reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
A ja sie modlę by mnie ktoś dobił wczorajsze sprzątanie bokiem mi wyszło boli mnie cały bok ledwo się ruszam jeszcze katar mnie męczy oddychać nie mogę a mąż na dziś bilety do kina na wieczór kupił a ja siły nie mam gdziekolwiek iść
 
reklama
A ja sie modlę by mnie ktoś dobił wczorajsze sprzątanie bokiem mi wyszło boli mnie cały bok ledwo się ruszam jeszcze katar mnie męczy oddychać nie mogę a mąż na dziś bilety do kina na wieczór kupił a ja siły nie mam gdziekolwiek iść
Mam tak samo
 
Ja sie nie przemeczam. Wczoraj zmylam podlogi. Lazienke posprzatam jutro. Kiedys na hura wszystko robilam razem. Nie ma sensu. Nawet jak myje okna to codziennie po jednym.
 
Szybkie, ale jak ważne pytanie.. [emoji14] Dziewczyny, które miały od lekarza zakaz współżycia z mężem.. możecie już działać..? Od listopada minęło tyle czasu.. Ale boję się, że coś się stanie. Wizyta u ginekologa dopiero za półtorej tygodnia, zapewne wstrzymam się aż pozwoli, ale ostatnio nie pytałam o to..

f2w3rjjgax9hy8m9.png
 
@--Aga-- Ja mam to samo :D Nie potrafię wytrzymać do dnia wręczania prezentów, czasem nawet jak nie dam, to i tak się wygadam co dostanie. :D Ja kupię mojemu golarkę elektryczną, bo noszę się z tym już dobre dwa lata i akurat okazja dobra.

@klusek o proszę, jaka rozochocona.. :D 14 luty to chyba happy day dla każdego faceta w związku hehe..

PS. Którejś ukradłam suwaczka, mea culpa ale takie ładne z tej strony fajnamama są.
 
Hej :)
@kotomiś gratuluję wizyty, może w poniedziałek maluch bardziej się pokaże.
@dzag82 moja wstała dzisiaj jak jeszcze ciemno było [emoji33] pogoniłam ją do łóżka i o dziwo poszła.

Byłam wczoraj u lekarza i u młodej jakaś wirusówka chyba. Jak jej się nie pogorszy to normalnie do szkoły w poniedziałek idzie.
Ja się nalotu nie boję, obie babcie pracują i raczej kombinują żeby młodą w tym czasie zabrać a nie u nas siedzieć. Ale nie powiem nie pogardziłabym obiadami od teściowej w tym czasie [emoji106]
Co do akcji z kamerzystą itp. to chyba zabiłabym. W poprzedniej ciąży tak miałam że babcia chciała być przy wszystkich badaniach itp. ale mnie to wkur...ło!
Na walentynki nie wiem co zaplanować, tym bardziej że przez te globulki to sobie nie poużywamy[emoji23] pewnie na obiad gdzieś pójdziemy i tyle. My się kochamy cały rok.

Idę sprzątać powolutku, kiedyś trzeba [emoji58]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szybkie, ale jak ważne pytanie.. [emoji14] Dziewczyny, które miały od lekarza zakaz współżycia z mężem.. możecie już działać..? Od listopada minęło tyle czasu.. Ale boję się, że coś się stanie. Wizyta u ginekologa dopiero za półtorej tygodnia, zapewne wstrzymam się aż pozwoli, ale ostatnio nie pytałam o to..

f2w3rjjgax9hy8m9.png
A masz jakieś przeciwwskazania, plamienia? My normalnie. A plamienia nigdy po seksie nie było. Zawsze nie miało związku. Więc myślę że ok.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@GuaRaNa Nam z racji na wcześniejsze poronienia i krwiataka, który pojawił się na początku ciąży przy zarodku lekarz zabronił. Sami też strasznie się byliśmy, żeby nic złego się nie stało i tak oto życie łóżkowe umarło.. A wiem że jak nie teraz to potem z wielkim brzuchem tym bardziej nie.. No i by się chciało, bo należeliśmy do tych bardziej aktywnych.. ;)
Ale mam w głowie, że jak coś się stanie po seksie, to nie darujemy sobie tego nigdy.. I bądź tu mądra..


f2w3rjjgax9hy8m9.png
 
reklama
@GuaRaNa Nam z racji na wcześniejsze poronienia i krwiataka, który pojawił się na początku ciąży przy zarodku lekarz zabronił. Sami też strasznie się byliśmy, żeby nic złego się nie stało i tak oto życie łóżkowe umarło.. A wiem że jak nie teraz to potem z wielkim brzuchem tym bardziej nie.. No i by się chciało, bo należeliśmy do tych bardziej aktywnych.. ;)
Ale mam w głowie, że jak coś się stanie po seksie, to nie darujemy sobie tego nigdy.. I bądź tu mądra..


f2w3rjjgax9hy8m9.png
A na ost. usg krwiak był? Jeśli nie, to chyba już nie ma się czego bać.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry