reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
DZień Dobry☺.
Witam się i ja w niedzielę .
Dopiero wstaje. Dzieci śpią a mąż na porannej służbie.
Jutro wybieramy się z nimi do parku trampolin bo u nas Jeszce ferie.
A ja. ...ja kurde nie muszę iść do pracy.Zaczyna się długie wolne!
Obiadek mam więc dziś luz.
Na dworze lipa.
 
reklama
Dzień dobry ☺
U mnie 16 tydzień, ruchów jeszcze nie czuje
Jutro po tygodniowym zwolnieniu wracam do pracy i strasznie mi się nie chce
 
25_pixels, mnie spojenie nic jeszcze nie boli. Chyba trochę wcześnie Cie zaczęło boleć... Jeszcze ani nie ma co naciskać na nie, ani jeszcze organizm nie luzuje stawów przygotowując się do porodu. W poprzedniej ciąży tez tak wcześnie Cie bolało? Mnie za każdym razem dopiero na przełomie drugiego i trzeciego trymestru.

Lina1555, o współczuję ospy w domu :-( Zdrówka!!

Witaj, xmonax :-)

natalkuś pisze:
Synu zaszalał i dzisiaj pospaliśmy do 7:30 łał
emoji23.png
a jak u Ciebie @dzag82 ?
U mnie standard. O 4:20 Witek juz fikał w łóżeczku, mąż go wziął do nas, to po pół godzinie zasnął jeszcze. O 6:00 obudził mnie Tymek trzaskający się w łazience, bo mu się kupy zachciało. O 6:00 rano :oo: Dżizys. Ale byłam tak nieprzytomna, że się na drugi bok odwróciłam i olałam. Mąż za chwile wstał i do niego poszedł, a ja z Witkiem dospałam do 7:30 :laugh2: Wiec dzisiaj jestem mega wyspana!!!

Dzasta, do pracy? O rany... No to niech Ci dniówka szybko minie.

U nas tez paskudnie za oknem. Za półtora godziny zbieramy dzieciaki na urodziny kuzyna do centrum wspinaczkowego. Będzie szał.
I wściekła jak osa od rana chodze, bo mój starszak znowu przeziębień, zasmarkany i kaszle. Tydzień do przedszkola pochodził... I od nowa. Młodszy ma od równo 3 tygodni katar. Słowo daję, już mi ciśnienie rośnie jak słyszę ciągnięcie nosem i kaszel.

Co do zamkniętego wątku, to ogólnie niby jestem jak najbardziej na tak, tylko ze jednak wydaje mi się to ciut za wcześnie, bo sporo osób jeszcze do nas może dołączyć. Wiec ja się pp prostu wstrzymuję od głosu :-p Przychylę się do woli większości. Wiec myślę, Truskaweczka, że możesz zrobić wątek z ankietą.
 
Dzień dobry [emoji5]
U mnie 16 tydzień, ruchów jeszcze nie czuje
Jutro po tygodniowym zwolnieniu wracam do pracy i strasznie mi się nie chce
U mnie 16 tydz i 4 dzień i też nie czuję ruchów ,chociaż nie ukrywam że już bym chciała ,ale to pierwsza ciąża więc myślę że jeszcze trochę bede musiała poczekać tym bardziej że chudziutka to ja nie jestem niestety i mam łożysko na przedniej ścianie więc nie nastąpi to zbyt szybko


Napisane na LENNY w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzasta, czym się zajmujesz, że całe niedziele w pracy spędzasz? :sorry2:

Aga, ooo super spadek po córce siostry Ci się trafił!!! Ekstra. Kupuj fotel i korzystaj :-)
 
Dzień dobry!
Niedziela... i mam wolne ;) uwielbiam, szkoda ty że mam tyle rzeczy do nadrobienia z całego tygodnia że jak zwykle szybko minie.
Julia wczoraj spała u teściów, miałam okazje pospać i? wstałam o 7 ;)

Ja wczoraj dopadłam wyprzedaże... miałam nic nie kupować ale za takie ceny (body, śpiochy po 5/6 zł) grzech było nic nie kupić, no i wypchałam całą siatkę... w większości różowych ubranek... hehe gorzej będzie jak mojej Laurze coś jeszcze wyrośnie ;) e tam najwyżej będzie dla siostry, też planuje drugiego dzidziusia także mam nadzieje że się nie zmarnuje.

łóżeczko, wózek itd. mam zamiar kupować od czerwca..

Ja też jeszcze ruchów nie czuje... w pierwszej ciąży pamiętam ... było to w 19tc także jeszcze muszę poczekać.

Miłego dnia Kobietki, zmykam sprzątać ;(
 
Ja z Olsztyna (warmińsko-mazurskie).

Kotomiś przypomniałaś mi dzisiaj moją wściekłość w Cauflandzie. Wpadłam właśnie po lody i może owoce,a tu już na owocach ludzie mnie osłabili. Święte krowy z wózkami.Padł rozkaz do dzieci: ,,stoicie tu i się nie ruszacie - matka pomidory idzie ważyć". Potem był slalom między babciami, dziadkami i innymi ledwo przytomnymi i na koniec chwyciłam lody i prosta do kasy i .... zonk. Kolejki na maksa. Ja za dziadka z koszykiem wypchanym po brzegi. Był bezwzględny; ja 3 rzeczy w koszyku, 2 dzieci - nie zlitował się. Odmówiłam dwie mantry i wypadłam ze sklepu z prędkością świetlną - no oczywiście z lodami w torebce. .. CZy ja nie mówiłam wcześniej, że nie mam zachcianek :baffled:
Hej, witaj, mieszkamy blisko siebie- ja Biskupiec :)
Narcos ostatnio zaczęliśmy oglądać. A ja z braku laku Orange is the new black i nawet mi weszło ;)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niedzielne dzień dobry. U nas kolejny mokry i szary dzień. Dziś nie zamierzam się nigdzie ruszać z domu i nadal jestem w pizamie. Taki leniwy dzień. Wspolczuje Dzasta, że musisz w pracy siedzieć. Oby dzień szybko minął. I jeszcze dziękuję za polecenie arbuzow w biedronce, nie wiem która z Was o tym wspominała. Ale był bardzo dobry i tego mi się chciało! ;-)

p19udqk3ohjsffpu.png
 
Do góry