reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Klusek pisze:
Dzag pobyt w spa przynajmniej na 1 noc?
Obawiam się, że skończyłoby się to jak w monologu Andrzeja Grabowskiego o spa :rofl2: Nie wiem czy słyszałaś, płakałam ze śmiechu :laugh2:

Emikaa, no właśnie o escape room myślę. Znalazłam nawet bardzo fajny. Tylko ja bym go z braćmi wysłała, bo ich dużo jest, to w sam raz grupa się zbierze. No i mnie ma na co dzień, a z braćmi to jednak inna zabawa. Tak myślę... Nie wiem czy ten escape room to dobry pomysł, bo nigdy nie byliśmy, ale może właśnie dlatego, że coś nowego i zaskakującego, to wypali?

A ja uwielbiam takie frytki z piekarnika. Słabo mi na samą myśl o takich z oleju :-p Jutro zjem frytki :-p
 
reklama
16 16+1 bo 16+2 16+6 17
Bo jak 16 16+2 to potem ostatni dzien 16+7 :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Jeśli jesteś w 15 to tak na dobrą sprawę zaczęłaś 16 tydzien a liczymy 15+1,15+2,15+3,15+4,15+5,15+6 i następny tydzien 16 itd. Pozdrawiam a info mam z aplikacji PregLife Screenshot_2017-02-16-15-56-06.png
Ogólnie super arka polecam
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-02-16-15-56-06.png
    Screenshot_2017-02-16-15-56-06.png
    32,7 KB · Wyświetleń: 46
GuaRaNa, no bo niestety często pracodawcy wykorzystują taka sytuacje i od razu się pozbywają "problemu". Bo jak nie podpiszą kolejnej umowy to sobie szukają od razu pracownika normalnie. A jak by podpisali to pracownika i tak nie mają przez najbliższe półtora roku, no i pracownika na zastępstwo szukać? Na stałe? No niestety. Życzę Ci, aby udało się podpisać kolejną umowę.
Tak do końca to ja sama nie wiem co by było dla mnie lepsze. Będą chcieli żebym wróciła to fajnie. Nie będę zobowiązana jak mi nie przedłuża. Trochę stracha mam że zostanę na lodzie. Z drugiej strony chciałam tą pracę zmienić, ale nie zdążyłam. Taka ze mnie cnotka niewydymka co to by chciała a boi się [emoji23][emoji23][emoji23] Zawsze też mogę po macierzyńskim pociągnąć parę miechów na zasiłku jako bezrobotna, wszystko zależy jak się poukłada ze żłobkiem ewentualnym itp. Tylko mi nie pisz że nierób jestem [emoji23][emoji38] [emoji41] bo nie wiem czy przeżyję. Możliwości kombinacji trochę jest. Dobra nie zawracam więcej gitary.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie tam nic z atmosfery nie brakuje. W związku czy w pracy też nie potraficie wymieniać przeciwstawnych zdań?
Aga, przyjmuję to co teraz napisałaś, nie zgadzam się z tym obrażaniem kogoś czy wyśmiewaniem z Ciebie, ale przyjmuję. Każdy odbiera różne rzeczy według tego, co mu w głowie siedzi. To normalne.

Atfk, kciuki za wizytę.

Mała zmiana tematu - nie z okazji dzisiejszej rozmowy, tylko po prostu chciałam spytać :-p Chybą są tu dziewczyny z mężami po 40-tce... Czy organizowałyście im na 40-te urodziny coś specjalnego? Zastanawiam się co tu mężowi wymyślić... Tatuażu nie chce, skoczyć ze spadochronie mu nie pozwolę :rofl2: Zwykle przyjęcie rodzinne ze śmiesznymi prezentami przeszliśmy w tamtym roku u jego brata, wiec tez odpada. Mam niby coś tam w głowie, ale może mogłabym ściągnąć jakieś oryginalne pomysły od Was? ;-) ;)
Są też jazdy sportowymi samochodami albo jakieś escape room wszystko zależy od finansów.

Tak to jest jak się po kawałku nadrabia.
Escape room z braćmi super pomysł, a potem? Jakąś kolacyjkę czy niech do knajpy idą?

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzag ja swojemu w tamtym roku zafundowalam jazde w firmie Devilcars. Sama tez sie przejechalam bolidem. Ale oni od maja do wrzesnia jezdza chyba tylko.
 
Dżag82 mój mężulo w zeszłym roku obchodził 40te urodziny ale mój pomysł nie do wykorzystania bo my na jego urodziny zafundowaliśmy jego bratu i rodzince z którą najlepiej żyjemy urlopik u nas i świętowaliśmy cały tydzień.W tym roku mąż będzie miał na naszym urlopie 41te urodziny i wybieramy się na cały weekend oczywiście z dziećmi do Edynburga....basen,dobre jedzenie,zakupy i kino to jest w planach i spa też mamy w hotelu.
 
No i tym sposobem gównoburza za nami [emoji23] nie pierwsza i nie ostatnia. Mam nadzieję że słowo powyżej w nikogo nie godzi.
Spadam bo obiad w lodówce sam się nie ukręci. Czekam na niusy powizytowe. [emoji295]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@dzag82 o, to jak dla samych facetów to tym bardziej mogą mieć świetna zabawę :) każdy bedzie chciał sie wykazać :) sama tez nigdy nie byłam ale od zawsze mam ochotę :) i jak czytam opinie to ludzie zadowoleni zawsze bo kupa śmiechu jest:)

To i ja jutro robię fryty !:):) smaki żeście narobiły ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry