ruchów jak Wy.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po śniadaniu. Byłam z pieskiem na dworze i Jeszce lezakuje przed tv☺.
Współczuję pracy w niedzielę! !.
Co do wyprawki to ja też nie mam nic poza skarpetkami i czapeczka które kupiłam symbolicznie w czwartek jak się okazało że w brzuch siedzi facio.
Wózek i łóżeczko też zamierzam gdzieś w czerwcu kupić. A ubranka. ..okazało się że moja siostra która na 3 letniego synka zostawiła wszystko po nim. Więc dokupie tylko coś bo z Kajunia się tak ugadałam i zresztą bym sobie nie darowała.
 
reklama
Dzasta.o miłej pracy.Długo do 20.00.
Atfk ja też się lenię już w domku.
Dzag82 współczuję Ci takich wczesnych pobudek.Dobrze że mąż wstał do syna o tej 6.00.
U nas piękne słoneczko więc napewno pójdziemy na spacer jak ogarnę dom i obiad i szkolne ciuszki Emi wypiorę na jutro.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry