reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Hejka tak Was czytam i czytam.

Takk z ostatnich postów:

Marii przeczytałam mężowi Twoj wpis bo tez sobie obiecywalam ale jestem beztalencie i nie wiem czy kiedys się zbiorę. A moj maz na to: kupic Ci maszyne? :p kochany

Dzag kobieto jak Ty tyle lat bez maka? Kurcze my to raz w miesiącu, raz na dwa. Zależy czy sa kupony na bigmaka :)

Co do Walentynek my sie kochamy cały rok i tyle. Nie obchodzimy.

Za to dziś mężu ma wolne od dawien dawna i lezymy w łóżeczku. Nie chcialo nam sie isc nawet po zakupy. Na obiad coś zamiwimy a jutro do tesciow na obiad wyskoczymy i problem rozwiązany. Chcialam na lowy dzisiaj skoczyc ale łóżko zwyciężyło :-D
 
reklama
Ja również mam nadzieję, że mimo tej wstretnej toxo wszystko będzie dobrze, na poczatku duzo sie naczytalam co to sie zlego nie stalo, ale ginekolog mnie uspokoila i staram sie myslec tylko pozytywnie. W poniedziałek jade do Poznania po wyniki krwi po kuracji rowamycyna i zobaczymy co dalej.

Jesli chodzi o walentynki to kompletnie nie mamy planow, pewnie cos ugotuje i sobie zjemy romantycznie :D

Co do sexu, nie powiem, ze sie nie zdarzało, ale ja sie nie moglam wyluzowac np. Strasznie sie balam, ze cos sie stanie, ze jakies plamienie sie pojawi. Nic sie nie stalo, wiec juz tak nie panikuje :)

A jak u Was z wyprawkami? Macie juz jakies zakupy? Ja nawet nie mam pojecia jak sie za to zabrac, nie chce nakupowac gory ciuchow ktorych nie założymy nawet, ale tez nie mam pojecia co jest absolutnie niezbedne, nigdy nie mialam takich maluchow wkolo.
 
Ja również mam nadzieję, że mimo tej wstretnej toxo wszystko będzie dobrze, na poczatku duzo sie naczytalam co to sie zlego nie stalo, ale ginekolog mnie uspokoila i staram sie myslec tylko pozytywnie. W poniedziałek jade do Poznania po wyniki krwi po kuracji rowamycyna i zobaczymy co dalej.

Jesli chodzi o walentynki to kompletnie nie mamy planow, pewnie cos ugotuje i sobie zjemy romantycznie :D

Co do sexu, nie powiem, ze sie nie zdarzało, ale ja sie nie moglam wyluzowac np. Strasznie sie balam, ze cos sie stanie, ze jakies plamienie sie pojawi. Nic sie nie stalo, wiec juz tak nie panikuje :)

A jak u Was z wyprawkami? Macie juz jakies zakupy? Ja nawet nie mam pojecia jak sie za to zabrac, nie chce nakupowac gory ciuchow ktorych nie założymy nawet, ale tez nie mam pojecia co jest absolutnie niezbedne, nigdy nie mialam takich maluchow wkolo.
To będzie wasz pierwszy dzidziuś [emoji4] myślę że sporo będzie takich rzeczy których nie użyjesz bo się okażą zbędne. ja np koniecznie chciałam mieć podgrzewacz użyłam go raz może dwa sprytniej dla mnie było mieć gorąca wodę w termosie, a inne mamy nie wyobrażają sobie bez podgrzewacza. Przy pierwszym dzidziusiu metoda prób i błędów przy kolejnym już super wiesz co było niezbędne a co zbędne [emoji4] ja jak na razie mam tylko białe body i rożek powstrzymuje się bo jeszcze nie znam płci [emoji6] u mnie na pewno Bałdahim nad łóżeczko nie zdał egzaminu wyglądal super ale okropny zbierasz kurzu wkoło trzeba zdejmować i prac bo jak.malenstwo później poruszy to widać jak kurz spada na łóżeczko i dzidzie.
Hejka tak Was czytam i czytam.

Takk z ostatnich postów:

Marii przeczytałam mężowi Twoj wpis bo tez sobie obiecywalam ale jestem beztalencie i nie wiem czy kiedys się zbiorę. A moj maz na to: kupic Ci maszyne? [emoji14] kochany

Dzag kobieto jak Ty tyle lat bez maka? Kurcze my to raz w miesiącu, raz na dwa. Zależy czy sa kupony na bigmaka :)

Co do Walentynek my sie kochamy cały rok i tyle. Nie obchodzimy.

Za to dziś mężu ma wolne od dawien dawna i lezymy w łóżeczku. Nie chcialo nam sie isc nawet po zakupy. Na obiad coś zamiwimy a jutro do tesciow na obiad wyskoczymy i problem rozwiązany. Chcialam na lowy dzisiaj skoczyc ale łóżko zwyciężyło :-D


f2w3rjjgpq9zxm14.png


 
Też uważam baldachim za kurzołap ;)
Podgrzewacz bałam się że się zjara w nocy. Woda w termosie wygodniejsza była. Ale młoda już starsza wtedy także jedna butla w nocy.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie, przy pierwszym dziecku szał i panika ;) mamuśki kolejnych wy też macie taki luuuuz? Wszystko jeszcze zdążę kupić hahaha

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez czuje luz. Jakos to bedzie. Mnie wkurzala karuzela nad lozeczko. Ciezko dziecko wyciagnac. Bez sensu. Lepiej pozniej mate kupic. Baldachimy ochraniacze tez nie potrzebne.
 
Jak bylam w ciąży z Hania to w ten sam dzien w ktorym zrobiliśmy test to pojechaliśmy do Ikei po łóżeczko :) i z czasem kupowałam cala resztę :) i dużo rzeczy dostałam :) łącznie z wielka paka z Chicago pięknych ciuszków..
A teraz? Dla dzidzki nie kupiłam jeszcze nic..zreszta dużo nie bede kupować bo wszystko mam po Hance :) jedynie dostawke do wózka, jakas nowa pościel (mam plany uszyć ale zobaczymy :) ja na rocznice ślubu dostałam maszynę od męża:d), dosłownie kilka par najmniejszych ciuszków i nowy rożek... Aaa no i najważniejsze Kocyk:) (Hania ze swoim do dzis chodu DOSLOWNIE wszędzie...nawet do sklepu...nie zaśnie bez niego:) i chyba to wszystko :) ale jeszcze musze przejrzeć co mam, a co siostra mi skubnela dla swojej dzidzi:)

Co do niepotrzebnych klamotow... U mnie tez podgrzewacz zupełnie nie przydal sie...

Miłego dnia dziewuszki:)
 
Szybkie, ale jak ważne pytanie.. [emoji14] Dziewczyny, które miały od lekarza zakaz współżycia z mężem.. możecie już działać..? Od listopada minęło tyle czasu.. Ale boję się, że coś się stanie. Wizyta u ginekologa dopiero za półtorej tygodnia, zapewne wstrzymam się aż pozwoli, ale ostatnio nie pytałam o to..

f2w3rjjgax9hy8m9.png
Ja nie pomogę, też dostaliśmy zakaz na początku, pewnie teraz byśmy mogli ale ja mam libido teraz -1000 więc nie pytam lekarza żeby losu nie kusić bo M zawsze jest na wizycie ze mną [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

@Wiktoriaaa ja powiedziałam że jak mi się spodoba szycie i ogarne to w miarę to chcę maszyne na urodziny, czyli do maja mam czas żeby się zorientować czy mi się podoba ;)

p19uflw1jarcljhd.png
 
reklama
Witam w sobotę! Ja w drodze na basen z rodzinką! Bedziemy moczyć dupki[emoji16]

Zrobiłam przegląd ubranek ze strychu i na chwilę obecną na początek chyba już nam wystarczy ubranek w rozmiarze 56-62...
Okazało sie że sporo po Lence unisexów a i chlopieńcych kilka(kupione jakby jednak Lenka miała być Igorkiem) także jeszcze tylko spodenki i połśpiochy i może jakieś "wizytowe" potrzebne ale pozatym starczy tych malutkich także jak już kupować to albo takie co wybitnie zachwycą, albo już wieksze rozmiary[emoji16]
I
@o.paulina diagnoza każdego objawu u dr.google zawsze prowadzi do nowotworu i rychłej śmierci[emoji13] także bez stresu! Ale skonsultować warto!

@beata1313 ja też mam wrażenie że nie widzę większości suwaczkow także to chyba jednak kwestia apki a nie telefonu bo moj nie taki znowu stary[emoji38]
 
Do góry