reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
W pon mam usg na nfz. Moze wtedy maluch coś pokaże. No i jestem ciekawa czy beda sprawdzać to samo bo to niby zwykle usg...

O lody z maca i frytki. Pychota pod warunkiem, że są bez polewy.

I my nie obchodzimy walentynek. Kocha sie cały rok nie w jeden dzień.

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam kobietki :)
Ktos pytal o syrop, ja pilam drosetux na taki suchy i meczacy, pomoglo :)
Ja dzisiaj posprzatalam troche, obiadek i po poludniu jedziemy do wiekszego miasta na zakupy do galerii. Juz 2 wyplaty wzielam i nic a nic sobie nie kupilam..tak byc nie moze :laugh2::no: kupie dzis sobie wieksze leginsy i moze jakas bluzeczke gdzies w jakiejs taniej sieciowce, mysle tez o jakis butach -botkach plaskich ... Mam nadzieje ze wiosna za niedlugo nadejdzie :).... narobilyscie ochoty wiec pewnie potem 2forYou w mcdonald :D chikker z frytkami :p a wieczorem zostalismy zaproszeni na urodziny niespodzianke do kolegi mojego faceta, bedziemy siedziec na kreglach :) no i fajnie, wreszcie moze sie odmule....

Co do walentynek, ja kupilam mojemu kubek z napisem "madry,przystojny, zabawny....a do tego zajety:)" wypelnie slodkosciami ktore lubi i w sumie tyle. Akurat w nastepnym tygodniu jak wyjdzie o 5 rano to wroci pewnie po 20 wiec za duzego pola do popisu nie ma. Kupilam porcje lososia w biedrze i moze zrobie w kombiwarze z opiekanymi ziemniaczkami na kolacje i tyle :)
 
Hola77 pisze:
ja byłam w tamtej ciąży na l4 od 13 tyg. bo zagrażal mi poród przedwczesny i nikt mnie nie skontrolowal a pod koniec miałam zasiłek rehbilitacyjny bo po 6 mc l4 i też nie byłam sprawdzana ale może przez to że szpital po drodze zaliczyłam
Przedziwne :oo:. W którym to było roku?

Lilith25, witaj :blink: Moja koleżanka z Sierpniówek 2012 złapała toksoplazmozę już w ciąży, od kota sąsiadów który ich odwiedzał, synek urodził się całkowicie zdrowy :tak:.

JustynaWM, żarówka dla synka!!
CO do Usg henetycznego w II i III trymestrze - ja zawsze robiłam. Przy pierwszym synku mieliśmy kilka rzeczy do kontrolowania, przy drugim nie. O ile w II trymestrze robiłam dla pewności, czy wszystko w porządku z najważniejszymi organami, o tyle przy III trymestrze stwierdziłam, że fajnie będzie później wspominać, bo zawsze dostajemy zdjęcia i filmik :-p

25_pixels, jak przeczytałam o tej Twojej biednej kumpeli co ma rodzic to najpierw się zaśmiałam, a potem przeraziłam jak się w jej sytuacji postawiłam. Ja pierdzielę... Teściowej przy porodzie, z kamerzystą i fotografem. Boże. Ludzie to mają nagrane w głowach. Ja bym się zapytała, czy mnie również na ten poród zaprasza, skoro sami imprezę organizują? I wyprowadziłabyn się na bank, cichaczem bym urodziła, a męża na gotowe zaprosiła. Co za kurde tupet!!!!

Mamaa03, a plamki pojawiają się też w innych miejscach, poza dłońmi? Może być bostonka.

Mała przerwa, żeby mi postu nie skasowało, i lecę nadrabiać dalej :-p
 
Ostatnia edycja:
Kurektyna, u mnie żadne suwaczki się nie rozmazują i wszystkie widzę. Ale ja nie korzystam z aplikacji, tylko normalnie przez przeglądarkę wchodzę. Z aplikacjami to co chwilę któraś dziewczyna na "moich" forach problemy miała, wiec dziękuję.

O.paulina, ja w poniedziałek o 11 mam w końcu usg genetyczne prywatnie :laugh2:
Diagnoza internetowa :rofl2: Dobre :laugh2: Dobrze, że do tego dermatologa idziesz :tak:

@za_necia11 gdzie Ty jesteś???????

Fuj, wybaczcie, ale nie mogę czytać jak wy po tych Mcdonaldsach jecie :rofl2:. Nie piszcie juz więcej, bo ja podatna na smaki jestem w ciąży, a w tego typu jaldodajniach nie jadłam juz kilka lat i pewnie by mi brzuch eksplodował gdybym teraz coś zjadła :laugh2:

Ja dzisiaj pełny luksus z rana. Witek co prawda nie spał od 4:30 i co chwilę do niego skakał, w końcu go do łóżka wzięliśmy, ale zasnął. Potem go mąż zgarnął, a ja podpalił do 8:30!!! Teraz leżę w wannie a mąż gary myje i dziecka pilnuje :laugh2: Ma dzisiaj wychodne popołudniu, to korzystam :rofl2:
 
@za_necia11 miało być, żeby jej powiadomienie wyskoczyło :-p Wracaj do nas.... Jesteś obecna na forum, ale czemu nie piszesz? Wszystko ok?
Nie lubię takich "martwych duszy" na forum..
 
Przedziwne :oo:. W którym to było roku?

Lilith25, witaj :blink: Moja koleżanka z Sierpniówek 2012 złapała toksoplazmozę już w ciąży, od kota sąsiadów który ich odwiedzał, synek urodził się całkowicie zdrowy :tak:.

JustynaWM, żarówka dla synka!!
CO do Usg henetycznego w II i III trymestrze - ja zawsze robiłam. Przy pierwszym synku mieliśmy kilka rzeczy do kontrolowania, przy drugim nie. O ile w II trymestrze robiłam dla pewności, czy wszystko w porządku z najważniejszymi organami, o tyle przy III trymestrze stwierdziłam, że fajnie będzie później wspominać, bo zawsze dostajemy zdjęcia i filmik :-p

25_pixels, jak przeczytałam o tej Twojej biednej kumpeli co ma rodzic to najpierw się zaśmiałam, a potem przeraziłam jak się w jej sytuacji postawiłam. Ja pierdzielę... Teściowej przy porodzie, z kamerzystą i fotografem. Boże. Ludzie to mają nagrane w głowach. Ja bym się zapytała, czy mnie również na ten poród zaprasza, skoro sami imprezę organizują? I wyprowadziłabyn się na bank, cichaczem bym urodziła, a męża na gotowe zaprosiła. Co za kurde tupet!!!!

Mamaa03, a plamki pojawiają się też w innych miejscach, poza dłońmi? Może być bostonka.

Mała przerwa, żeby mi postu nie skasowało, i lecę nadrabiać dalej :-p
Dziś na rączkach niby ma bledsze ale przy ustach plamka się zrobiła i na psiutce ma uczulenie plus katar. Jak na razie bez gorączki [emoji19] zauważyłam że na rączkach zawsze ma gorsze na wieczór.

f2w3rjjgpq9zxm14.png


 
Cześć dziewczyny! Ale wczoraj miałam udany wieczór :) Poszliśmy ze znajomymi do pubu PRL. Podają tam wódkę, tatara, śledziki, mielonki i oranżadę taka w szklanych butelkach co kiedyś była. :D I do tego wiadra ogórków kiszonych :D Wódka i tatar nie dla mnie.. Ale tak się ubawiłam że szok! :) Dobrze czasem wyjść z domu.. :)
@o.paulina U nas na tydzień będzie siostra, więc zrobimy sobie w walentynki wyrzerkę i obejrzymy filmy ;) O ile przyjazd mamy męczył by mnie strasznie.. To na przyjazd siostry już doczekać się nie mogę :D No i kupiłam dla M takie kamienne kostki do chłodzenia whisky. Lubię kupować prezenty, więc korzystam z każdego święta o między świętami też :) Ale oczywiście już wczoraj dałam, nawet niezapakowane.. Bo nie jestem w stanie wytrzymać potem z tym prezentem w domu :D :D

f2w3rjjgax9hy8m9.png
 
@Mamaa03 moja Neli miala na koniec grudnia bostnke (bylm juz wtedy w 5-6tc), miala przez 2 dni wysoka temp., i wysypke podobna do opryszczki, buzka wewnatrz, na zewnatrz, troszke nozki i pupa, u nas nie bylo kaszlu, czy kataru. Zdrowka!!

Gratki z wizyty @kotomiś (jesli nie gratulowalam :p )

U mnie rodzice nie wpadna po porodzie (1100km) hihi. Ja pamietam jak wrocilam z Nel ze szpitala to mala do lozeczka, a ja co za sprzatanie (po swojemu, bo mezo i starszaki sprzatneli ale nie po mojemu :p )

@kurektyna ja to w tel widze tylko jeden, czy dwa sowaczki, nawet jak tel przekrece :-/ , moze za stary ten moj sprzet ;-)

Witm nowa mamusie :-)

@ikulka woww zaraz polmetek Wam stuknie :szok:

@emikaa milego wypoczynku :-)

@o.paulina u nas walentynki t jak zwykly dzien, wiec nic nie robimy, chyba juz troche za starzy jestesmy ;-) (stazem) hihi

@dzag82 no to widze relaksik, super i zazdraszczam ;-)

A ja dzis wstaje i co ... kuwa snieg wrryyyy, a musze na zakupy jechac :-( , jak mi w taka pogode nie chce sie z domu wychodzic... Na dodatek snilo mi sie, ze bylismy u moich rodxicow w pl i zaraz po przyjezdzie ukradli nam moja kochana "zefcie" , ale zla sie obudzilam ;-)
Milej soboty i niedzieli zycze :-*

Napisane na LG-P880 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej

Zdrowia dla wszystkich :)

Ja tez mam wizyte w poniedzialek. Nfz.

Bylam juz na zakupach. Czuje sie dobrze od kilku dni. Cieszy mnie to niezmiernie.

Paulina ja tez lubie cheesburgera ale z skakiem czekoladowym. W grudniu mialam po tym straszna sraczke hehe. A ostatnio wymiotowalam dalej niz widzialam. Na razie stop.

Codziennie teraz jem bogate kanapki. Salata pomidor ogorek rzodkiewka szczypior wedlina...pycha. brzuszek mi fajnie rosnie. Zaczelam cieszyc sie kazdym dniem.

Walentynki...chyba Domi pojdzie do dziadkow na noc a my pobaraszkujemy. Mam wielka ochote na mojego faceta. Mysle ze sie ucieszy bo dlugo bylam oziebla ze zlego samopoczucia.

Dzis na obiad fryty. Bo nic innego nie chce mi sie robic.
 
reklama
Witam weekendowo!
My wczoraj wyskoczylismy na mały obchód galerii, kupiliśmy kilka drobiazgów z listy wyprawkowej i mąż mi kupił prezent z okazji mojego powrotu do życia w II trymestrze ;) wreszcie zaczynam wprowadzać w życie swój plan na ciążę i nauczę się szyć na maszynie ;)

Co do niespokojnych nóg też to mam i tak jak któraś pisała czasem mam to aż do tyłka, jak się kłade to normalnie szlag mnie trafia, nie wiem co ze sobą zrobić. M się dziwnie patrzy jak się wiercę jak głupia ;) magnez biorę więc nie wiem od czego to...

p19uflw1jarcljhd.png
 
Do góry