reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
A między Twoimi dziewczynkami różnica wieku? Te wózki nazywaja wozkami typu rok po roku i zastanawia mnie czy dwulatek i noworodek będą się wpisywać w taki wózek?
Pytanie nie do mnie, ale tez wozilam wozkiem 'rok po roku'. Miedzy chlopcami jest 2,5 roku roznicy. Moj Krzys korzystal z niego nawet do 3 lat, ze wzgledu na to, ze zawsze spal na spacerach, a my na prawde duzo spacerujemy. Spory facet z niego ale to nie przeszkodzilo w korzystaniu z wozka ;) na 3 lata wazyl 18kg i mial ponad 100cm. Takze ja polecam nawet dla nieco starszych dzieci, ktore z wozka czasem skorzystac musza [emoji14]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pytanie nie do mnie, ale tez wozilam wozkiem 'rok po roku'. Miedzy chlopcami jest 2,5 roku roznicy. Moj Krzys korzystal z niego nawet do 3 lat, ze wzgledu na to, ze zawsze spal na spacerach, a my na prawde duzo spacerujemy. Spory facet z niego ale to nie przeszkodzilo w korzystaniu z wozka ;) na 3 lata wazyl 18kg i mial ponad 100cm. Takze ja polecam nawet dla nieco starszych dzieci, ktore z wozka czasem skorzystac musza [emoji14]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom


Dziękuję za podpowiedź. Mając jedno dziecko kupilam juz pare bezużytecznych gadżetów i dlatego teraz chcę być madrzejsza ;)
 
Dzień dobry :) udanych wizyt dzisiaj! Co do piersi mnie bolą od początku, w sumie cały czas.
Ja juz na śniadanko wszamalam szprotki :) i juz w myślach szukam kolejnych smaków...;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję za podpowiedź. Mając jedno dziecko kupilam juz pare bezużytecznych gadżetów i dlatego teraz chcę być madrzejsza ;)
Ja wozek kupilam dopiero po narodzeniu mlodszego. Zalezy czy starsze dziecko jest baaardzo wozkowe. Niektorym wystarcza jedynie podstawka, ktora znow u nas nie zdala egzaminu, bo ciezko sie jechalo z dzieckiem, ktore przysypialo na stojaco.. Krzys tak mial bardzo dlugo, ze nie wazne czy juz spal, ktora godzina etc to na spacerach i tak musial uciac sobie jeszcze drzemke. Takze dla mnie to byl gadzet wrecz niezbedny :D mam nadzieje, ze pomoglam :)

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny.
Ja waga + 1 kg.

Kurde od soboty wieczorem miałam takie małe brudne plamienia. Tylko przy siusianiu. Teraz wstałam i kichnelam, lekko mnie mięśnie brzucha zabolały, położyłam się ale czuje jakąś niewielka wilgoć. Sprawdziłam takie delikatnie czerwone uplawy. Myślicie ze to przez kichnięcie? Mam tezte wrażliwa szyjkę, juz raz byłam na Ip miesiąc temu z podobnym przypadkiem i okazało się ze to z szyjki nie z macicy. Kurde juz nie leżę spokojnie .... :(
 
Do góry