reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja mam znów od tygodnia spokój. :D Mam cichą nadzieję, że to nie wróci, tak jak to było ostatnio.. Mogę normalnie zaglądać do lodówki, nie mdli mnie jak wchodzę do sklepu.. Inne życie! :)

Całkowicie Cię rozumiem. Jeden dzień bez tego draństwa a chce się żyć :-) oby jutro czar nie prysł.
 
Dobranoc dziewczynki :-) życzę dobrych snów. Lusce jak dziś pracuje energii. Trzymajcie się la la lo la li hehe :-) <radość>
 
I ja mowię dobranoc po ostrym " trzepanku" czytaj: 4 h jeździe samochodem :) w końcu w domu:)

Miłej nocki wszystkim niespiacym :) i kolorowych snów dla śpiochów ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ojoj ale macie zachcianki hehe u mnie w sumie zero! Nawet zbytnio jeść mi sie nie chce.
Choc zdarzyło sie ze naszlo mnie na sałatkę grecką. Zjadlam ptawie cala miche! No i chce mi sie warzyw! Ale to zawsze lubiłam. Kanapki z sałatą szynką pomidorem ogórkiem i rzodkiewką mogę jesc non stop!
I kiwi! Jem po 3 na raz! A pozniej mnie język szczypie [emoji23]
Slodkie tez ale czasem. Zjem czekoladę bo mi się zachce a pozniej mi nie dobrze bo za dużo...
 
Buu.. Bezsenność.. Zjadłam kiwi, rozczarowałam się, że drugie się popsuło.. [emoji14] Kurde powinnam mieć jakiś gumowy młotek w łeb nad łóżkiem, szybko by się zasypiało.. ;P

 
Oj przydalby sie taki młotek. I cos na stres haha jutro o 8:30 mam prenatalne i jestem os...a po pachy na samą myśl. A z drugiej strony juz nie moge sie doczekać. Stąd moja bezsenność [emoji34]
Cale szczęście ze sprawca brzuszka dostal wolne na jutro i idzie ze mną [emoji16]
 
reklama
Buu.. Bezsenność.. Zjadłam kiwi, rozczarowałam się, że drugie się popsuło.. [emoji14] Kurde powinnam mieć jakiś gumowy młotek w łeb nad łóżkiem, szybko by się zasypiało.. ;P

Aga widze na suwaczkuze mamy ten sam tydzień i dzień ciąży [emoji111][emoji16]
 
Do góry