reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Och jak ja mam ochotę na słodycze w tej ciąży.... mogłabym jeść na śniadanie obiad i kolację i jeszcze jako przekąski ! Muszę wszystko wyjeść całe zapasy i zapomnieć. Kurczę a propo, w ciąży z synkiem tylko kwaśne przyjmowałam. No ciekawe zobaczymy po połówkowym czy się sprawdzi.
 
reklama
@--Aga-- będzie utworzony całkiem nowy wątek, na który będą miały dostęp tylko osoby które podam administratorce.
@ikulka nie martw się. Ja też nie czuję codziennie ruchów. Jest tak, że jednego dnia czuję malucha bardzo wyraźnie a później przez 1-2 dni nic. Regularne ruchy pojawiają się chyba dopiero ok 20tc a teraz maluchy mają jeszcze tyle miejsca, wystarczy że inaczej się odwrócą i nie czujemy ruchów
 
Dzień dobry. U nas kolejny pochmurnych dzień. Narzeczony w delegacji. Na szczęście szwagierka z dwójką dzieci przyjeżdża nas odwiedzić to nie będę się nudzić [emoji4]

Synu zaszalał i dzisiaj pospaliśmy do 7:30 łał[emoji23] a jak u Ciebie @dzag82 ?

Ja też już nie czuję ruchów, ale nie ma się czym martwić. Dziecko ma po prostu dużo miejsca i wszystko zależy od tego jak się ułoży[emoji4]

Ja też jestem za wątkiem zamkniętym [emoji6]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam i ja.
Niech juz sie konczy weekend. Nie lubie weekendow w ciazy. Nudy nudy nudy. W tv nic nie ma. Moj w pracy.

Wstalam i zachcialo mi sie nalesnikow...a nie mam mleka
 
Cześć ja jeszcze w łóżku wczoraj po paczka czułam jak się mala ruszala. Ja ogólnie jestem przyzwyczajona do jedzenia pod zegarek i warzone porcje bo od zeszłego roku jestem na diecie dzięki której szybko wróciłam do wagi z przed ciaz i słodycze jem jak mnie naleci.
 
Cześć dziewczyny.
Właśnie otworzyłam oczy a za oknem trochę słońca. Odrazu inaczej... Oby tak było cały dzień.
Miłego dnia mamuśki ;)

rfxg3e3k63gdhwke.png
 
Dzień dobry :) ja juz po wycieczce w sklepie po świeże buły :) chłopaki jeszcze śpią a ja zacznę śniadanko:) młodemu jajko jedno na miękko jedno na twardo a małzowi jajecznica :) dobrze ze ja nie mam zachcianki na sadzone ;):)

Miłego dnia!
U nas znowu szaro buro :/ i mokro:/ buuuu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry dziewczyny miłej niedzieli Wam życzę ja niestety muszę zbierać się do pracy [emoji58]
Wstałam I teraz Niewiem czy wkoncu poczułam ruchy czy po prostu mi się śniło [emoji33]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry