reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Nie umiem odpisywać konkretnie bo moj szajsowy telefon robi co chce. Napisze ogólnie. Jestem w połowie 15 tyg w drugiej ciąży i nie czuje ruchów. Myślę, że nie należy się tym stresowac. Mam gruby brzuch i potrwa zanim poczuje smyranie przez ten tłuszcz właśnie :) Na temat bólów głowy się nie wypowiem bo odpukać omijaja mnie. Za to na bole pleców polecam spanie na poduszce typu rogal. Mi pomaga bardzo.
Jeszcze ktoś pisał o zgadze i włosach :) U nas sie sprawdzilo bo Tymek urodzil sie z burzą włosów a zgage mialam od 8 tygodnia non stop. Natomiast teraz oczekuje chyba lysolka bo zgagi brak. Na szczęście...
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i wyniki badań :)
 
Czesc dziewczyny! U nas dzisiaj slonecznie, maz ma wolne do konca tygodnia wiec troche ogarniamy dom. Ale jęczołe mam dzisiaj w domu, za chwilr na szczescie czas drzemki [emoji14]
Co do bolu glowy to mnie dopada jak malo pije w ciagu dnia, moze to tez moze byc powod u kyorejs z Was ;) luska ciekawa jestem czy u Ciebie bedzie rodzynek! Ok, lece troche pobujac Mlodego bo wlazl do kosza na pranir i jeczy tylko uśtać uśtać ;)
1487150932-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale słodziak!
 
Witam się i ja, ledwo żywa. Pierwszy raz spałam jak człowiek tj. w normalnych godzinach i taka przymulona jestem że hej.
Powodzenia na wizytach!
Ja się na 100% przekonam 30 marca, ale już kombinuję żeby gdzieś indziej pójść. 2 razy mi się śniło że chłopiec, a na genetycznym dziewucha także ten...niepewność jest ;)
@dzag82 jest jakaś odrobina sprawiedliwości na tym świecie, więc korzystaj z dnia. Też tak robiłam jak pisałam z kompa. A na telefonie ciężko.
@Maargaretkaa kupiłam zestaw ciuszków w podobnej cenie. Zobaczymy czy się będą nadawały do czegoś po praniu.
@kotomiś skleroza i roztargnienie to normalne ciążowe przypadłości, na koniec dochodzi jeszcze niezgrabność, wszystko wypadające z rąk i zalecenie żeby nie prowadzić auta - poważnie.

Prądu miało nie być a jednak jest z czego się bardzo cieszę. Jak się docucę czeka mnie prasowanie [emoji48]
Miłego dnia dziewczyny!

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@myycha ale słodziak. Są takie misy plastikowe specjalne do kręcenia się i bujania, tylko oczywiście nie pamiętam jak to się nazywa. Zaletą jest że dziecko buja się samo ;)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny! U nas dzisiaj slonecznie, maz ma wolne do konca tygodnia wiec troche ogarniamy dom. Ale jęczołe mam dzisiaj w domu, za chwilr na szczescie czas drzemki [emoji14]
Co do bolu glowy to mnie dopada jak malo pije w ciagu dnia, moze to tez moze byc powod u kyorejs z Was ;) luska ciekawa jestem czy u Ciebie bedzie rodzynek! Ok, lece troche pobujac Mlodego bo wlazl do kosza na pranir i jeczy tylko uśtać uśtać ;)
1487150932-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
Jaki cudny! !
 
@myycha ale słodziak. Są takie misy plastikowe specjalne do kręcenia się i bujania, tylko oczywiście nie pamiętam jak to się nazywa. Zaletą jest że dziecko buja się samo ;)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Fajnie wiedziec, co to nie wymysla:) My mamy raczej malo takich gadzetow, nie kupujemy za duzo zabawek itp, chlopcy maja tak duza wyobraznie, ze kosz na pranie, wielkie kartony, zwykle klocki i garnki sa dla nich atrakcyjniejsze [emoji14]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja się też nie nastawiam ba zakupy zabawek, myślę że malucha będzie bardziej interesowało co duuze rodzeństwo ma w swoich pokojach. Moja siostra na 3 latka w domu i dwójkę nastolatkow (16 i 18) i odkąd ten skarb mówi to stoi pod drzwiami i puka " Juja otóż dzi" ubaw jak cholera.

Ja robię porządki w swoich szafkach w pracy żeby nic tu nie zalegalo w czasie mojej nieobecności.
 
Do góry